Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Maksymilian Ronge
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Płoski Bartosz UKJ Lemur Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) Warszawa -60 kg I runda  
porażka Wiel±dek Marcin UKJ Lemur Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) Warszawa -60 kg repasaże - I runda  
porażka Płoski Bartosz UKJ Lemur Warszawa 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -60 kg II runda  
zwycięstwo Pawłowski Franciszek UKS Ippon MDK Kutno 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -50 kg ćwierćfinał  
porażka Michalak Franciszek UKJ Champion Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -50 kg półfinał  
zwycięstwo SledĽ Tomasz UKJ Arcus Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -50 kg o III miejsce  
zwycięstwo Prokopiuk Łukasz KJ Politechniki Białostockiej Białystok 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Jarosik Krystian KS Gwardia Łódź 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Szczerba Borys KS AZS-AWF Warszawa 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Bandulet Wojciech UKS SameJudo 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -46 kg półfinał  
porażka Hornich Nazar MUKS Kokoro Łódź 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -46 kg finał  
zwycięstwo Prokopiuk Łukasz KJ Politechniki Białostockiej Białystok 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -46 kg    
zwycięstwo Bandulet Wojciech UKS SameJudo 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -46 kg    
zwycięstwo Szczerba Borys KS AZS-AWF Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -46 kg    
zwycięstwo Hadj-Henni Adam Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -46 kg    
zwycięstwo Rudziński Piotr KS Yawara Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -42 kg I runda  
zwycięstwo Bandulet Wojciech UKS SameJudo 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -42 kg ćwierćfinał  
porażka Zwi±zek Mateusz UKJ Yuko Józefów 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -42 kg półfinał  
zwycięstwo Szymański Szymon Klub Judo Mizu Kobyłka 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -42 kg o III miejsce  
zwycięstwo Wojtkowski Piotr Judo Legia Warszawa 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -38 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Choiński Bartosz KJ Politechniki Białostockiej Białystok 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -38 kg półfinał  
zwycięstwo Krzystyniak Kajetan Poziom 303 Wroclaw 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -38 kg finał  
zwycięstwo Wiel±dek Marcin UKJ Lemur Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -36 kg I runda  
porażka Lipiński Franciszek UKS SameJudo 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Manowski Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -36 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Gawłowski Oliwier UKJ Yuko Józefów 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -36 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Szczerba Borys UKJ Lemur Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -36 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kwa¶ny Jędrzej UKJ Bushido Piaseczno 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -35 kg I runda  
zwycięstwo Manowski Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -35 kg ćwierćfinał  
porażka Lipiński Franciszek UKS SameJudo 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -35 kg półfinał  
zwycięstwo Wroński Juliusz UKJ Ryś Warszawa 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -35 kg o III miejsce  
porażka Szczerba Borys UKJ Lemur Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -36 kg I runda  
porażka Topchuev Aslan Sdushor Kaliningrad 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -34 kg I runda  
zwycięstwo Szulc Filip UKS Ronin-Team Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -33 kg II runda  
zwycięstwo Krzystyniak Kosma Poziom 303 Wroclaw 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -33 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gajcy Nikodem UKJ Meiyo Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -33 kg półfinał  
porażka Padziński Kamil UKJ Meiyo Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -33 kg finał  
zwycięstwo Mijas Karol UKS Judo Panda Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U12 Józefów -33 kg ćwierćfinał  
porażka Zwi±zek Mateusz UKJ Yuko Józefów 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U12 Józefów -33 kg półfinał  
porażka Lipiński Franciszek UKS SameJudo 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U12 Józefów -33 kg o III miejsce  
porażka Zwi±zek Mateusz UKJ Yuko Józefów 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Klech Marek Judo Legia Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa -33 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Gnich Witold UKJ Ookami Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa -33 kg o III miejsce  
zwycięstwo Szafrański Mateusz Judolandia Gdynia 18.11.2016 Judo Baltic Cup - U11 Gdynia -33 kg I runda  
zwycięstwo Bielawa Łukasz TSJ Gryf Słupsk 18.11.2016 Judo Baltic Cup - U11 Gdynia -33 kg II runda  
zwycięstwo Riabtsevich Anton Red Star Kaliningrad 18.11.2016 Judo Baltic Cup - U11 Gdynia -33 kg ćwierćfinał  
porażka Madej Maksymilian BKS Judo Bydgoszcz 18.11.2016 Judo Baltic Cup - U11 Gdynia -33 kg półfinał  
zwycięstwo Górecki Oskar UKS Galeon Gdynia 18.11.2016 Judo Baltic Cup - U11 Gdynia -33 kg o III miejsce  
zwycięstwo Gawłowski Oliwier UKJ Yuko Józefów 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -33 kg I runda  
zwycięstwo Dinne Gints JC Kyodai Riga 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -33 kg II runda  
porażka Padziński Kamil UKJ Meiyo Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -33 kg III runda  
zwycięstwo Kalbarczyk Paweł UKJ Lemur Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -33 kg repasaże - II runda  
porażka Szarowicz Szymon UKS Judo Panda Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -33 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Drozdowski Rafał MKS Juvenia Wrocław 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -33 kg II runda  
zwycięstwo Przybyłowski Maksymilian UKJ Lemur Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -33 kg III runda  
zwycięstwo Tobiasz Miłosz IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
porażka Zwi±zek Mateusz UKJ Yuko Józefów 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -33 kg półfinał  
zwycięstwo Kownacki Jan UKS Judo Panda Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -33 kg o III miejsce  
porażka Hartman Aleksander UKJ 82 Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -33 kg I runda  
zwycięstwo Ceglarski Daniel Judo Legia Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -33 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Wodecki Patryk UKS Judo Fight Club Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -33 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Ferenc Wojciech UKJ AON Rembertów 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -33 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Saragosti Michał UKJ 225 Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -33 kg o III miejsce  
porażka Gawłowski Oliwier UKJ Yuko Józefów 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 Warszawa M-04    
zwycięstwo Jaremko Kamil UKJ Lemur Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 Warszawa M-04    
porażka Wodecki Patryk UKS Judo Fight Club Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 Warszawa M-04    
zwycięstwo Owsiak Stanisław KS Okami Łomianki 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 Warszawa M-04    

Polityka prywatności Judostat.pl