Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Amelia Ptasińska
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Piszczatowska Gabriela UKS Narew Łapy 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -63 kg I runda  
porażka Witkowska Wiktoria UKJ Lemur Warszawa 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -63 kg ćwierćfinał  
porażka Kikolska Maja UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Wacniak Natalia UKJ Legion Zamość 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 Kowala -63 kg    
zwycięstwo Bartos Magda UKJ Champion Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 Kowala -63 kg    
zwycięstwo Piszczatowska Gabriela UKS Narew Łapy 05.06.2021 Ogólnopolski Turniej Judo Młodzików/czek ((2006-2007) Grodzisk Mazowiecki -57 kg    
zwycięstwo GAJOWNICZEK ANNA UKS SameJudo 05.06.2021 Ogólnopolski Turniej Judo Młodzików/czek ((2006-2007) Grodzisk Mazowiecki -57 kg    
porażka Zozulińska Kalina Hato Judo Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -57 kg I runda  
zwycięstwo KuĽmińska Oliwia KS Sakana Legionowo 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -57 kg repasaże - I runda  
porażka Zukauskaite Ieva Ugnies aidas Kaunas /Lietuva 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Jaromin Aleksandra Hato Judo Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -57 kg I runda  
porażka Tataj Julia UKJ Ryś Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Brygoła Alicja GKS Czarni Bytom 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Balkan Aylin UKJ 82 Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo WoĽniak Urszula UMKS ŻAK Kielce 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Marecka Eliza Kuma Judo Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo KuĽmińska Oliwia LTS CSP Legionowo 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -57 kg półfinał  
porażka Jaromin Aleksandra Judo Legia Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -57 kg finał  
zwycięstwo Ptak Martyna UKJ Champion Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Bartos Magda UKJ Champion Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Balkan Aylin UKJ 82 Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Przetacka Oliwia UKJ Ryś Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -48 kg półfinał  
zwycięstwo Lipińska Zuzanna Judo Legia Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -48 kg finał  
porażka Bartnicka Natalia UKS Safari 152 Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U14 Warszawa -44 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Traut Hanna UKJ 82 Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U14 Warszawa -44 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Piszczatowska Gabriela UKS Narew Łapy 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U14 Warszawa -44 kg repasaże - finał  
porażka Przetacka Oliwia UKJ Ryś Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U14 Warszawa -44 kg o III miejsce  
zwycięstwo Bielawska Emilia Judo Legia Warszawa 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U14 K Marki -44 kg    
zwycięstwo OPRIS STEFANIA ROU MIADO’S SIBIU 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U14 K Marki -44 kg    
zwycięstwo Pietrzak Gabriela UKJ Lemur Warszawa 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U14 K Marki -44 kg półfinał  
porażka Bielawska Emilia Judo Legia Warszawa 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U14 K Marki -44 kg finał  
zwycięstwo Piszczatowska Gabriela UKS Narew Łapy 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -44 kg    
zwycięstwo Tataj Julia UKJ Ryś Warszawa 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -44 kg    
zwycięstwo Urbańska Maria UKJ Ookami Warszawa 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -44 kg    
porażka Przetacka Oliwia UKJ Ryś Warszawa 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -44 kg półfinał  
zwycięstwo Mendrek Oliwia UKJ Lemur Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 Sochaczew -44 kg    
zwycięstwo Piłat Zofia Judo Legia Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 Sochaczew -44 kg    
zwycięstwo Wałęsa Wiktoria UKJ Lemur Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 Sochaczew -44 kg    
porażka Baranowska Zuzanna UKJ Lemur Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 Sochaczew -44 kg półfinał  
zwycięstwo Tataj Julia UKJ Ryś Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U11 Warszawa -40 kg    
zwycięstwo Magda Jagoda UKS Ronin-Team Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U11 Warszawa -40 kg    
zwycięstwo Obszyńska Zuzanna UKS Ronin-Team Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U11 Warszawa -40 kg półfinał  
porażka Bielawska Emilia Judo Legia Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U11 Warszawa -40 kg finał  
porażka Bartnicka Natalia UKS Safari 152 Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -40 kg    
porażka Kołakowska Zuzanna UKS Judo Panda Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -40 kg    
zwycięstwo Baranowska Zuzanna UKJ Lemur Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -40 kg    
zwycięstwo Zawadzka Zofia UKS Ronin-Team Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -36 kg I runda  
zwycięstwo Julia Malowaniec MKS Zryw Łowicz 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -36 kg ćwierćfinał  
porażka Witkowska Wiktoria UKJ Lemur Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -36 kg półfinał  
porażka SCANZI ELISA shentao judo bergamo carvico 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -36 kg o III miejsce  
porażka Jaromin Aleksandra Judo Legia Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -36 kg II runda  
zwycięstwo Zawadzka Zofia UKS Ronin-Team Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -36 kg repasaże - II runda  
porażka Józwiak Greta UKS Safari 152 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -36 kg repasaże - finał  
porażka Tataj Julia UKJ Ryś Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U11 Warszawa K-06    
porażka Rogozińska Dominika UKJ Champion Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U11 Warszawa K-06    
zwycięstwo Zawadzka Zofia UKS Ronin-Team Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U11 Warszawa K-06    
zwycięstwo Malowaniec Julia MKS Zryw Łowicz 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło K-06    
zwycięstwo Niedziółka Oliwia UKS Ronin-Team Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło K-06    
porażka Zawadzka Zofia UKS Ronin-Team Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło K-06    
zwycięstwo Janiczek Nina UKJ 225 Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 Warszawa K-08    
zwycięstwo Zaim Martyna UKS Ronin-Team Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 Warszawa K-08    
zwycięstwo Kłosińska Joanna UKJ 225 Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 Warszawa K-08    
porażka Bartnicka Natalia UKS Safari 152 Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 Warszawa K-08    

Polityka prywatności Judostat.pl