Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Sebastian Dałek
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Sykulski Maciej KS AZS-AWF Warszawa 07-08.04.2001 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -73 kg II runda  
zwycięstwo Gajdamakin Radosław GKS Czarni Bytom 07-08.04.2001 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -73 kg III runda  
porażka Niewiadomski Jarosław WKS Flota Gdynia 07-08.04.2001 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -73 kg ćwierćfinał  
porażka Janociński Arkadiusz KS Lublinianka Lublin 07-08.04.2001 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław -73 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Brant Bartłomiej KŚ AZS Gliwice 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik -73 kg II runda  
porażka Wiłkomirski Krzysztof AZS UW Warszawa 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik -73 kg III runda  
porażka PoĽdzik Adam WKS Flota Gdynia 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik -73 kg repasaże - II runda  
porażka Dziura Mariusz TS Wisła Kraków 01-02.04.2000 Grand Prix Seniorów Gdańsk -81 kg I runda  
zwycięstwo Agaciak Marcin UKJ Ryś Warszawa 01-02.04.2000 Grand Prix Seniorów Gdańsk -81 kg repasaże - I runda  
porażka Kamiński Zbigniew WKS Flota Gdynia 01-02.04.2000 Grand Prix Seniorów Gdańsk -81 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Wilk Leszek UKS Olimpia-Judo Elbląg 16-18.04.1999 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -73 kg II runda  
porażka Trędowski Robert TS Gwardia Warszawa 16-18.04.1999 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław -73 kg III runda  
zwycięstwo Nosowicz Jan KS Gwardia Bielsko-Biała 06-07.03.1999 Mistrzostwa Polski Młodzieży Gdańsk -81 kg II runda  
porażka Pietrewicz Tomasz AZS AWF Gdańsk 06-07.03.1999 Mistrzostwa Polski Młodzieży Gdańsk -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Sochaczewski Paweł AZS UW Warszawa 06-07.03.1999 Mistrzostwa Polski Młodzieży Gdańsk -81 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Bręgiel Piotr PKS Olimpia Poznań 06-07.03.1999 Mistrzostwa Polski Młodzieży Gdańsk -81 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Szewczak Jacek AZS AWF Gdańsk 06-07.03.1999 Mistrzostwa Polski Młodzieży Gdańsk -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Dziubanowski Maciej GKS Czarni Bytom 29-30.05.1998 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bytom -73 kg I runda  
porażka Kowalski Waldemar TS Wisła Kraków 29-30.05.1998 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bytom -73 kg II runda  
zwycięstwo Wierzchołowski Michał PKS WSP Gwardia Szczytno 03-04.04.1998 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -73 kg I runda  
zwycięstwo Harańczyk Andrzej Pałac Młodzieży Tarnów 03-04.04.1998 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -73 kg II runda  
porażka Zajkowski Adam KS AZS-AWF Warszawa 03-04.04.1998 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -73 kg ćwierćfinał  
porażka Grabowski Sławomir AZS AWF Gdańsk 03-04.04.1998 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Dudkowski Artur TS Gwardia Warszawa 19-21.09.1997 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Gdańsk -71 kg II runda  
porażka Gajdamakin Radosław GKS Czarni Bytom 19-21.09.1997 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Gdańsk -71 kg III runda  
zwycięstwo Radziwonka Tomasz PTS Siedlce 19-21.09.1997 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Gdańsk -71 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Aulich Sebastian KS AZS-AWF Warszawa 19-21.09.1997 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Gdańsk -71 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Dadci Rafał AZS AWF Gdańsk 19-21.09.1997 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Gdańsk -71 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Maciak Robert KS AZS-AWF Warszawa 19-21.09.1997 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Gdańsk -71 kg o III miejsce  
porażka Laskowski Sebastian KŚ AZS Gliwice 30-01.05.1997 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała -71 kg II runda  
zwycięstwo Czerny Michał TS Wisła Kraków 11-13.10.1996 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Kraków -71 kg I runda  
porażka GnieĽdziński Robert GKS Wybrzeże Gdańsk 11-13.10.1996 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Kraków -71 kg II runda  
porażka Krzyżanowski Dawid WKS Śląsk Wrocław 11-13.10.1996 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Kraków -71 kg repasaże - I runda  
porażka Radojewski Miłosz PKS Olimpia Poznań 13-14.09.1996 Mistrzostwa Polski Juniorów Bielsko-Biała -71 kg II runda  
porażka Krajewski Tomasz OPKS Gwardia Olsztyn 15-17.02.1996 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław -71 kg I runda  
zwycięstwo Fajfer Mariusz AKS Strzegom 08-10.09.1995 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Koszalin -71 kg II runda  
zwycięstwo Rudkowski Piotr TS Wisła Kraków 08-10.09.1995 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Koszalin -71 kg III runda  
porażka Żyło Tomasz OPKS Gwardia Olsztyn 08-10.09.1995 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Koszalin -71 kg ćwierćfinał  
porażka Drężewski Dariusz PKS Olimpia Poznań 08-10.09.1995 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Koszalin -71 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Kubiak Piotr GKS Wybrzeże Gdańsk 17-18.02.1995 Mistrzostwa Polski Młodzieży Bydgoszcz -65 kg II runda  
porażka Kwiatkowski Maciej WTJ Włocławek 17-18.02.1995 Mistrzostwa Polski Młodzieży Bydgoszcz -65 kg III runda  
porażka Zubrzycki Mariusz PTS Katowice 17-18.09.1994 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bielsko-Biała -65 kg II runda  
porażka Białow±s Marcin KS AZS AWF Gorzów Wlk. 17-18.09.1994 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bielsko-Biała -65 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Wach Bartłomiej UKJ Legion Zamość 14-15.05.1994 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Włocławek -65 kg I runda  
zwycięstwo Bogucki Mariusz ZKS Gwardia Zielona Góra 14-15.05.1994 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Włocławek -65 kg II runda  
zwycięstwo Markiewicz Paweł Pałac Młodzieży Tarnów 14-15.05.1994 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Włocławek -65 kg ćwierćfinał  
porażka Kuczyński Łukasz WTJ Włocławek 14-15.05.1994 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Włocławek -65 kg półfinał  
zwycięstwo Budzisz Krzysztof GKS Czarni Bytom 14-15.05.1994 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Włocławek -65 kg o III miejsce  
porażka Pintara Marcin TS Gwardia Warszawa 16-17.10.1993 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Radom -60 kg II runda  
zwycięstwo Pytliński Paweł Pałac Młodzieży Tarnów 29-30.05.1993 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Włocławek -57 kg I runda  
zwycięstwo Ruszel Adrian KS Błękitni Tarnów 29-30.05.1993 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Włocławek -57 kg II runda  
zwycięstwo Komarnicki Artur BKS Hetman Białystok 29-30.05.1993 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Włocławek -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Walkowiak Radosław PKS Olimpia Poznań 29-30.05.1993 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Włocławek -57 kg półfinał  
porażka Krawczyk Robert GKS Czarni Bytom 29-30.05.1993 Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Włocławek -57 kg finał  
zwycięstwo Urban Adam KS AZS-AWF Wrocław 05-06.12.1992 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Koszalin -51 kg II runda  
zwycięstwo Krajewski Tomasz OPKS Gwardia Olsztyn 05-06.12.1992 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Koszalin -51 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Zieliński Bartosz WTJ Włocławek 05-06.12.1992 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Koszalin -51 kg półfinał  
zwycięstwo ŁabędĽ Janusz KS Błękitni Tarnów 05-06.12.1992 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Koszalin -51 kg finał  

Polityka prywatności Judostat.pl