Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Jan Heine
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Chmielewski Michał Hato Judo Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) Warszawa -55 kg ćwierćfinał  
porażka Zwiadauri Mate UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) Warszawa -55 kg półfinał  
porażka Manowski Dawid UKJ Lemur Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) Warszawa -55 kg o III miejsce  
zwycięstwo Zięba Damian UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -60 kg I runda  
zwycięstwo Romanowski Konrad UKS Orkan Judo Sochaczew 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -60 kg II runda  
porażka Wi¶niewski Marcel UKJ Lemur Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -60 kg ćwierćfinał  
porażka Czarnecki Karol UKJ Champion Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -60 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Zdanowicz Michał KJ Politechniki Białostockiej Białystok 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -55 kg I runda  
porażka Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Siewert Maksymilian UKJ Lemur Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -55 kg repasaże - finał  
porażka Roszkowski Szymon KJ Politechniki Białostockiej Białystok 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -55 kg o III miejsce  
porażka Novikov Jegor Budolinn Tallinn 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 Warszawa -46 kg I runda  
zwycięstwo Gawłowski Oliwier UKJ Yuko Józefów 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 Sochaczew -46 kg I runda  
zwycięstwo Bronikowski Damian UKS Ippon MDK Kutno 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 Sochaczew -46 kg półfinał  
porażka SVIDRAK VOLODYMYR Nadvirna Ukraina Ukraina 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 Sochaczew -46 kg finał  
porażka Zieliński Miłosz UKS Kodokan Toruń 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U14 Warszawa -46 kg II runda  
porażka Osiadacz Jan KS AZS-AWF Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U14 Warszawa -46 kg repasaże - II runda  
porażka Koshliak Ivan UKR JUDO DNIPER Ukraina 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U14 Marki -46 kg I runda  
zwycięstwo Hevesi Andrija Judo Club TORI Vrbas 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U14 Marki -46 kg repasaże - I runda  
porażka Kwieciński Antek UKJ Champion Warszawa 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U14 Marki -46 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Mijas Karol UKS Judo Panda Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-14 Warszawa -46 kg II runda  
porażka Pawełek Szymon KJ Politechniki Białostockiej Białystok 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-14 Warszawa -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kobyliński Jakub KS Akademia Judo Poznań 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-14 Warszawa -46 kg repasaże - II runda  
porażka Zaremba Filip UKS Judo Victoria Międzyborów 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-14 Warszawa -46 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Bondarchuk Maksym UkraineZP Zaporizhzhe 09.03.2019 Ikizama Cup U14 Piaseczno -46 kg ćwierćfinał  
porażka ¦widwa Robert UKJ Lemur Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U14 Piaseczno -46 kg półfinał  
porażka Mijas Karol UKS Judo Panda Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U14 Piaseczno -46 kg o III miejsce  
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14 Warszawa -42 kg I runda  
zwycięstwo Dominiczak Marcel UKJ Ryś Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14 Warszawa -42 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Otreshko Nikola Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14 Warszawa -42 kg repasaże - II runda  
porażka Maksimchuk Maksim Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14 Warszawa -42 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Banaszek Stanisław UKS Judo Fight Club Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U14 Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Jurek Damian Klub Judo Saru Tuszyn 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U14 Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Pruszkowski Kacper UKS Ulisses Team Pruszków 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U14 Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Brzuszczyński Szymon UKJ 225 Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U14 Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Roszkowski Szymon KJ Politechniki Białostockiej Białystok 24.03.2018 SameJudo Cup U13 - chłopcy Marki -42 kg I runda  
zwycięstwo LEWANDOWSKI MARCEL Klub Judo Shamo Ełk Ełk 24.03.2018 SameJudo Cup U13 - chłopcy Marki -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Genevicius Aringas Ugnies aidas Kaunas /Lietuva 24.03.2018 SameJudo Cup U13 - chłopcy Marki -42 kg półfinał  
porażka Gliga David CS Samuraii Florii de Cires ROMANIA Cires 24.03.2018 SameJudo Cup U13 - chłopcy Marki -42 kg finał  
zwycięstwo Domalewski Paweł SKF Columbus Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -42 kg II runda  
zwycięstwo Brzuszczyński Szymon UKJ 225 Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -42 kg ćwierćfinał  
porażka Banaszek Stanisław UKS Judo Fight Club Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -42 kg półfinał  
porażka Majonek Jerzy UKJ ASzWoj Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -42 kg I runda  
porażka Kalwas Mateusz UKS Judo Sensei Płock 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -42 kg repasaże - I runda  
porażka Skórka Filip UKJ Ryś Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -39 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Banaszek Stanisław UKS Judo Fight Club Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -39 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Wiel±dek Marcin UKJ Lemur Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -39 kg repasaże - finał  
zwycięstwo ¦widwa Robert UKJ Lemur Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -39 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pietrzyk Kacper KS Start Radom 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -42 kg    
zwycięstwo Bobowicz Maciej UKS Spartakus Lublin 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 Kowala -42 kg    
zwycięstwo Wołoszyn Mateusz UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -42 kg    
porażka Lis Batłomiej UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 Kowala -42 kg    
zwycięstwo Wi¶niewski Wiktor (16) UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -42 kg    
zwycięstwo Sokołowski Wojciech UKS SameJudo 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 Kowala -42 kg    
porażka Jakubowski Paweł (9) UKJ Champion Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Młodzików o Puchar Wójta U15 Kowala -42 kg    
porażka Krusiński Wiktor UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 Kowala -42 kg półfinał  
zwycięstwo Malinowski Antoni KS Yawara Warszawa 03.06.2017 WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawa -39 kg II runda  
zwycięstwo Pruszkowski Kacper UKS Ulisses Team Pruszków 03.06.2017 WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawa -39 kg ćwierćfinał  
porażka Lis Batłomiej UKJ Lemur Warszawa 03.06.2017 WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawa -39 kg półfinał  
porażka Golędzinowski Jakub UKJ Lemur Warszawa 03.06.2017 WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawa -39 kg o III miejsce  
zwycięstwo Khrebtan Konstantin Sdushor Kaliningrad 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -38 kg I runda  
zwycięstwo VLASENKO YAROSLAV UKR TRIUMF KIEV 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -38 kg II runda  
zwycięstwo Zieliński Jakub UKS Judo Fight Club Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -38 kg ćwierćfinał  
porażka Bouatia Kamil UKJ Ryś Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -38 kg półfinał  
porażka Jagielski Aleksander (8) UKJ Ryś Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U14 Marki -38 kg o III miejsce  
zwycięstwo Grze¶kiewicz Mateusz Akademia Judo Dragon Gdynia 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -38 kg II runda  
zwycięstwo Lewandowski Mikołaj UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -38 kg III runda  
zwycięstwo Volgin Ilia Sdushor Kaliningrad 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -38 kg ćwierćfinał  
porażka Brazhnikov Oleksandr Randori Odessa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -38 kg półfinał  
zwycięstwo Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -38 kg o III miejsce  
porażka Krzynówek Oskar UKS Galeon Gdynia 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa -39 kg I runda  
zwycięstwo Martinek Mateusz UKS Orkan Judo Sochaczew 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa -39 kg repasaże - I runda  
porażka Roszkowski Szymon KJ Politechniki Białostockiej Białystok 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa -39 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Ledwik Adam UKS Siódemka Strzelce Opolskie 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U12 Warszawa -38 kg    
zwycięstwo Sosnówka Hubert AZS UW Warszawa 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -38 kg    
zwycięstwo Sadkowski Konrad KS Judo Rei Świdnik 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U12 Warszawa -38 kg    
porażka ¦widwa Marcin (24) UKJ Lemur Warszawa 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -38 kg    
zwycięstwo Bukojemski Sebastian UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U12 Warszawa -38 kg    
porażka Roszkowski Szymon KJ Politechniki Białostockiej Białystok 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U12 Warszawa -38 kg półfinał  
porażka Lis Bartłomiej UKJ Lemur Warszawa 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -38 kg półfinał  
zwycięstwo Tomaszewski Michał UKS Ulisses Team Pruszków 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -39 kg I runda  
zwycięstwo Szulim Szymon Klub Judo Mizu Kobyłka 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -39 kg I runda  
zwycięstwo Afanasjevs Nikita JC Kyodai Riga 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -39 kg II runda  
porażka Resiak Jakub UKS Judo Fight Club Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -39 kg II runda  
porażka Jedynak Jan IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -39 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Narozhnik Aliaksandr FSC Ogoniok Molodechno 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -39 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Molodianovich Arseni Sdushor Brześć 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -39 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Strods Daniels JC Kyodai Riga 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -39 kg o III miejsce  
porażka Hulin Kamil UKS Judo Mysłowice 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U11 ŁódĽ -36 kg I runda  
zwycięstwo Chudziński Dawid UKS Olimp Nowa Sól 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U11 Kowala -38 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Krawczyk Bartosz UKS Judo Panda Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U11 Kowala -38 kg półfinał  
zwycięstwo Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U11 Kowala -38 kg finał  
zwycięstwo Włodarski Szymon UKS Ulisses Team Pruszków 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 Warszawa M-11    
zwycięstwo Kłoczewiak Kacper UKJ Meiyo Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 Warszawa M-11    
zwycięstwo Popis Mateusz UKJ Yuko Józefów 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 Warszawa M-11 półfinał  
zwycięstwo Wróbel Karol Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 Warszawa M-11 finał  
porażka Gribtsov Vladislav Rosja 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -36 kg I runda  
zwycięstwo Gromow Kirył UKJ Lemur Warszawa 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 Warszawa -36 kg II runda  
zwycięstwo Krawczyk Bartosz UKS Judo Panda Warszawa 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Stolarski Ksawery UKJ AON Rembertów 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 Warszawa -36 kg półfinał  
porażka Majonek Jerzy UKJ AON Rembertów 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 Warszawa -36 kg finał  

Polityka prywatności Judostat.pl