Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Dawid Siudek
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Sulejczyk Jakub UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew +90 kg    
zwycięstwo Ćmielewski Jan KJ Politechniki Białostockiej Białystok 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew +90 kg    
zwycięstwo Witkowski Jakub UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew +90 kg półfinał  
zwycięstwo KHACHTRYAN ANTON UKS SameJudo 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew +90 kg finał  
zwycięstwo Efner Maciej UKJ Legion Zamość 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 Kowala +81 kg    
zwycięstwo Przepióra Julian IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 Kowala +81 kg    
zwycięstwo Kordyl Łukasz MKS Olimpijczyk Włocławek 05.06.2021 Ogólnopolski Turniej Judo Młodzików/czek ((2006-2007) Grodzisk Mazowiecki +81 kg    
zwycięstwo Sulejczyk Jakub UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 05.06.2021 Ogólnopolski Turniej Judo Młodzików/czek ((2006-2007) Grodzisk Mazowiecki +81 kg    
zwycięstwo Sulejczyk Jakub UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa +90 kg    
zwycięstwo Witkowski Jakub UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa +90 kg    
zwycięstwo Turski Paweł UKJ 225 Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno +81 kg    
zwycięstwo PŁATEK OLAF Klub Judo Shamo Ełk Ełk 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno +81 kg    
zwycięstwo Witkowski Jakub UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno +81 kg półfinał  
zwycięstwo Dudek Aleksander UKS Orkan Judo Sochaczew 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno +81 kg finał  
zwycięstwo Nowik Jakub KJ Politechniki Białostockiej Białystok 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa +90 kg    
zwycięstwo Shcherban Serhii KS Gwardia Łódź 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa +90 kg    
zwycięstwo Piekut Szymon UKS Judo Rawa Mazowiecka 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa +90 kg    
zwycięstwo Stegienka Jakub UKS Safari 152 Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno +90 kg    
zwycięstwo PŁATEK OLAF Klub Judo Shamo Ełk Ełk 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno +90 kg    
porażka Łoboda Dawid KS Start Radom 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U14 Sochaczew +66 kg    
zwycięstwo Bazanowicz Hubert UKS Judo-Kano Płock 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U14 Sochaczew +66 kg    
zwycięstwo Balcerowski Kacper Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U14 Sochaczew +66 kg    
zwycięstwo Lenarczyk Adrian UKS Halinów Team Halinów 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U14 Sochaczew +66 kg    
zwycięstwo Witkowski Tomasz UKJ ASzWoj Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U13 Warszawa +66 kg    
porażka Żurawek Jakub UKS SameJudo 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U13 Warszawa +66 kg    
porażka Czarnecki Jakub UKJ Yuko Józefów 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa +66 kg    
porażka Chamerski Daniel UKS Sakura Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa +66 kg    
porażka Le¶niewski Kuba UKJ Arcus Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 Warszawa +66 kg    
zwycięstwo Łukasz Kordyl WKSW Włocławek 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki +55 kg    
zwycięstwo Adrian David CS Mako Ryu Gym Bucarest 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki +55 kg    
porażka Vasilchenko Georgii Sdushor Kaliningrad 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki +55 kg    
zwycięstwo Alessandro Ezzine shentao judo bergamo carvico 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki +55 kg    
zwycięstwo Dębczyński Adam MKS Olimpijczyk Włocławek 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa +60 kg    
zwycięstwo G±siorowski Jerzy UKS Orkan Judo Sochaczew 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa +60 kg    
zwycięstwo Marusiak Mateusz UKJ Champion Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa +60 kg    
porażka Pękacki Dawid UKJ Lemur Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło +60 kg    
zwycięstwo Marusiak Mateusz UKJ Champion Warszawa 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło +60 kg    
porażka Żurawek Jakub UKS SameJudo 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło +60 kg    
zwycięstwo Wasilewski Tomasz UKS Iwiczna 04.02.2017 XIII Turniej Judo Dzieci U13 Mysiadło +60 kg    
zwycięstwo Nicolet Lorenzo Francja 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 Nowa Sól +51 kg    
zwycięstwo Żmudziński Kacper KS MaKo Judo Wrocław 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 Nowa Sól +51 kg    
zwycięstwo Cichomski Jakub MUKS Kokoro Łódź 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 Nowa Sól +51 kg półfinał  
porażka Korsunovs Arsenijs Łotwa 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 Nowa Sól +51 kg finał  
zwycięstwo Chamerski Daniel UKS Sakura Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U10 Warszawa M-18    

Polityka prywatności Judostat.pl