Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Antoni Sikorski
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Romaniuk Bartek UKJ 82 Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -66 kg II runda  
porażka Lechowicz Marek UKS Judo Fight Club Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kowalik Franciszek Klub Judo Boa Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -66 kg repasaże - II runda  
porażka Kuciński Michał UKJ Lemur Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki +66 kg    
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki +66 kg    
porażka Waćko Jakub UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki +66 kg    
zwycięstwo Lignowski Igor UKS Kosai Judo Elbląg 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -66 kg ćwierćfinał  
porażka Bojanowski Michał Judo Legia Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -66 kg półfinał  
zwycięstwo Opiłka Sebastian UKS Sadyba Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Bońkowski Gabry¶ UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -66 kg    
zwycięstwo Bońkowski Gabry¶ UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -66 kg    
porażka Semp Bartosz UKJ 225 Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa +55 kg    
zwycięstwo Wołoszka Krystian UKJ Arcus Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa +55 kg    
zwycięstwo Niziński Sebasian Judo Legia Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa +55 kg półfinał  
zwycięstwo Semp Bartosz UKJ 225 Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa +55 kg finał  
zwycięstwo Rutkowski Michał UKS Ukemi Judo Wolbrom Wolbrom 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -70 kg    
zwycięstwo Rutkowski Michał UKS Ukemi Judo Wolbrom Wolbrom 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -70 kg    
zwycięstwo Gulczak Sebastian UKJ 225 Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -57 kg    
zwycięstwo Żukausks Dmitrijs Judo Club KIN Jelgava/Latvia 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -57 kg    
zwycięstwo Szcze¶niak Igor GKS Czarni Bytom 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -57 kg    
zwycięstwo Gruszczyński Stanisław UKJ 82 Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -57 kg półfinał  
porażka Żukausks Dmitrijs Judo Club KIN Jelgava/Latvia 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -57 kg finał  
zwycięstwo Dascalu Fabian Temerarul Rumunia Rumunia 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -55 kg    
zwycięstwo Kacprzak Kacper Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -55 kg    
zwycięstwo Gajewski Antoni MKS Olimpijczyk Włocławek 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -55 kg    
zwycięstwo Osowski Jakub UKS Ippon MDK Kutno 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -55 kg półfinał  
porażka Aptsiauri Nikolozi Warrior 2015 Georgia Tibilisi 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -55 kg finał  
zwycięstwo Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -60 kg    
zwycięstwo Przepióra Julian IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -60 kg    
porażka Ciesielski Jakub UKJ 82 Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -60 kg    
zwycięstwo Lechowicz Marek UKS Judo Fight Club Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -55 kg    
zwycięstwo Lechowicz Marek UKS Judo Fight Club Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -55 kg    
zwycięstwo Piekielnik Igor Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Piekielnik Igor Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Modzelewski Filip KS Gwardia Białystok 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -50 kg    
zwycięstwo Żmijewski Jakub UKS SameJudo 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -50 kg    
zwycięstwo Glegoła Igor IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -50 kg    
zwycięstwo Staszewski Filip UKJ Meiyo Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -50 kg    
zwycięstwo SMAUGA SZYMON Klub Judo Shamo Ełk Ełk 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -50 kg    
porażka Kacprzak Kacper Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -50 kg półfinał  
zwycięstwo Sierzpowski Paweł UKJ ASzWoj Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-11    
zwycięstwo Kubajek Kacper UKJ Ryś Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-11    
zwycięstwo Niziński Sebasian Judo Legia Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-11    
zwycięstwo Skwarek Krystian UKS SameJudo 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-11    
zwycięstwo Duch Jakub UKJ Lemur Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa +45 kg ćwierćfinał  
porażka VARSHANIDZE TAMAZI Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa +45 kg półfinał  
porażka Żukausks Dmitrijs Judo Club KIN Jelgava/Latvia 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa +45 kg o III miejsce  
zwycięstwo Żmijewski Jakub UKS SameJudo 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -48 kg    
porażka Niziński Sebastian Kuma Judo Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Albinowski Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -48 kg półfinał  
zwycięstwo Niziński Sebastian Kuma Judo Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -48 kg finał  
zwycięstwo Albinowski Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa +45 kg    
zwycięstwo Albinowski Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa +45 kg    
zwycięstwo Albinowski Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa +45 kg    
porażka Hahelis Harijs RD SPORTS- LATVIA Ryga 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -45 kg    
porażka Hahelis Harijs RD SPORTS- LATVIA Ryga 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -45 kg    
zwycięstwo Tabarki Adam UKJ 82 SP 306 Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -46 kg I runda  
zwycięstwo Bryczek Jan Kuma Judo Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo ¦wierczewski Wojciech Kuma Judo Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -46 kg półfinał  
zwycięstwo Dryka Maciej MOS Zatoka Braniewo 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -46 kg finał  
zwycięstwo Duch Jakub UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno +40 kg    
zwycięstwo Albinowski Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno +40 kg    
zwycięstwo Zwoliński Bartosz UKJ 225 Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno +40 kg    
zwycięstwo Jeremin Michał UKJ Meiyo Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-22    
zwycięstwo Habiera Oskar UKS Ulisses Team Pruszków 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-22    
porażka Niziński Sebastian UKS Sadyba Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-22    
zwycięstwo Łukiewicz Aleksander UKJ Yuko Józefów 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-22    
zwycięstwo Tupczyński Czarek UKS Mokotovia Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -42 kg    
zwycięstwo Tupczyński Czarek UKS Mokotovia Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -42 kg    
zwycięstwo Tupczyński Czarek UKS Mokotovia Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -42 kg    
zwycięstwo Niziński Sebastian UMKS Dziatwa Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo ZABRIANSKYI MATVII KIEV KIEV 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg półfinał  
zwycięstwo Solan Maksymilian IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg finał  
zwycięstwo Klukowski Jan UKS SameJudo 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -42 kg    
zwycięstwo Neef Timo UKS Judo Fight Club Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -42 kg    
zwycięstwo Rakk Konstantin Sdushor Kaliningrad 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki +36 kg    
zwycięstwo Semp Bartek UKJ 225 Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki +36 kg    
zwycięstwo Rudenko Herman Ukraine Judo Dnipropetrovsk 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki +36 kg    
porażka Kuciński Michał UKJ Lemur Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -37 kg I runda  
zwycięstwo Klukowski Jan UKS SameJudo 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-15    
zwycięstwo Neef Timo UKS Judo Fight Club Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-15    
zwycięstwo Szymoniak Jan Judo Legia Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -35 kg    
zwycięstwo Wadych Julian UKJ Yuko Józefów 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -35 kg    
zwycięstwo Kulak Konrad Judo Legia Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -35 kg    
zwycięstwo Szymaniak Jan Judo Legia Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -35 kg    
zwycięstwo Czyżak Bartosz Klub Judo Mizu Kobyłka 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -35 kg    
zwycięstwo Bańkowski Paweł Judo Legia Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -35 kg półfinał  
zwycięstwo Stacewicz Łukasz UKS Judo Panda Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -35 kg finał  
zwycięstwo Klukowski Jan UKS SameJudo 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -33 kg    
porażka Król Kasjan UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -33 kg    
porażka Błeszyński Kornel ULKS Judo Kowala 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -33 kg    
porażka Smela Bartosz UKS Judo Panda Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -33 kg    

Polityka prywatności Judostat.pl