Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ryszard Sienkiewicz
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Szczypek Jerzy UKS Judo Fight Club Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Komińczuk Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -46 kg półfinał  
zwycięstwo Kłoszewski Maksym IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -46 kg finał  
zwycięstwo Twarowski Marcel UKS Sadyba Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -46 kg I runda  
zwycięstwo Pisarek Jakub IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -46 kg II runda  
zwycięstwo Sosiński Rafał UKS Chojrak Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Olechowski Adam UKS Safari 152 Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -46 kg półfinał  
porażka Błachnio Borys TS Gwardia Warszawa Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -46 kg finał  
zwycięstwo Kuczyński Jakub UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -46 kg    
zwycięstwo Korzeń Ksawery Hato Judo Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -46 kg    
zwycięstwo Twarowski Marcel UKS Sadyba Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -46 kg    
zwycięstwo Brzozowski Julian UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -46 kg półfinał  
porażka Michalski-stępkowski Bruno Hato Judo Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -46 kg finał  
zwycięstwo Parulski Maciej UKS Judo Panda Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -42 kg I runda  
zwycięstwo Pisarek Jakub IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Muniz Acosta Jakub GKS Czarni Bytom 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -42 kg półfinał  
zwycięstwo Komińczuk Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -42 kg finał  
zwycięstwo Kowalski Maciej UKS Sakura Warszawa 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -42 kg    
zwycięstwo SZARSZEWSKI TOMEK UKS Judo-Kano Płock 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -42 kg    
zwycięstwo Kowalski Julian UKJ Champion Warszawa 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -42 kg półfinał  
zwycięstwo Michalski-stępkowski Bruno Judo Legia Warszawa 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -42 kg finał  
zwycięstwo Wypych Bartek UKS SameJudo 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U14 2007-2008 Warszawa -39 kg    
zwycięstwo Rzepka Szymon Kuma Judo Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U14 2007-2008 Warszawa -39 kg    
zwycięstwo Korzeń Ksawery Judo Legia Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U14 2007-2008 Warszawa -39 kg półfinał  
zwycięstwo Komińczuk Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U14 2007-2008 Warszawa -39 kg finał  
zwycięstwo Pydzik Kacper UKS SameJudo 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -39 kg II runda  
zwycięstwo Dębiec Robert UKS Ronin-Team Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -39 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mosing Ksawery UKJ 225 Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -39 kg półfinał  
zwycięstwo Kłoszewski Maksym IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -39 kg finał  
zwycięstwo Barszczewski Janusz UKJ Lemur Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -33 kg I runda  
porażka Zugickis Markuss JC Kyodai Riga 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -33 kg II runda  
porażka Kłoszewski Maksym IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -33 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Sobota Kostek UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -32 kg I runda  
zwycięstwo Lubaszka Grzegorz UKS Mokotovia Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -32 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ja¶kowski Olaf UKJ Champion Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -32 kg półfinał  
zwycięstwo Maruszkin Wiktor UKJ 225 Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -32 kg finał  
zwycięstwo DZINTARS KĀRLIS LVA SIGULDA Łotwa Łotwa 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U12 Marki -31 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pavlov Ivan Koenig Judo Club Rosja 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U12 Marki -31 kg półfinał  
porażka Yedil Kerey Kazachstan 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U12 Marki -31 kg finał  
zwycięstwo Dębiec Robert UKS Ronin-Team Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Egorov Kirill RED STAR Guryevsk 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -30 kg półfinał  
zwycięstwo Wrobel Tomasz IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -30 kg finał  
porażka Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Figlewicz Adam UKJ Ryś Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Dębiec Robert UKS Ronin-Team Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło M-02    
porażka Ossoliński Kajetan KS Yawara Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Masalitin Pavlo Sport Club Sloboganec Kharkiv 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -30 kg I runda  
zwycięstwo Ohanian Armais Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -30 kg II runda  
porażka Kobenda Oleh Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
porażka Zugickis Markuss JC Kyodai Riga 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -30 kg repasaże - II runda  
porażka Semenovych Orest Luboml UKRAINE Luboml 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -30 kg I runda  
porażka Iwanicki Michał KS Yawara Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -30 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Zalewski Jan UKS Ronin-Team Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U11 Warszawa -28 kg    
zwycięstwo Bieniarz Krzysztof UKS Ronin-Team Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U11 Warszawa -28 kg    
zwycięstwo Nowicki Bruno Judo Legia Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U11 Warszawa -28 kg    
zwycięstwo Nikodem Kacper UKJ 82 Warszawa 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -27 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ossoliński Kajetan KS Yawara Warszawa 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -27 kg półfinał  
porażka Dobrowolski Bartosz UKS SameJudo 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -27 kg finał  
zwycięstwo Mazurek Maciej UKJ Arcus Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -27 kg II runda  
zwycięstwo Wrobel Tomasz IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -27 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo PAVLOV IVAN Koenig judo club Kaliningrad 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -27 kg półfinał  
porażka Nowicki Bruno Judo Legia Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -27 kg finał  
zwycięstwo O¶ko Maciej Judo Legia Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Dolota Kamil UKS Judo Fight Club Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Szczepański Arkadiusz Szkoła Podstawowa w Kowiesach Kowiesy 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg I runda  
zwycięstwo Lipski Szymon UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg II runda  
zwycięstwo Matuszewski Maksymilian UKS SameJudo 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg ćwierćfinał  
porażka Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg półfinał  
zwycięstwo Pawliszyn Maciej Klub Judo Mizu Kobyłka 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kielak Max UKJ Lemur Warszawa 02.12.2017 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa Wesoła -27 kg I runda  
porażka Dolota Kamil UKS Judo Fight Club Warszawa 02.12.2017 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa Wesoła -27 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Reszka Witold Kuma Judo Warszawa 02.12.2017 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa Wesoła -27 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Byliniak Kajetan UKJ 82 Warszawa 02.12.2017 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa Wesoła -27 kg o III miejsce  
zwycięstwo Nowak Antoni UKJ Lemur Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -27 kg I runda  
zwycięstwo Wojas Artur GKS Olimpia Grudziądz 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -27 kg ćwierćfinał  
porażka Dobrowolski Bartosz UKS SameJudo 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -27 kg półfinał  
zwycięstwo Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -27 kg o III miejsce  
zwycięstwo Nowak Antoni UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -27 kg I runda  
porażka Pydzik Kacper UKS SameJudo 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -27 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -27 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Rola Sebastian UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -27 kg o III miejsce  
zwycięstwo Adamczyk Kosma Judo Legia Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U11 Warszawa M-02    
zwycięstwo Hanz Maciej AZS UW Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U11 Warszawa M-02    
zwycięstwo Le¶niewski Piotr LKS "Szubinianka" Szubin Szubin 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg II runda  
zwycięstwo Kubiszak Wiktor UKS Safari 152 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Korzeń Ksawery UKJ Yuko Józefów 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg półfinał  
porażka Michalak Franciszek UKJ Champion Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg finał  
zwycięstwo Stafijowski Bartłomiej UKJ 225 Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U10 Warszawa M-03    
zwycięstwo Kryczka Oliwier UKS SameJudo 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U10 Warszawa M-03    
zwycięstwo Kowalski Julian UKJ Champion Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U10 Warszawa M-03    
porażka Pydzik Kacper UKS SameJudo 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U10 Warszawa M-03    
porażka Filochowski Jonasz UKJ Yuko Józefów 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-03    
zwycięstwo Soprych Piotr UKJ Champion Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-03    
zwycięstwo Kazantsev Danylo Judo Legia Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-03    
zwycięstwo Skrajny Filip IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-03    
porażka Tymowski Andrzej UKJ Ookami Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -24 kg    
porażka Dobrowolski Bartosz UKS SameJudo 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -24 kg    
zwycięstwo Wrotecki Franciszek UKJ Ryś Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -26 kg I runda  
zwycięstwo Zalewski Jeremi WKS Gwardia Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -26 kg II runda  
zwycięstwo Tujak Kacper IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -26 kg ćwierćfinał  
porażka Bondarenko Nikolai Sdushor Kaliningrad 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -26 kg półfinał  
porażka Kłoszewski Maksym IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -26 kg o III miejsce  
zwycięstwo Janukowicz Jakub UKJ 225 Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg ćwierćfinał  
porażka Kłoszewski Maksym IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg półfinał  
porażka Płecha Franciszek IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg o III miejsce  
porażka Filochowski Jonasz UKJ Yuko Józefów 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 Warszawa M-03    
zwycięstwo D±browski Kamil UKJ Champion Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 Warszawa M-03    
zwycięstwo Winnicki Maciej UKJ Ryś Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 Warszawa M-03    
zwycięstwo Biniszewski Aleksander UKJ 225 Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 Warszawa M-03    
zwycięstwo Soprych Piotr UKJ Champion Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -22 kg I runda  
porażka Michalski Bruno UKS Judo Fight Club Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -22 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Zborowski Jakub UKJ Lemur Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -22 kg repasaże - I runda  
porażka Nowak Antoni UKJ Lemur Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -22 kg repasaże - finał  

Polityka prywatności Judostat.pl