Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Nikodem Gajcy
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Ivanou Mikalai UKJ Ryś Warszawa 31.03.2022 Eliminacje Regionu II do OOM 2022 Warszawa -55 kg ćwierćfinał  
porażka Roszkowski Szymon UKS Narew Łapy 31.03.2022 Eliminacje Regionu II do OOM 2022 Warszawa -55 kg półfinał  
zwycięstwo Kornatka Kacper UKJ Ryś Warszawa 31.03.2022 Eliminacje Regionu II do OOM 2022 Warszawa -55 kg o III miejsce  
zwycięstwo Hadj-Henni Adam Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior młodszy (2004-2005) Warszawa -55 kg    
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior młodszy (2004-2005) Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Zreda Jakub KS Sakana Legionowo 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior młodszy (2004-2005) Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Lipiński Franciszek UKS SameJudo 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior młodszy (2004-2005) Warszawa -55 kg półfinał  
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior młodszy (2004-2005) Warszawa -55 kg finał  
porażka Małolepszy Adam UKS Halinów Team Halinów 19.05.2021 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -55 kg    
zwycięstwo KRÓL MICHAŁ KS Judo Rei Świdnik 19.05.2021 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Lipiński Franciszek UKS SameJudo 19.05.2021 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -55 kg    
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 19.05.2021 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -55 kg półfinał  
zwycięstwo Jaremko Kamil UKJ Lemur Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -50 kg I runda  
zwycięstwo Zwiadauri Mate UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -50 kg półfinał  
zwycięstwo Pi±tkowski Adam UKJ Lemur Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -50 kg finał  
porażka Kowalik Andrzej MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 17.11.2019 Bushido Cup U116 Józefosław -50 kg    
zwycięstwo Zajko Jan MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 17.11.2019 Bushido Cup U116 Józefosław -50 kg    
zwycięstwo Salwin Stanisław UKJ Meiyo Warszawa 17.11.2019 Bushido Cup U116 Józefosław -50 kg    
zwycięstwo Bartkov Artem KS Gwardia Łódź 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -46 kg    
zwycięstwo Kalwas Mateusz UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -46 kg    
zwycięstwo Zajko Jan MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -46 kg półfinał  
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -46 kg finał  
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -46 kg    
porażka Kalwas Mateusz UKS Judo Sensei Płock 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -46 kg    
porażka Kalwas Mateusz UKS Judo Sensei Płock 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -46 kg    
zwycięstwo Banaszek Stanisław UKS Judo Fight Club Warszawa 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -46 kg    
zwycięstwo Monder Grzegorz UKJ Meiyo Warszawa 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -46 kg    
zwycięstwo Roszkowski Szymon KJ Politechniki Białostockiej Białystok 08.12.2018 V Międzynarodowy Turniej Judo U14 Sochaczew -42 kg    
porażka HRYHORASH MAKSYM Nadvirna Ukraina Ukraina 08.12.2018 V Międzynarodowy Turniej Judo U14 Sochaczew -42 kg    
zwycięstwo FEDIUK ARSENII Nadvirna Ukraina Ukraina 08.12.2018 V Międzynarodowy Turniej Judo U14 Sochaczew -42 kg półfinał  
porażka HRYHORASH MAKSYM Nadvirna Ukraina Ukraina 08.12.2018 V Międzynarodowy Turniej Judo U14 Sochaczew -42 kg finał  
zwycięstwo Andreichuk Artsiom BRIEST DJUSZ Briest 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U14 Sochaczew -42 kg I runda  
porażka Bronikowski Damian UKS Ippon MDK Kutno 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U14 Sochaczew -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Osiadacz Jan KS AZS-AWF Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U14 Sochaczew -42 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Vakhovskyi Yurii MUKS Kokoro Łódź 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U14 Sochaczew -42 kg o III miejsce  
porażka Maksymenko Dmytro Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14 Warszawa -46 kg I runda  
zwycięstwo Salwin Stanisław UKJ Meiyo Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U14 Warszawa -42 kg    
zwycięstwo Węglarski Waldemar KS Yawara Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U14 Warszawa -42 kg    
zwycięstwo Kwieciński Antek UKJ Champion Warszawa 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U13 Kowala -42 kg    
zwycięstwo Ruszczyk Szymon ULKS Judo Kowala 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U13 Kowala -42 kg    
zwycięstwo Ziółkowski Krystian UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U13 Kowala -42 kg    
zwycięstwo Salwin Stanisław UKJ Meiyo Warszawa 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U13 Kowala -42 kg    
zwycięstwo Osiadacz Jan KS AZS-AWF Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U13 Warszawa -42 kg    
zwycięstwo Szydłowski Paweł KS AZS-AWF Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U13 Warszawa -42 kg    
zwycięstwo Wodecki Patryk UKS Judo Fight Club Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -39 kg I runda  
zwycięstwo Kajzer Jakub Judo Legia Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -39 kg II runda  
zwycięstwo Osiadacz Jan KS AZS-AWF Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -39 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -39 kg półfinał  
zwycięstwo Bialecki Michał KS AZS-AWF Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -39 kg finał  
porażka Kowalczyk Dawid IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -42 kg    
porażka Golędzinowski Jakub UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U16 Piaseczno -42 kg    
zwycięstwo Wiel±dek Marcin UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U14 Piaseczno -39 kg I runda  
porażka Bronikowski Damian UKS Ippon MDK Kutno 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U14 Piaseczno -39 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Salwin Stanisław UKJ Meiyo Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U14 Piaseczno -39 kg repasaże - finał  
porażka Zwi±zek Mateusz UKJ Yuko Józefów 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U14 Piaseczno -39 kg o III miejsce  
zwycięstwo Szczerba Borys UKJ Lemur Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -38 kg I runda  
zwycięstwo Dominiczak Marcel UKJ Ryś Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -38 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Dzięciołowski Jakub UKJ ASzWoj Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -38 kg półfinał  
zwycięstwo Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -38 kg finał  
zwycięstwo Litvinchuk Aliaksandr Sdushor Brest 10.12.2017 4 Międzynarodowy Turniej Judo U13 Sochaczew -39 kg I runda  
zwycięstwo Wróbel Karol Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 10.12.2017 4 Międzynarodowy Turniej Judo U13 Sochaczew -39 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Nowakowski Adam UKS Judo Sensei Płock 10.12.2017 4 Międzynarodowy Turniej Judo U13 Sochaczew -39 kg półfinał  
zwycięstwo Osiński Eryk UKS Orkan Judo Sochaczew 10.12.2017 4 Międzynarodowy Turniej Judo U13 Sochaczew -39 kg finał  
zwycięstwo Bukojemski Sebastian UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 19.11.2017 XXII Turniej Judo Dzieci U13 Warszawa -38 kg    
zwycięstwo Ceglarski Daniel Judo Legia Warszawa 19.11.2017 XXII Turniej Judo Dzieci U13 Warszawa -38 kg    
zwycięstwo Padziński Kamil UKJ Meiyo Warszawa 19.11.2017 XXII Turniej Judo Dzieci U13 Warszawa -38 kg    
zwycięstwo Kalbarczyk Paweł UKJ Lemur Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -36 kg II runda  
porażka Gepner Franciszek MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Dudek Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -36 kg repasaże - II runda  
porażka Saicans Markuss JC Kyodai Riga 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -36 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Zreda Jakub LTS CSP Legionowo 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -36 kg I runda  
zwycięstwo Szczerba Borys UKJ Lemur Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -36 kg półfinał  
zwycięstwo Galas Michał UKS Judo Panda Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -36 kg o III miejsce  
zwycięstwo ¦widwa Robert UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 Kowala -38 kg I runda  
zwycięstwo Banaszek Stanisław UKS Judo Fight Club Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 Kowala -38 kg półfinał  
zwycięstwo Padziński Kamil UKJ Meiyo Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U13 Kowala -38 kg finał  
zwycięstwo Nowakowski Jakub UKS Ronin-Team Warszawa 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U13 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Marchel Maciej KJ Politechniki Białostockiej Białystok 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U13 Warszawa -36 kg półfinał  
zwycięstwo Padziński Kamil UKJ Meiyo Warszawa 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U13 Warszawa -36 kg finał  
zwycięstwo Szczerba Borys UKJ Lemur Warszawa 03.06.2017 WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawa -36 kg I runda  
porażka Skórka Filip UKS Judo Panda Warszawa 03.06.2017 WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawa -36 kg II runda  
zwycięstwo Osiadacz Jan KS AZS-AWF Warszawa 03.06.2017 WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawa -36 kg repasaże - II runda  
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 03.06.2017 WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawa -36 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Ostyk-syrewicz Grzegorz UKJ 82 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa -33 kg I runda  
zwycięstwo Manowski Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
porażka Wardziak Maciej UKJ ASzWoj Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa -33 kg półfinał  
zwycięstwo Zajko Jan MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa -33 kg o III miejsce  
zwycięstwo Wroński Juliusz UKJ Ryś Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -33 kg I runda  
zwycięstwo Marchel Aleksander UKJ Lemur Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -33 kg II runda  
zwycięstwo Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -33 kg ćwierćfinał  
porażka Ronge Maksymilian UKJ Ryś Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -33 kg półfinał  
zwycięstwo Saragosti Michał UKJ 225 Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -33 kg o III miejsce  
zwycięstwo Stolnicki Mikołaj UKJ Ryś Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U12 Józefów -33 kg I runda  
zwycięstwo Oleszczyk Benedykt UKJ Yuko Józefów 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U12 Józefów -33 kg ćwierćfinał  
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U12 Józefów -33 kg półfinał  
zwycięstwo Szulc Filip UKS Ronin-Team Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U12 Józefów -33 kg o III miejsce  
porażka Pyrzewski Oskar Bushido Kowale 18.11.2016 Judo Baltic Cup - U13 Gdynia -33 kg ćwierćfinał  
porażka Abdullaev Abdusamad Niemcy 18.11.2016 Judo Baltic Cup - U13 Gdynia -33 kg repasaże - I runda  
porażka Krusiński Wiktor UKJ Lemur Warszawa 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -35 kg    
porażka Goldzinowski Jakub UKJ Lemur Warszawa 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -35 kg    
zwycięstwo Monder Grzegorz UKJ Meiyo Warszawa 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -35 kg    
zwycięstwo Szczerba Borys UKJ Lemur Warszawa 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U14 Warszawa -35 kg    
zwycięstwo Prokopiuk Łukasz KJ Politechniki Białostockiej Białystok 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U12 Warszawa -32 kg I runda  
zwycięstwo Wodecki Patryk UKS Judo Fight Club Warszawa 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U12 Warszawa -32 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wardziak Maciej UKJ AON Rembertów 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U12 Warszawa -32 kg półfinał  
zwycięstwo Jaremko Kamil UKJ Lemur Warszawa 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U12 Warszawa -32 kg finał  
zwycięstwo Uchlik Filip Stowarzyszenie Arrachion Olsztyn 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -33 kg II runda  
porażka Fityka Mateusz GKS Czarni Bytom 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Cers Krisjanis JC Kyodai Riga 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -33 kg repasaże - II runda  
porażka Zavyalov Gleb Sdushor Kaliningrad 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -33 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Ratajczak Hubert UKS Olimp Nowa Sól 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
porażka Skórka Filip UKS Judo Panda Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -33 kg półfinał  
zwycięstwo Drozdowski Rafał MKS Juvenia Wrocław 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -33 kg o III miejsce  
zwycięstwo Szulc Filip UKS Ronin-Team Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -33 kg    
zwycięstwo Piotrowski Jakub UKS Judo Eljot Płock 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -33 kg    
zwycięstwo Wardziak Maciej UKJ AON Rembertów 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -33 kg    
zwycięstwo Banaszek Stanisław UKS Judo Fight Club Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -33 kg półfinał  
porażka Monder Grzegorz UKJ Meiyo Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -33 kg finał  
zwycięstwo Tryburcy Józef UKS Judo Fight Club Warszawa 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -30 kg I runda  
zwycięstwo Jachowicz Julian UKS Ronin-Team Warszawa 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -30 kg półfinał  
porażka Wardziak Maciej UKJ AON Rembertów 05.03.2016 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego Warszawa -30 kg o III miejsce  
zwycięstwo Wodecki Patryk UKS Judo Fight Club Warszawa 05.12.2015 Turniej Gwiazdkowy U10 Warszawa -30 kg    
zwycięstwo Pacholczak Bartosz UKJ Ookami Warszawa 05.12.2015 Turniej Gwiazdkowy U10 Warszawa -30 kg    
zwycięstwo Gawłowski Oliwier UKJ Yuko Józefów 05.12.2015 Turniej Gwiazdkowy U10 Warszawa -30 kg    
zwycięstwo Białecki Michał KS AZS-AWF Warszawa 05.12.2015 Turniej Gwiazdkowy U10 Warszawa -30 kg    
zwycięstwo Płachecki Kacper UKS Grizzly Gdańsk 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -30 kg II runda  
porażka Antosiewicz Bartosz UKJ Ryś Warszawa 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Verdjan Vitalij Rosja 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -30 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Jagusz Dominik KSJ Gwardia Koszalin 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -30 kg repasaże - finał  
porażka Monder Grzegorz UKJ Meiyo Warszawa 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -30 kg o III miejsce  
zwycięstwo Janovs Rudis Łotwa 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 Warszawa -30 kg I runda  
zwycięstwo Marchel Aleksander UKJ Lemur Warszawa 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 Warszawa -30 kg II runda  
zwycięstwo Drozdowski Rafał MKS Juvenia Wrocław 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
porażka Dygu¶ Oliwier GKS Czarni Bytom 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 Warszawa -30 kg półfinał  
zwycięstwo Łabojko Piotr GKS Czarni Bytom 07.11.2015 II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 Warszawa -30 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl