Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Gabriel Kowalik
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Iwanicki Marcin Hachi Judo Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -33 kg    
zwycięstwo Jasiński Antoni UKJ Ryś Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -33 kg    
porażka PAK Albert UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -33 kg    
zwycięstwo Perevoznyuk Viktor UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -33 kg półfinał  
zwycięstwo PAK Albert UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -33 kg finał  
zwycięstwo Płecha Jan IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -33 kg    
zwycięstwo PASZKOWSKI DAMIAN Klub Judo Shamo Ełk Ełk 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -33 kg    
zwycięstwo Ostrowski Bartłomiej Judo Legia Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -33 kg    
zwycięstwo WoĽniak Mateusz UKJ Lemur Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -33 kg półfinał  
zwycięstwo Pec Maciej UKJ Yuko Józefów 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -33 kg finał  
zwycięstwo Pec Maciej UKJ Yuko Józefów 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -30 kg    
zwycięstwo Jasiński Antoni UKJ Ryś Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -30 kg    
zwycięstwo PAK Albert UKS SameJudo 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -30 kg    
zwycięstwo Izbicki Jakub UKJ Yuko Józefów 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U10 Józefów -31 kg I runda  
zwycięstwo Czałbowski Szymon Judo Legia Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U10 Józefów -31 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo R±czka Kacperro UKJ Lemur Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U10 Józefów -31 kg półfinał  
zwycięstwo Barszczewski Janusz UKJ Lemur Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U10 Józefów -31 kg finał  
zwycięstwo Garchin Daniil judo Kaliningrad Kaliningrad 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg II runda  
zwycięstwo Zhukotanskyi Ivan UKE-TORI Vasylkiv 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg III runda  
porażka Dobrowolski Bartłomiej UKS SameJudo 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
porażka Kalashnikov Denys Club Judo Kiev Kijów 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Czachor Mateusz Kuma Judo Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -30 kg I runda  
zwycięstwo Ossoliński Kajetan KS Yawara Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Studziński Michał Judo Legia Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -30 kg półfinał  
zwycięstwo Marcin Iwanicki KS Yawara Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -30 kg finał  
porażka Ossoliński Kajetan KS Yawara Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg II runda  
zwycięstwo Koszyk Adrian UKS Chojrak Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Czałbowski Szymon Judo Legia Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg repasaże - finał  
porażka Dobrowolski Bartłomiej UKS SameJudo 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg o III miejsce  
zwycięstwo Nowacki Maciek KS Gwardia Białystok 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -30 kg I runda  
porażka Ossoliński Kajetan KS Yawara Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Olbiński Maciej UKS Orkan Judo Sochaczew 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -30 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Skrajny Filip IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -30 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Barszczewski Janusz UKJ Lemur Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -30 kg o III miejsce  
porażka FILONENKO DENYS UKR TRIUMF KIEV 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -28 kg I runda  
zwycięstwo Borowy Bortolomeusz Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -28 kg I runda  
zwycięstwo Ostrowski Wojtek Judo Legia Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -28 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Marcin Iwanicki KS Yawara Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -28 kg półfinał  
porażka Wiłkomirski Filip Judo Legia Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -28 kg finał  
zwycięstwo Cichy Paweł MKS Pałac Młodzieży Łódź 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg II runda  
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kurowski Krystian UKJ Lemur Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg półfinał  
porażka Dobrowolski Bartłomiej UKS SameJudo 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg finał  
zwycięstwo Wincenty Korecki KS Yawara Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -27 kg I runda  
zwycięstwo Nowacki Maciej KS Gwardia Białystok 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -27 kg II runda  
zwycięstwo Wiłkomirski Filip Judo Legia Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -27 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pacholak Filip UKJ Lemur Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -27 kg półfinał  
zwycięstwo Krasnodębski Michał UKJ Meiyo Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -27 kg finał  
porażka Ahieiev Arsenii Sport Club Sloboganec Kharkiv 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -27 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mrochko Artem Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -27 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Volskyi Dmytro Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -27 kg I runda  
zwycięstwo Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -27 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Zyazyun Yevhenii Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -27 kg o III miejsce  
zwycięstwo YATSENKO AKIM UKR TRIUMF KIEV 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -27 kg II runda  
zwycięstwo Balashkevych Andrii Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -27 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Korba Filip Judo Legia Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -27 kg półfinał  
porażka Dobrowolski Bartłomiej UKS SameJudo 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -27 kg finał  
zwycięstwo Laskowski Jakub UKS SameJudo 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -26 kg I runda  
zwycięstwo Wiłkomirski Filip Judo Legia Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -26 kg II runda  
zwycięstwo Zabłocki Krzysztof UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -26 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo GROMYK DMYTRO Luboml UKRAINE Luboml 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -26 kg półfinał  
zwycięstwo Pacholak Filip UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -26 kg finał  
zwycięstwo Dworczyk Antoni UKJ Yuko Józefów 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-02    
zwycięstwo Teperski Filip UKJ Ookami Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-02    
zwycięstwo Choiński Mateusz UKS Chojrak Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-02    
zwycięstwo Jasiński Antoni UKJ Ryś Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-02    
zwycięstwo PAK Albert UKS SameJudo 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg II runda  
zwycięstwo Litwiński Wojciech KS Gwardia Białystok 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pacholak Filip UKJ Lemur Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg półfinał  
zwycięstwo SHCHANKIN DANIIL Koenig judo club Kaliningrad 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg finał  
zwycięstwo Mazurek Mikołaj UKJ Champion Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -24 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Nowacki Maciej KS Gwardia Białystok 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -24 kg półfinał  
zwycięstwo Pacholak Filip UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -24 kg finał  
zwycięstwo Sarnowski Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -24 kg    
zwycięstwo Pacholak Filip UKJ Lemur Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -24 kg    
zwycięstwo FILONENKO DENYS KIEV KIEV 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -24 kg    
zwycięstwo Grubek Antoni Klub Judo Mizu Kobyłka 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -24 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -24 kg półfinał  
zwycięstwo Wiłkomirski Filip Judo Legia Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -24 kg finał  
zwycięstwo Kruk Piotr UKJ Champion Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -24 kg II runda  
zwycięstwo PAK Albert UKS SameJudo 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -24 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Trojanowski Igor UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -24 kg półfinał  
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -24 kg finał  
zwycięstwo Teperski Filip UKJ Ookami Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U9 Warszawa M-03    
zwycięstwo Kiełczewski Maks UKS Ronin-Team Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U9 Warszawa M-03    
zwycięstwo Wiłkomirski Filip Judo Legia Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U9 Warszawa M-03    
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -22 kg    
zwycięstwo Julian Sonzogni shentao judo bergamo carvico 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -22 kg    
zwycięstwo Karpiński Kamilek UKJ Lemur Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -22 kg półfinał  
zwycięstwo Julian Sonzogni shentao judo bergamo carvico 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -22 kg finał  
zwycięstwo Tsurkan Tihomir Club Badanova Bendery 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -23 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -23 kg półfinał  
porażka Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -23 kg finał  
zwycięstwo Nocuń Antoni UKJ 225 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -22 kg I runda  
zwycięstwo Krasnodębski Michal Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -22 kg II runda  
zwycięstwo Krajewski Piotr Kuma Judo Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -22 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Golebiewski Adrian UKS Chojrak Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -22 kg półfinał  
zwycięstwo Koszyk Adrian UKS Chojrak Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -22 kg finał  
zwycięstwo Szałajko Józef UKJ Yuko Józefów 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-03    
zwycięstwo Brodowski Grzegorz UKS Ronin-Team Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-03    
zwycięstwo Trojanowski Igor UKJ Lemur Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-03    
zwycięstwo Pietrzak Michał UKJ Orzeł Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-03    
zwycięstwo Pec Maciej UKJ Yuko Józefów 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -22 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Chmielewski Stanisław UKJ Lemur Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -22 kg półfinał  
zwycięstwo Karpiński Kamil UKJ Lemur Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -22 kg finał  
zwycięstwo Czuk Adam UKS Neko Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -22 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wiłkomirski Filip Judo Legia Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -22 kg półfinał  
porażka Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -22 kg finał  
zwycięstwo Sarwas Tomasz UKJ Champion Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -24 kg I runda  
porażka Shabarov Dmitrii Sdushor Kaliningrad 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -24 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pacholak Filip UKJ Lemur Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -24 kg repasaże - finał  
porażka Zugickis Markuss JC Kyodai Riga 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -24 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ -21 kg    
zwycięstwo Kubicki Igor UKS Olimp Nowa Sól 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ -21 kg    
zwycięstwo Stępień Aleksander MUKS Kokoro Łódź 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ -21 kg półfinał  
zwycięstwo Pacholak Filip UKJ Lemur Warszawa 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ -21 kg finał  
zwycięstwo Wiłkomirski Filip UKS Musu Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U10 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Soprych Aleksandra UKJ Champion Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U10 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Zalewski Jan UKS Ronin-Team Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -20 kg    
zwycięstwo Chaciński Dawid Klub Judo Mizu Kobyłka 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -20 kg    
zwycięstwo Janukowicz Jakub UKJ 225 Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -20 kg półfinał  
porażka Pacholak Filip UKJ Lemur Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -20 kg finał  

Polityka prywatności Judostat.pl