Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Marcel Derkacz
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Ceglarski Daniel Hato Judo Warszawa 31.03.2022 Eliminacje Regionu II do OOM 2022 Warszawa -60 kg I runda  
zwycięstwo Pi±tkowski Adam UKJ Lemur Warszawa 31.03.2022 Eliminacje Regionu II do OOM 2022 Warszawa -60 kg II runda  
porażka Marchel Aleksander UKJ Lemur Warszawa 31.03.2022 Eliminacje Regionu II do OOM 2022 Warszawa -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gawłowski Oliwier UKJ Yuko Józefów 31.03.2022 Eliminacje Regionu II do OOM 2022 Warszawa -60 kg repasaże - II runda  
porażka Płoski Bartosz UKJ Lemur Warszawa 31.03.2022 Eliminacje Regionu II do OOM 2022 Warszawa -60 kg repasaże - finał  
porażka Lipiński Franciszek UKS SameJudo 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior młodszy (2004-2005) Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Gajęcki Wiktor UKS Safari 152 Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior młodszy (2004-2005) Warszawa -55 kg    
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior młodszy (2004-2005) Warszawa -55 kg półfinał  
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 19.05.2021 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -55 kg    
porażka Pi±tkowski Adam UKJ Lemur Warszawa 19.05.2021 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Gepner Franciszek MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 19.05.2021 Eliminacje Regionu II do OOM Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Jaremko Kamil UKJ Lemur Warszawa 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -50 kg I runda  
porażka Roszkowski Szymon KJ Politechniki Białostockiej Białystok 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pieczykolan Rafał UKJ Legion Zamość 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -50 kg repasaże - I runda  
porażka Pilka Oleh MUKS Kokoro Łódź 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -50 kg repasaże - finał  
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Roszkowski Szymon KJ Politechniki Białostockiej Białystok 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -50 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Jaremko Kamil UKJ Lemur Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -50 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Lipiński Franciszek UKS SameJudo 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -50 kg o III miejsce  
zwycięstwo Gepner Franciszek MULKS Technik Orion Radzyń Podlaski 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -42 kg    
zwycięstwo Rzeniewicz Jakub UKJ Lemur Warszawa 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -42 kg    
zwycięstwo Kwa¶ny Jędrzej UKJ Bushido Piaseczno 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -42 kg    
zwycięstwo Lipiński Franciszek UKS SameJudo 15.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - El. MP Młodzików Sochaczew -42 kg    
zwycięstwo Zreda Jakub LTS CSP Legionowo 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -42 kg    
zwycięstwo Lipiński Franciszek UKS SameJudo 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -42 kg    
zwycięstwo Gepner Franciszek MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -42 kg półfinał  
porażka Lipiński Franciszek UKS SameJudo 19.05.2019 WOM Młodzicy Warszawa -42 kg finał  
zwycięstwo Zreda Jakub LTS CSP Legionowo 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -42 kg    
zwycięstwo Zreda Jakub LTS CSP Legionowo 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Mysiadło -42 kg    
zwycięstwo Zaparucha Jakub UKS Judo Panda Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -33 kg    
zwycięstwo Krzyżanowski Szymon UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -33 kg    
porażka Pi±tkowski Adam UKJ Lemur Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -33 kg    
zwycięstwo Wardziak Maciej UKJ ASzWoj Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -33 kg półfinał  
porażka Pi±tkowski Adam UKJ Lemur Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -33 kg finał  
zwycięstwo Zajko Jan MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -33 kg I runda  
zwycięstwo Łabojko Piotr Czarni Bytom Bytom 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -33 kg II runda  
porażka MARTYNCHUK OLEKSANDR KIEV KIEV 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
porażka Janovs Rudis JC Kyodai Riga 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -33 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Wardziak Maciej UKJ ASzWoj Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -33 kg I runda  
zwycięstwo Mazur Maksymilian Judo Legia Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
porażka Pi±tkowski Adam UKJ Lemur Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -33 kg półfinał  
zwycięstwo Czarnecki Karol UKJ Champion Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -33 kg o III miejsce  
zwycięstwo Czarnecki Karol UKJ Champion Warszawa 03.06.2017 WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawa -33 kg I runda  
zwycięstwo Wodecki Olaf UKS Judo Fight Club Warszawa 03.06.2017 WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Dyba Krzysztof AZS UW Warszawa 03.06.2017 WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawa -33 kg półfinał  
zwycięstwo Wardziak Maciej UKJ ASzWoj Warszawa 03.06.2017 WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawa -33 kg finał  
zwycięstwo Czarnecki Karol UKJ Champion Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -30 kg I runda  
zwycięstwo Kochaniak Wiktor UKJ 225 Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wardziak Maciej UKJ ASzWoj Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -30 kg półfinał  
zwycięstwo Pi±tkowski Adam UKJ Lemur Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -30 kg finał  
porażka Dyba Krzysztof AZS UW Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Abele Rodrigo JC Kyodai Riga 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -30 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Trębicki Karol KS Yawara Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -30 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Antosiewicz Bartosz UKJ Ryś Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -30 kg o III miejsce  
zwycięstwo Liwocha Denis TSV Rudov Berlin 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -31 kg ćwierćfinał  
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -31 kg półfinał  
zwycięstwo Dyba Krzysztof AZS UW Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U13 Warszawa -31 kg o III miejsce  
zwycięstwo Iakubovskii Artem Rosja 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -27 kg ćwierćfinał  
porażka Biedrzycki Hubert UKS Conrad Gdańsk 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -27 kg półfinał  
porażka Lic Tymoteusz UKS Tomita Elbląg 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U12 Gdynia -27 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl