Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Adam Wichrowski
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Kiełczykowski Jacek UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 Sochaczew -55 kg    
porażka Grosicki Filip UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 Sochaczew -55 kg    
zwycięstwo Gębalik Alex LTS CSP Legionowo 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 Sochaczew -55 kg    
porażka Fordoński Witold KS Gwardia Łódź 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 Sochaczew -55 kg    
porażka Kwiatkowski Marcin LUKS Jusport Justynów 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 Sochaczew -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo KuĽma Beniamin Klub Judo Saru Tuszyn 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 Sochaczew -46 kg repasaże - I runda  
porażka Pietrzak Tymon UKJ Lemur Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 Sochaczew -46 kg repasaże - finał  
porażka ¦widwa Robert UKJ Lemur Warszawa 25.03.2018 SameJudo Cup U12 - chłopcy Marki -42 kg I runda  
porażka MALZEV Egor Gurievsk Red Star Club Gurievsk Kaliningradskay oblas 25.03.2018 SameJudo Cup U12 - chłopcy Marki -42 kg repasaże - I runda  
porażka Marcinkowski Adam UKJ 225 Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -46 kg    
porażka Yasulov Abdul-Karim UKS Kata Pruszków 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Kiełczykowski Jacek UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -46 kg    
porażka Kycherenko Artyr judo Kaliningrad Kaliningrad 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa -46 kg I runda  
porażka Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -42 kg    
porażka FESAN BOHDAN KIEV KIEV 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -42 kg    
porażka Afanasjevs Nikita JC Kyodai Riga 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -42 kg    
porażka Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -42 kg    
zwycięstwo Sznee Tymon LTS CSP Legionowo 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -42 kg    
zwycięstwo Jackowicz Wiktor Judo Legia Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -42 kg    
porażka Kowalczyk Aleksander UKJ ASzWoj Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -42 kg    
porażka August Obojski UKS Chojrak Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -39 kg II runda  
porażka Bonder Ksawery UKJ 225 Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U11 Warszawa M-13    
porażka Paszek Damian UKJ Ryś Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U11 Warszawa M-13    
porażka Obojski August UKS Sadyba Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U11 Warszawa M-13    
porażka Grabarczyk Bernard UKJ Ookami Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło M-22    
porażka Kowalczyk Aleksander UKJ ASzWoj Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło M-22    
porażka Bogdaniuk Antoni UKS Halinów Team Halinów 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło M-22    
porażka Wester Maksymilian Klub Judo Boa Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -40 kg ćwierćfinał  
porażka Grabarczyk Bernard UKJ Ookami Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -40 kg repasaże - finał  
porażka Głasek Aleksander Judo Legia Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa -39 kg    
porażka Skrzypiec Jakub UKJ AON Rembertów 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa -39 kg    
porażka Wilczyński Piotr UKS Chojrak Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -39 kg I runda  
porażka Wilczyński Piotr UKS Chojrak Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -36 kg II runda  

Polityka prywatności Judostat.pl