Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Sebastian Bukojemski
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Hryhorash Bohdan KS Gwardia Łódź 31.03.2022 Eliminacje Regionu II do OOM 2022 Warszawa -81 kg II runda  
zwycięstwo Zviadauri Georgi UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów 31.03.2022 Eliminacje Regionu II do OOM 2022 Warszawa -81 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Koblak Krzysztof UKS Ronin-Team Warszawa 31.03.2022 Eliminacje Regionu II do OOM 2022 Warszawa -81 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Żurawek Jakub KS Yawara Warszawa 31.03.2022 Eliminacje Regionu II do OOM 2022 Warszawa -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Ludzia Jan, Kanty AZS UW Warszawa 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -73 kg I runda  
zwycięstwo ¦widwa Robert UKJ Lemur Warszawa 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -73 kg ćwierćfinał  
porażka Krawczyk Bartosz UKS Judo Panda Warszawa 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -73 kg półfinał  
porażka Hrushevyi Yehor KS Gwardia Łódź 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -73 kg o III miejsce  
porażka Bęben Hubert Hachi Judo Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 Kowala -73 kg    
porażka Krawczyk Bartosz UKS Judo Panda Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 Kowala -73 kg    
porażka Ludzia Franciszek AZS UW Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 Kowala -73 kg    
zwycięstwo Giszczak Piotr UKS Judo Sensei Płock 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -73 kg I runda  
porażka Pileckas Aidas Ugnies aidas Kaunas /Lietuva 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ponieważ Bartosz Hachi Judo Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -73 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Ludzia Jan, Kanty AZS UW Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -73 kg repasaże - finał  
porażka Głasek Aleksander Hato Judo Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -73 kg o III miejsce  
porażka Ludzia Jan, Kanty AZS UW Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -73 kg ćwierćfinał  
porażka Pietraszko Tomasz UKS Narew Łapy 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -73 kg repasaże - finał  
porażka Zieliński Juliusz UKJ 225 Warszawa 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -73 kg I runda  
porażka Iwanowicz Szymon KJ Politechniki Białostockiej Białystok 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -73 kg repasaże - I runda  
porażka Ludzia Jan Kanty AZS UW Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -66 kg I runda  
porażka Pietraszewski Jędrzej UKJ Lemur Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U14 Warszawa -60 kg    
zwycięstwo Marcinkowski Adam UKJ 225 Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U14 Warszawa -60 kg    
zwycięstwo Wilczyński Piotr UKS Chojrak Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -55 kg I runda  
porażka Jedynak Jan UKJ Ryś Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -55 kg ćwierćfinał  
porażka Sierakowski Mateusz Kuma Judo Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -55 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Jemioło Filip UKS Halinów Team Halinów 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U13 Warszawa -50 kg    
zwycięstwo Jeremin Krzysztof UKJ Meiyo Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U13 Warszawa -50 kg    
porażka Zaremba Filip UKS Judo Victoria Międzyborów 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U13 Warszawa -50 kg półfinał  
porażka Jedynak Jan UKJ Ryś Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U14 Warszawa -50 kg I runda  
zwycięstwo Podgórski Maciej UKJ 225 Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U14 Warszawa -50 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Zmaczyński Piotr UKS Halinów Team Halinów 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U14 Warszawa -50 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Jankowski Oliwier UKS Sakura Judo Płock 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U14 Warszawa -50 kg o III miejsce  
zwycięstwo Stepanovic Martin Judo Club TORI Vrbas 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U14 Marki -50 kg ćwierćfinał  
porażka Waćko Mateusz UKS SameJudo 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U14 Marki -50 kg półfinał  
porażka Purevbaatar Tsengel Mongolia Mongolia 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U14 Marki -50 kg o III miejsce  
porażka Osiński Eryk UKS Orkan Judo Sochaczew 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa -42 kg II runda  
porażka Kalwas Mateusz UKS Judo Sensei Płock 03.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -42 kg I runda  
porażka ¦widwa Robert UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -39 kg I runda  
zwycięstwo Osiadacz Jan KS AZS-AWF Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -39 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Przybyłowski Max UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -39 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Manowski Dawid UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -39 kg o III miejsce  
zwycięstwo Salwin Stanisław UKJ Meiyo Warszawa 02.12.2017 Turniej Gwiazdkowy U13 Warszawa Wesoła -39 kg    
porażka ¦widwa Robert UKJ Lemur Warszawa 02.12.2017 Turniej Gwiazdkowy U13 Warszawa Wesoła -39 kg    
zwycięstwo Banaszek Stanisław UKS Judo Fight Club Warszawa 02.12.2017 Turniej Gwiazdkowy U13 Warszawa Wesoła -39 kg półfinał  
porażka ¦widwa Robert UKJ Lemur Warszawa 02.12.2017 Turniej Gwiazdkowy U13 Warszawa Wesoła -39 kg finał  
porażka Padziński Kamil UKJ Meiyo Warszawa 19.11.2017 XXII Turniej Judo Dzieci U13 Warszawa -38 kg    
zwycięstwo Ceglarski Daniel Judo Legia Warszawa 19.11.2017 XXII Turniej Judo Dzieci U13 Warszawa -38 kg    
porażka Gajcy Nikodem UKJ Meiyo Warszawa 19.11.2017 XXII Turniej Judo Dzieci U13 Warszawa -38 kg    
porażka ¦widwa Robert UKJ Lemur Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -39 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Hartman Aleksander UKJ 82 Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -39 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Osiadacz Jan KS AZS-AWF Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -39 kg repasaże - finał  
porażka Padziński Kamil UKJ Meiyo Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 Warszawa -39 kg o III miejsce  
porażka Jagielski Aleksander UKJ Ryś Warszawa 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U13 Warszawa -39 kg    
zwycięstwo Koczberski Adam UKS Mokotovia Warszawa 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U13 Warszawa -39 kg    
zwycięstwo Ostrowski Jakub UKS Olimp Skaryszew 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U13 Warszawa -39 kg    
zwycięstwo Roszkowski Szymon KJ Politechniki Białostockiej Białystok 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U13 Warszawa -39 kg półfinał  
porażka Jagielski Aleksander UKJ Ryś Warszawa 10.06.2017 Żoliborz Judo Cup 2017 - U13 Warszawa -39 kg finał  
porażka Koczberski Adam UKS Mokotovia Warszawa 03.06.2017 WOM - Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci (U13) Warszawa -39 kg II runda  
porażka Niwiński Stanisław UKJ 225 Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -36 kg I runda  
porażka Szczerba Borys UKJ Lemur Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło -36 kg II runda  
zwycięstwo Szymon Brzuszczyński UKJ 225 Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Nowacki Aleksander KS Yawara Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa -36 kg    
porażka Paszek Damian UKJ Ryś Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa -36 kg    
porażka Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Ledwik Adam UKS Siódemka Strzelce Opolskie 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U12 Warszawa -38 kg    
porażka Heine Jan UKJ Lemur Warszawa 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U12 Warszawa -38 kg    
zwycięstwo Sadkowski Konrad KS Judo Rei Świdnik 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U12 Warszawa -38 kg    
porażka Lis Bartłomiej UKJ Lemur Warszawa 11.11.2016 XXI Turniej Judo Dzieci U12 Warszawa -38 kg półfinał  
zwycięstwo Le¶niak Michał UKS Neko Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -36 kg I runda  
porażka Szczerba Borys UKJ Lemur Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Palianski Maksim FSC Ogoniok Molodechno 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -36 kg repasaże - I runda  
porażka Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -36 kg repasaże - finał  
porażka Osiadacz Jan KS AZS-AWF Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -36 kg II runda  
porażka Pruszkowski Kacper UKS Ulisses Team Pruszków 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 Warszawa M-09    
zwycięstwo Miller Krzysztof UKJ Ryś Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 Warszawa M-09    
porażka Sosnowski Mateusz UKS Sadyba Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 Warszawa M-09 półfinał  
zwycięstwo Kosiorek Oliwier UKS AP Dragon Judo Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U10 Warszawa -33 kg I runda  
porażka Oktaba Aleksander UKJ Lemur Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U10 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gładysz Dawid Sp 97 Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U10 Warszawa -33 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Szczypek Jakub UKJ Lemur Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U10 Warszawa -33 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Zeman Maciej UKJ Lemur Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U10 Warszawa -33 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl