Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Sandra Walendzik
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Dornowska Iza UKJ 225 Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Dobrzyńska Emilia UKJ Champion Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Ziora Marta GKS Czarni Bytom 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Borowicz Anna GKS Czarni Bytom 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -36 kg półfinał  
zwycięstwo Ujma Zuzanna Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -36 kg finał  
zwycięstwo Tyszczuk Laura UKJ 82 Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -33 kg    
zwycięstwo Guzewicz Amelia UKJ Meiyo Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -33 kg    
zwycięstwo Gondko Hanna Judo Legia Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -33 kg    
zwycięstwo Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U12 Józefów -31 kg    
zwycięstwo Kaleta Beata UKJ Champion Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U12 Józefów -31 kg    
zwycięstwo Borowicz Anna GKS Czarni Bytom 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -31 kg I runda  
porażka Gleń Antonina UKS SameJudo 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -31 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kowalska Michalina Judo Legia Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -31 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Jachymek Liliana UKS SameJudo 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -31 kg o III miejsce  
zwycięstwo Miszewska Michalina UKS 10 Bydgoszcz 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -31 kg I runda  
zwycięstwo Żółtowska Ula Kuma Judo Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -31 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kowalska Michalina Judo Legia Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -31 kg półfinał  
zwycięstwo Burzyńska Patrycja UKS 10 Bydgoszcz 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -31 kg finał  
zwycięstwo Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg    
zwycięstwo Gleń Antonina UKS SameJudo 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg    
zwycięstwo Kowalska Michalina Judo Legia Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg półfinał  
zwycięstwo Gleń Antonina UKS SameJudo 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg finał  
zwycięstwo Sitowska Amelia UKS Orkan Judo Sochaczew 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -31 kg    
zwycięstwo Bury Ala UKJ Lemur Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -31 kg    
zwycięstwo Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -31 kg    
zwycięstwo Guzewicz Amelia UKJ Meiyo Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -29 kg    
zwycięstwo Gołębiewska Marianna Judo Legia Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -29 kg    
zwycięstwo Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -29 kg    
zwycięstwo Brzozowska Hania UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -29 kg    
zwycięstwo Guzewicz Amelia UKJ Meiyo Warszawa 13.04.2019 II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U12 Józefów K-01    
zwycięstwo Kurant Maja UKJ Lemur Warszawa 13.04.2019 II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U12 Józefów K-01    
zwycięstwo Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 13.04.2019 II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U12 Józefów K-01    
zwycięstwo Brzozowska Hania UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U12 Marki -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo OKUN NATALIIA UKR Klub Judo Master Kyjów 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U12 Marki -30 kg półfinał  
zwycięstwo Pavlenko Elizaveta Club Badanova Bendery 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U12 Marki -30 kg finał  
zwycięstwo Czerwińska - Kowar Karina Judo Legia Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -28 kg    
zwycięstwo Czerwińska - Kowar Karina Judo Legia Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -28 kg    
zwycięstwo Czerwińska - Kowar Karina Judo Legia Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -28 kg    
zwycięstwo Wa¶kiewicz Zuzanna Czarni Bytom Bytom 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg    
zwycięstwo DANELCZYK LENA Klub Judo Shamo Ełk Ełk 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg    
zwycięstwo Przybylska Zofia UKS Judo Fight Club Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg półfinał  
porażka Wa¶kiewicz Zuzanna Czarni Bytom Bytom 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg finał  
zwycięstwo Gondko Hanna Judo Legia Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło K-01    
zwycięstwo Gondko Hanna Judo Legia Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło K-01    
zwycięstwo Guzewicz Amelia UKJ Meiyo Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U12 Warszawa -27 kg    
zwycięstwo Guzewicz Amelia UKJ Meiyo Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U12 Warszawa -27 kg    
zwycięstwo Szustek Natalia UKJ 82 Warszawa 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -27 kg    
zwycięstwo BORYSENKO NINA UKR TRIUMF KIEV 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -27 kg    
zwycięstwo Brzozowska Hania UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -27 kg półfinał  
zwycięstwo Pavlenko Elizaveta Club Badanova Bendery 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -27 kg finał  
zwycięstwo Kwietniak Zuzanna UKS Judo Victoria Międzyborów 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa K-02    
zwycięstwo Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa K-02    
zwycięstwo Drywa Pola UKS Galeon Gdynia 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -27 kg I runda  
porażka Bielecka Julia UKS Chojrak Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -27 kg ćwierćfinał  
porażka Maciejewska Nina Kuma Judo Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -27 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kwietniak Zuzanna UKS Judo Victoria Międzyborów 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło K-01    
zwycięstwo Gondko Hanna Judo Legia Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło K-01    
zwycięstwo Rytel Małgorzata Klub Judo Boa Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -25 kg    
zwycięstwo Przybylska Zofia UKS Judo Fight Club Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -25 kg    
zwycięstwo Bury Ala UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -25 kg    
zwycięstwo Kolestynowa Wiktoria UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -25 kg półfinał  
zwycięstwo Bury Ala UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -25 kg finał  
zwycięstwo Radecka Aurelia TS AKS Chorzów Chorzów 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Kwietniak Zuzanna UKS Judo Victoria Międzyborów 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Lipińska Liliana UKS SameJudo 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Saczuk Nina UKS Ronin-Team Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -27 kg    
porażka Mańkowska Marta GKS Olimpia Grudziądz 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -27 kg    
zwycięstwo Twarowska Barbara Judo Legia Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -27 kg półfinał  
porażka Mańkowska Marta GKS Olimpia Grudziądz 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -27 kg finał  
zwycięstwo Lipińska Liliana UKS SameJudo 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -27 kg    
zwycięstwo Kużmicka Julia KS Gwardia Białystok 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -27 kg    
zwycięstwo RAMUS IGA żak kielce KIELCE 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -27 kg    
zwycięstwo Antonina Gleń UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -23 kg    
zwycięstwo Meglicka Maja UKS Ronin-Team Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -23 kg    
zwycięstwo Kuc Julia UKJ Ookami Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -23 kg    
zwycięstwo Ala Bury UKJ Lemur Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -23 kg    
zwycięstwo Julia Sikora UKJ 82 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg    
zwycięstwo Kwietniak Zuzanna UKS Judo Victoria Międzyborów 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg    
zwycięstwo Lis Maja UKJ 225 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg    
zwycięstwo Maciejewska Nina Kuma Judo Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg półfinał  
zwycięstwo Kwietniak Zuzanna UKS Judo Victoria Międzyborów 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg finał  
zwycięstwo Niebrzegowska Zuzanna UKJ Arcus Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U10 Warszawa K-02    
zwycięstwo Saczuk Nina UKS Ronin-Team Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U10 Warszawa K-02    
zwycięstwo Klaus Blanka UKJ Ookami Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U10 Warszawa K-02    
zwycięstwo Saczuk Nina UKS Ronin-Team Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło K-01    
zwycięstwo Kuc Julia UKJ Ookami Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło K-01    
zwycięstwo Gondko Hanna Judo Legia Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło K-01    
porażka Mańkowska Marta GKS Olimpia Grudziądz 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -25 kg    
porażka Lipińska Liliana UKS SameJudo 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -25 kg    
zwycięstwo Witczak Maja Klub Judo Papaj Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -25 kg    
zwycięstwo Podgórska Julia UKS Neko Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -25 kg    
porażka Czerwińska - Kowar Roksana Judo Legia Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Lipińska Liliana UKS SameJudo 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Patreika Anhelina Sdushor Brześć 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Operacz Aleksandra UKS Ronin-Team Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Chilmonczyk Aniela Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Cieczkiewicz Natalia UKJ Lemur Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -25 kg półfinał  
porażka Twarowska Barbara Judo Legia Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -25 kg finał  
zwycięstwo Pietrzak Alicja UKS Olimp Nowa Sól 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Kwietniak Zuzanna UKS Judo Victoria Międzyborów 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg    
porażka Czerwińska - Kowar Roksana Judo Legia Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Cieczkiewicz Natalia UKJ Lemur Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Witek Roksana UKS Judo Mysłowice 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ -25 kg    
zwycięstwo Pełka Gabriela LUKS Jusport Justynów 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ -25 kg    
zwycięstwo Dubkowska Maja BKS Judo Bydgoszcz 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ -25 kg    
zwycięstwo Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -21 kg    
zwycięstwo Kwietniak Zuzanna KSJ Victoria Komorów 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -21 kg    
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -21 kg    
zwycięstwo Żwirski Jakub UKS Spartakus Lublin 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -21 kg    
zwycięstwo Pochodyła Liwia UKJ Ryś Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 Warszawa K-01    
zwycięstwo Szerling Lena UKJ Bushido Piaseczno 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 Warszawa K-01    
zwycięstwo Skrok Julianna UKS SameJudo 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 Warszawa K-01    
zwycięstwo Saczuk Nina UKS Ronin-Team Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 Warszawa K-01    
zwycięstwo Saczuk Nina UKS Ronin-Team Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -21 kg    
zwycięstwo Kuc Julia UKJ Ookami Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -21 kg    
zwycięstwo Kwa¶niewska Amelia UKS Ronin-Team Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -21 kg    
porażka Lipińska Liliana UKJ Kobra Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -21 kg    

Polityka prywatności Judostat.pl