Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Adrian Koszyk
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Zawadzki Filip UKJ Lemur Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg II runda  
zwycięstwo Płecha Jan IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg repasaże - II runda  
porażka Ossoliński Kajetan Hachi Judo Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg repasaże - finał  
porażka Kajdana Jeremi Judo Legia Warszawa 17.10.2020 II Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U11 2009-2010 Nowa Wie¶ -34 kg    
zwycięstwo Staniszkis Jędrzej UKS Judo Victoria Międzyborów 17.10.2020 II Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U11 2009-2010 Nowa Wie¶ -34 kg    
porażka Dobrowolski Bartłomiej UKS SameJudo 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -32 kg    
zwycięstwo Płecha Jan IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -32 kg    
porażka Iwanicki Marcin Hachi Judo Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -32 kg półfinał  
porażka Kurowski Krystian UKJ Lemur Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg II runda  
porażka Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -30 kg    
zwycięstwo Cichy Paweł UKS Arashi Łódź 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -30 kg    
porażka Dobrowolski Bartłomiej UKS SameJudo 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -30 kg    
zwycięstwo Lis Wojciech UKS Judo Victoria Międzyborów 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg II runda  
porażka Ossoliński Kajetan KS Yawara Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
porażka Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Trojanowski Igor UKJ Lemur Warszawa 13.04.2019 II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U11 Józefów M-02    
zwycięstwo Pec Maciej UKJ Yuko Józefów 13.04.2019 II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U11 Józefów M-02    
porażka TRIF TUDOR ROU MIADO’S SIBIU 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -28 kg II runda  
zwycięstwo Barszczewski Janusz UKJ Lemur Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -29 kg ćwierćfinał  
porażka Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -29 kg półfinał  
zwycięstwo Gołębiewski Adrian UKS Chojrak Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -29 kg o III miejsce  
porażka Plecha Franciszek IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -30 kg    
zwycięstwo Starck Piotr UKJ Ryś Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -30 kg    
porażka Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -30 kg półfinał  
zwycięstwo Studziński Michał Judo Legia Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-03    
zwycięstwo Sierociński Tadeusz Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-03    
zwycięstwo Czałbowski Szymon Judo Legia Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-03 półfinał  
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-03 finał  
porażka FEDCHYSHYN DENYS SC TORNADO SHATSK 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -30 kg II runda  
zwycięstwo Lesiński Piotr UKS Ronin-Team Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa -26 kg I runda  
zwycięstwo Androszczuk Aleksander Judo Legia Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa -26 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Staniszkis Jędrzej UKS Judo Victoria Międzyborów 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa -26 kg półfinał  
porażka Kajdana Jeremi Judo Legia Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa -26 kg finał  
zwycięstwo Leonczak Krzysztof UKJ Bushido Piaseczno 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -27 kg I runda  
porażka Matuszewski Maksymilian UKS SameJudo 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -27 kg II runda  
zwycięstwo Krukowski Mikołaj UKS Mokotovia Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-04    
zwycięstwo Grochal Adam Judo Legia Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-04    
zwycięstwo Kilijanek Rafał Judo Legia Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-04    
zwycięstwo Barszczewski Janusz UKJ Lemur Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-04    
zwycięstwo Łukasiewicz Tymon UKJ 82 Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg I runda  
porażka Dobrowolski Bartłomiej UKS SameJudo 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg ćwierćfinał  
porażka Egoshin Dmitrii Gurievsk Red Star Club Gurievsk Kaliningradskay oblas 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Pec Maciej UKJ Yuko Józefów 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -26 kg I runda  
zwycięstwo Staniszkis Jedrzej UKS Judo Victoria Międzyborów 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -26 kg II runda  
zwycięstwo Sawicki Łukasz UKS Safari 152 Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -26 kg ćwierćfinał  
porażka Plecha Franciszek IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -26 kg półfinał  
zwycięstwo Brozek Tobias Sakura Judo leberec 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -26 kg o III miejsce  
zwycięstwo Fliszkiewicz Maciej UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg I runda  
zwycięstwo Pawliszyn Maciej Klub Judo Mizu Kobyłka 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg II runda  
zwycięstwo Osiecki Mateusz Klub Judo Boa Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg ćwierćfinał  
porażka Dobrowolski Bartłomiej UKS SameJudo 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg półfinał  
zwycięstwo Kielak Max UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg o III miejsce  
porażka Prajzner Daniel MKS Juvenia Wrocław 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -26 kg II runda  
zwycięstwo Czuprniak Tomek UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 11.06.2017 IV Funny WOM U9 Warszawa M-05    
zwycięstwo Brodowski Grzegorz UKS Ronin-Team Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U9 Warszawa M-05    
zwycięstwo Osiecki Mateusz Klub Judo Boa Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U9 Warszawa M-05    
porażka Kruk Piotr UKJ Champion Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U9 Warszawa M-05    
zwycięstwo Trojanowski Igor UKJ Lemur Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -23 kg ćwierćfinał  
porażka Kashtanov Roman Club Badanova Bendery 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -23 kg półfinał  
zwycięstwo Chmielewski Stanisław UKJ Lemur Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -23 kg o III miejsce  
zwycięstwo Wożniak Mateusz UKJ Lemur Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -22 kg I runda  
zwycięstwo Kosiński Sebastian Klub Judo Mizu Kobyłka 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -22 kg II runda  
zwycięstwo Karpiński Kamil UKJ Lemur Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -22 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Przychodzeń Patryk Judo Legia Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -22 kg półfinał  
porażka Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -22 kg finał  
porażka Pawliszyn Maciek Klub Judo Mizu Kobyłka 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -24 kg II runda  

Polityka prywatności Judostat.pl