Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Maksym Kłoszewski
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Sarwas Tomasz UKJ Champion Warszawa 02.04.2023 Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II Warszawa -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Węglarski Tomasz Hachi Judo Warszawa 02.04.2023 Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II Warszawa -50 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Iwanicki Michał Hachi Judo Warszawa 02.04.2023 Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II Warszawa -50 kg o III miejsce  
zwycięstwo Parulski Maciej UKS Judo Panda Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -46 kg    
porażka Sienkiewicz Ryszard Hato Judo Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Błażejczyk Marcin UKJ Ryś Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -46 kg    
porażka Komińczuk Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -46 kg półfinał  
porażka Płecha Franciszek IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -46 kg    
zwycięstwo Komoń Mikołaj UKS Judo Panda Warszawa 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -46 kg    
zwycięstwo Szczypek Jerzy UKS Judo Fight Club Warszawa 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -46 kg półfinał  
porażka Płecha Franciszek IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -46 kg finał  
zwycięstwo Alaszkiewicz Michał KS Gwardia Białystok 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ja¶kowski Olaf UKJ Champion Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -46 kg półfinał  
porażka Sienkiewicz Ryszard Hato Judo Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -46 kg finał  
zwycięstwo Pawiłojć Ernest Hachi Judo Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -42 kg I runda  
zwycięstwo Komińczuk Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Parulski Maciej UKS Judo Panda Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -42 kg półfinał  
porażka Pydzik Kacper UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -42 kg finał  
zwycięstwo Wojas Artur GKS Olimpia Grudziądz 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -39 kg ćwierćfinał  
porażka Kajdana Jeremi Hato Judo Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -39 kg półfinał  
zwycięstwo Zawadzki Filip UKJ Lemur Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -39 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kałek Kacper UKS Junior Lipno 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -42 kg I runda  
zwycięstwo Juskowiak Marcin AZS OŚ Poznań 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gradowski Aleksander Miejski Klub Sportowy Olimpijczyk Włocławek 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -42 kg półfinał  
zwycięstwo Pisarek Jakub IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -42 kg finał  
zwycięstwo Komińczuk Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -39 kg I runda  
zwycięstwo Ja¶kowski Olaf UKJ Champion Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -39 kg II runda  
zwycięstwo Korzeń Ksawery Judo Legia Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -39 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Byliniak Kajetan UKJ 82 Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -39 kg półfinał  
porażka Sienkiewicz Ryszard Judo Legia Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -39 kg finał  
porażka Zugickis Markuss JC Kyodai Riga 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -33 kg I runda  
zwycięstwo Sienkiewicz Ryszard Judo Legia Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -33 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Ponyavin Tikhon Isakovskie judoisty Kaliningrad region 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -33 kg repasaże - II runda  
porażka Rosa Łukasz GKS Czarni Bytom 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -33 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Florczak Maksymilian UKJ 225 Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -33 kg II runda  
zwycięstwo Mateusz Iwanicki KS Yawara Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Zawadzki Filip UKJ Lemur Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -33 kg półfinał  
porażka Płecha Franciszek IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -33 kg finał  
zwycięstwo Barszczewski Janusz UKJ Lemur Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -33 kg II runda  
zwycięstwo Maruszkin Wiktor UKJ 225 Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pydzik Kacper UKS SameJudo 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -33 kg półfinał  
porażka Wrobel Tomasz IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -33 kg finał  
zwycięstwo Sulikowski Maciej KS Gwardia Białystok 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -34 kg I runda  
zwycięstwo Korecki Wincenty KS Yawara Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -34 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Rak Eryk ULKS Judo Kowala 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -34 kg półfinał  
porażka Komińczuk Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -34 kg finał  
zwycięstwo Kowalski Julian UKJ Champion Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -33 kg I runda  
zwycięstwo Maruszkin Wiktor UKJ 225 Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -33 kg II runda  
zwycięstwo Kowalczuk Piotrek KS Gwardia Białystok 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -33 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Babakhanov Vugar Sport Club Atilla Baku 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -33 kg półfinał  
porażka Wrobel Tomasz IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -33 kg finał  
zwycięstwo Olechowski Adam SKF Columbus Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -32 kg I runda  
zwycięstwo Kazantsev Danylo Judo Legia Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -32 kg ćwierćfinał  
porażka Maruszkin Wiktor UKJ 225 Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -32 kg półfinał  
zwycięstwo Lubaszka Grzegorz UKS Mokotovia Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -32 kg o III miejsce  
zwycięstwo Gajda Tomasz UKS Szogun Piaseczno 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -32 kg I runda  
zwycięstwo Leonczak Krzysztof UKJ Bushido Piaseczno 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -32 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Bronzel Filip Czarni Bytom Bytom 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -32 kg półfinał  
zwycięstwo Wrobel Tomasz IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -32 kg finał  
porażka Zugickis Markuss JC Kyodai Riga 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14 Warszawa -30 kg    
porażka Pohiba Pavlo Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14 Warszawa -30 kg    
porażka Zugickis Markuss JC Kyodai Riga 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -30 kg I runda  
zwycięstwo Krawcewicz Stanisław Kuma Judo Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -30 kg II runda  
zwycięstwo Szewczyk Krystian UKJ Meiyo Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
porażka MOKHNIUK RUSTAM Luboml UKRAINE Luboml 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -30 kg półfinał  
zwycięstwo Iwanicki Michał KS Yawara Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -30 kg o III miejsce  
zwycięstwo Podpora Karol Judo Legia Warszawa 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -29 kg I runda  
zwycięstwo FIALKOV ILLIA UKR TRIUMF KIEV 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -29 kg ćwierćfinał  
porażka Podduev Anton Sdushor Kaliningrad 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -29 kg półfinał  
porażka Pydzik Kacper UKS SameJudo 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -29 kg o III miejsce  
zwycięstwo Wierzbicki Kacper KS Yawara Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -29 kg II runda  
porażka Szewczyk Krystian UKJ Meiyo Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -29 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Korzeń Ksawery UKJ Yuko Józefów 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -29 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Fryska Aleksander UKJ Lemur Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -29 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Romanowski Mikołaj UKS Ronin-Team Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -29 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pydzik Kacper UKS SameJudo 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -28 kg I runda  
zwycięstwo Krawcewicz Stanisław Kuma Judo Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -28 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Byliniak Kajetan UKJ 82 Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -28 kg półfinał  
zwycięstwo Starck Piotr UKJ Ryś Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -28 kg finał  
zwycięstwo Michalski-stępkowski Bruno Judo Legia Warszawa 02.12.2017 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa Wesoła -30 kg ćwierćfinał  
porażka Koperwas Jan UKJ Ryś Warszawa 02.12.2017 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa Wesoła -30 kg półfinał  
porażka Karpiński Kacper UKJ Lemur Warszawa 02.12.2017 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa Wesoła -30 kg o III miejsce  
porażka Wołoszyn Wiktor UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -27 kg ćwierćfinał  
porażka Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -27 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Jakubowski Krzysztof UKJ 82 Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-05    
zwycięstwo Lubaszka Grzegorz UKS Mokotovia Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-05    
zwycięstwo Korzeń Ksawery UKJ Yuko Józefów 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-05    
zwycięstwo Paradowski Igor Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-05    
zwycięstwo Pydzik Kacper UKS SameJudo 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -26 kg II runda  
porażka Komińczuk Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -26 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szymczak Michał Judo Legia Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -26 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Sienkiewicz Ryszard Judo Legia Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -26 kg o III miejsce  
zwycięstwo Grzywa Antoni MUKS Kokoro Łódź 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Sienkiewicz Ryszard Judo Legia Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg półfinał  
zwycięstwo Podpora Karol Judo Legia Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg finał  
porażka Pydzik Kacper UKS SameJudo 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ -26 kg    
zwycięstwo Sikorski Nikolas MUKS Kokoro Łódź 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ -26 kg    
zwycięstwo Waga Erwin MKS Pałac Młodzieży Łódź 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ -26 kg    
zwycięstwo Borowski Igor IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ -26 kg półfinał  
zwycięstwo Pydzik Kacper UKS SameJudo 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ -26 kg finał  
porażka Zdanowski Konrad Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -25 kg II runda  
zwycięstwo Szymański Bartosz UKS Judo Fight Club Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -25 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kachniarz Tadeusz UKS Sadyba Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -25 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Piekutowski Jakub KS Yawara Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -25 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Adaczyk Jakub UKS Judo Panda Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -25 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl