Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Wojciech Bandulet
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 31.03.2022 Eliminacje Regionu II do OOM 2022 Warszawa -55 kg I runda  
porażka Hadj-Henni Adam Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 31.03.2022 Eliminacje Regionu II do OOM 2022 Warszawa -55 kg repasaże - I runda  
porażka Marczak Piotr UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -55 kg I runda  
porażka Krzystyniak Kosma Poziom 303 Wroclaw 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -50 kg    
porażka Zwi±zek Mateusz UKJ Yuko Józefów 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -50 kg    
porażka W±sowski Antoni UKJ Lemur Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -50 kg    
porażka Pawłowski Franciszek UKS Ippon MDK Kutno 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U16 (2006-2007) Tuliszków -50 kg I runda  
zwycięstwo Gertych Dawid UKS Dwunastka-Euroline Leszno 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U16 (2006-2007) Tuliszków -50 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Ławniczak Krystian UKS Energetyk Poznań 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U16 (2006-2007) Tuliszków -50 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Knych Jakub Hachi Judo Warszawa 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U16 (2006-2007) Tuliszków -50 kg o III miejsce  
zwycięstwo Stępiński Jan MKS Pałac Młodzieży Łódź 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Rychlewski Radosław Judo Legia Warszawa 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -46 kg    
porażka Hornich Nazar MUKS Kokoro Łódź 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -46 kg    
porażka Ronge Maksymilian UKJ Ryś Warszawa 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -46 kg półfinał  
porażka Prokopiuk Łukasz KJ Politechniki Białostockiej Białystok 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -46 kg    
zwycięstwo Szczerba Borys KS AZS-AWF Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -46 kg    
porażka Hadj-Henni Adam Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -46 kg    
porażka Ronge Maksymilian UKJ Ryś Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -46 kg    
porażka Szczerba Borys KS AZS-AWF Warszawa 17.11.2019 Bushido Cup U114 Józefosław -46 kg    
porażka Czarnecki Karol UKJ Champion Warszawa 17.11.2019 Bushido Cup U114 Józefosław -46 kg    
zwycięstwo Miara Mikołaj UKJ Orzeł Warszawa 17.11.2019 Bushido Cup U114 Józefosław -46 kg    
porażka Ronge Maksymilian UKJ Ryś Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -42 kg ćwierćfinał  
porażka Rudziński Piotr KS Yawara Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -42 kg repasaże - I runda  
porażka Czermanowicz Jakub UKS SameJudo 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U13 Warszawa -42 kg    
porażka Wi¶niewski ALEKS UKS SameJudo 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U13 Warszawa -42 kg    
porażka Bialecki Michał KS AZS-AWF Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U13 Warszawa -42 kg    
porażka Pi±tkowski Adam UKJ Lemur Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U14 Piaseczno -39 kg I runda  
porażka Obłoza Bartosz UKJ ASzWoj Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U14 Piaseczno -39 kg repasaże - I runda  
porażka Bialecki Michał KS AZS-AWF Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -36 kg II runda  
zwycięstwo Żurawski Michał UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -36 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Markiewicz Michał UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -36 kg repasaże - II runda  
porażka Ostyk-syrewicz Grzegorz UKJ 82 Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -36 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kaniasty Łukasz Judo Legia Warszawa 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Kulesza Igor UKJ ASzWoj Warszawa 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Kłosiński Mikołaj SKF Columbus Warszawa 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Mańk Stanisław Judo Legia Warszawa 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -36 kg półfinał  
zwycięstwo Skwarek Maksymilian UKJ Legion Zamość 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -36 kg finał  
zwycięstwo Borkowicz Jakub UKJ Ookami Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -34 kg I runda  
porażka Bronikowski Damian UKS Ippon MDK Kutno 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -34 kg II runda  
zwycięstwo Biadoń Antoni UKJ Champion Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U11 Warszawa -33 kg I runda  
zwycięstwo Piasecki Karol Judo Legia Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U11 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
porażka Marcenko Arsenijs JC Kyodai Riga 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U11 Warszawa -33 kg półfinał  
porażka Bełbot Jakub UKS SameJudo 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U11 Warszawa -33 kg o III miejsce  
porażka Przybyłowski Max UKJ Lemur Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U11 Kowala -34 kg II runda  
porażka Kownacki Jan UKS Judo Panda Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U11 Kowala -34 kg repasaże - I runda  
porażka Ulukbekov Amir UKS Ulisses Team Pruszków 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 Warszawa M-03    
porażka Wodecki Olaf UKS Judo Fight Club Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 Warszawa M-03    

Polityka prywatności Judostat.pl