Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Łucja Bielecka
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Piłat Zofia Judo Legia Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -40 kg    
zwycięstwo Perz Paulina UKS SameJudo 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -40 kg    
porażka Siemko Julia UKJ Ryś Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -40 kg    
zwycięstwo Głodek Karolina UKJ Ryś Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -36 kg I runda  
zwycięstwo Jesionek Zuzanna UKJ Lemur Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
porażka Twarowska Barbara Judo Legia Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -36 kg półfinał  
zwycięstwo Laps Martyna UKS Chojrak Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -36 kg o III miejsce  
porażka SIENKIEWICZ JULIA KS Gwardia Koszalin Koszalin 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Miastowska Zuzanna Judo Legia Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -36 kg repasaże - finał  
porażka Laps Martyna UKS Chojrak Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -36 kg o III miejsce  
zwycięstwo Karpińska Aurelia UKJ Meiyo Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -35 kg I runda  
zwycięstwo Matusiak Maja Czarni Bytom Bytom 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -35 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Borcz Blanka UKJ Yuko Józefów 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -35 kg półfinał  
porażka Majewska Julia UKS Judo Fight Club Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -35 kg finał  
zwycięstwo Zboina Wiktoria UKS Chojrak Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło K-03    
zwycięstwo Orczykowska Danuta Judo Legia Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło K-03    
zwycięstwo Pędzich Magdalena UKS SameJudo 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło K-03 półfinał  
porażka Majewska Julia UKS Judo Fight Club Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło K-03 finał  
zwycięstwo Kaszuba Kamila UKJ Ryś Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -34 kg    
zwycięstwo Majchrzak Wiktria UKJ Lemur Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -34 kg    
porażka Satari Zhaklin Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -34 kg    
porażka Bondarenko Myroslava JudoClub Makarenko Kharkiv 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -34 kg półfinał  
porażka Kaszuba Kamila UKJ Ryś Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -34 kg    
porażka Zielińska Ina Klub Judo Mizu Kobyłka 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -34 kg    
zwycięstwo Majchrzak Wiktria UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -34 kg    
porażka Twarowska Barbara Judo Legia Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -30 kg I runda  
zwycięstwo Cieczkiewicz Natalia UKJ Lemur Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -30 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Bryła Matylda UKJ 82 Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -30 kg repasaże - finał  
zwycięstwo W±sik Jagoda UKJ 225 Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -30 kg o III miejsce  
zwycięstwo Cieczkiewicz Natalia UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -31 kg I runda  
zwycięstwo Le¶niewska Anna Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -31 kg ćwierćfinał  
porażka Zielińska Ina Klub Judo Mizu Kobyłka 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -31 kg półfinał  
porażka Zamorowska Hanna Jigo-Tai Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -31 kg o III miejsce  
porażka Majewska Dominika UKJ Yuko Józefów 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło K-03    
zwycięstwo Głodek Karolina UKJ Ryś Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło K-03    
porażka Papaj Julia UKJ ASzWoj Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło K-03    
zwycięstwo Jesionek Zuzanna UKJ Lemur Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło K-03    
zwycięstwo Brodowska Inez UKS Ronin-Team Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -30 kg I runda  
porażka Siennicka Antonina UKS Safari 152 Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
porażka Kowalczyk Iga KS Yawara Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -30 kg repasaże - I runda  
porażka Kasińska Kamila UKS Olimp Skaryszew 11.06.2017 IV Funny WOM U11 Warszawa K-04    
zwycięstwo Ochędalska Maja UKS Ronin-Team Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U11 Warszawa K-04    
zwycięstwo Jarosławska Martyna UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 11.06.2017 IV Funny WOM U11 Warszawa K-04    
porażka Jędruszczak Aleksandra UKSJ Nippon Olsztyn 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -27 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Brodowska Inez UKS Ronin-Team Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -27 kg repasaże - I runda  
porażka Kasińska Kamila UKS Olimp Skaryszew 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -27 kg repasaże - finał  
porażka Dziedzic Julia UKJ 225 Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U10 Warszawa K-04    
zwycięstwo Pakuła Zuzanna UKS Halinów Team Halinów 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U10 Warszawa K-04    
porażka Majewska Julia KS Yawara Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U10 Warszawa K-04    
porażka Papaj Julia UKJ ASzWoj Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U10 Warszawa K-04    
porażka Zielińska Ina Klub Judo Mizu Kobyłka 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -28 kg ćwierćfinał  
porażka Piwowar Pola UKJ Lemur Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -28 kg repasaże - finał  
porażka Majewska Julia KS Yawara Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -28 kg ćwierćfinał  
porażka Twarowska Barbara Judo Legia Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -28 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Gajewska Maja UKJ Lemur Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -27 kg II runda  
porażka Zielińska Ina Klub Judo Mizu Kobyłka 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -27 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Brodowska Inez UKS Ronin-Team Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -27 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Majewska Julia KS Yawara Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -27 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kielak Nina UKJ Lemur Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -27 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl