ZAWODY
Kalendarz imprez
Kalendarz imprez - lista
Porównanie zawodów
Najbliższe zawody
WYNIKI
Wyniki zawodów
Wyniki zawodów międzynarodowych
Wyniki imprez
Zawody Karate
KLUB
Znajdź klub
Statystyki
KARATEKA
Znajdź karatekę
Urodziny karateki
Statystyki
RANKING
Ranking zawodników
Ranking klubowy
ON-LINE
On-line internet
REJESTRACJA
VI Turniej o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite Dzieci 2010-2011
Katowice, 24.10.2020
VI Turniej o Puchar Prezydenta Katowic
VI Turniej o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite Dzieci 2014-2015
VI Turniej o Puchar Prezydenta Katowic-Kata dzieci 2012-2013
VI Turniej o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite Dzieci 2012-2013
VI Turniej o Puchar Prezydenta Katowic-Kata dzieci 2010-2011
VI Turniej o Puchar Prezydenta Katowic-Kata dzieci 2008-2009
VI Turniej o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite Dzieci 2008-2009
VI Turniej o Puchar Prezydenta Katowic-Kata dzieci 2006-2007
VI Turniej o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite Młodzik 2006-2007
VI Turniej o Puchar Prezydenta Katowic-Kata Kadet 2004-2005
VI Turniej o Puchar Prezydenta Katowic-Kumite Kadet 2004-2005
WYNIKI NA ŻYWO
LISTA ZAWODNIKÓW
KLUBY
STATYSTKA OGÓLNA
WYNIKI ZAWODÓW
Mężczyźni
-35 kg
-40 kg
+40 kg
Kobiety
-35 kg
-40 kg
+40 kg
kategoria: +40 kg
Statystyka
Liczba startujących klubów
3
Liczba startujących zawodników
4
Liczba walk
3
Średnia wieku zawodników
10 lat 135 dni
Średnia wieku medalistów
10 lat 135 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7
10 lat 135 dni
Najmłodszy zawodnik
Ada Wołk - Łaniewska
(9 lat 271 dni)
Najstarszy zawodnik
GABRIELA WÓJCIK
(10 lat 264 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników
Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych
(2 zawodników)
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
(1 zawodników)
MKS KK Radzymin Radzymin
(1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
(2 walk)
MKS KK Radzymin Radzymin
(1 walk)
Wyniki
Imię i nazwisko
Klub
1
Zofia Tomala
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
2
GABRIELA WÓJCIK
MKS KK Radzymin Radzymin
3
Ada Wołk - Łaniewska
Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych
3
Maja Gałuszkiewicz
Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych
Lista walk
Filtr zawodników:
--- WSZYSCY ---
Gałuszkiewicz Maja (1 walk)
Tomala Zofia (2 walk)
Wołk - Łaniewska Ada (1 walk)
WÓJCIK GABRIELA (2 walk)
Runda
Zwycięzca
Pokonany
Wynik
Film
półfinał
GABRIELA WÓJCIK
MKS KK Radzymin Radzymin
Ada Wołk - Łaniewska
Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych
0.5:0
półfinał
Zofia Tomala
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
Maja Gałuszkiewicz
Uczniowski Klub Karate Shinkyokushinkai OBI Wałbrzych
0.5:0
finał
Zofia Tomala
TKS "Karate" Tarnowskie Góry
GABRIELA WÓJCIK
MKS KK Radzymin Radzymin
0.5:0