Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Zuzanna Kołakowska
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Rutkowska Aleksandra UKS Arashi Łódź 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -52 kg I runda  
zwycięstwo Ciszak Kamila Akademia Judo Klub Sportowy Warszawa 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kołaczyńska Iga UKS Ippon MDK Kutno 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -52 kg półfinał  
porażka Kowalska Anna UKJ Lemur Warszawa 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -52 kg finał  
zwycięstwo Buciak Maria UKJ Champion Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 Kowala -52 kg    
zwycięstwo Kujawa Wiktoria UKS 2 JUDO Nakło Nakło 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 Kowala -52 kg    
zwycięstwo Rollnik Aleksandra KS Gwardia Białystok 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 Kowala -52 kg półfinał  
zwycięstwo Basiak Gabriela UKS Halinów Team Halinów 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 Kowala -52 kg finał  
zwycięstwo Kalicka Hanna Jigo-Tai Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -52 kg I runda  
zwycięstwo Grudniewska Nela UKJ Lemur Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Skeryte Ugne Ugnies aidas Kaunas /Lietuva 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -52 kg półfinał  
zwycięstwo ¦witek Barbara UKS Judo Panda Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -52 kg finał  
zwycięstwo Schenk Magda GKS Czarni Bytom 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -52 kg ćwierćfinał  
porażka Jesionek Maria UKJ Lemur Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -52 kg półfinał  
zwycięstwo Kołaczyńska Iga UKS Ippon MDK Kutno 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo Piórkowska Marika UKS Judo-Kano Płock 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -57 kg    
porażka Skorupinska Martyna UKS Pohl Judo Przemęt 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -57 kg    
zwycięstwo Walasek Natalia KS Gwardia Białystok 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -57 kg    
zwycięstwo Filipiak Gabrysia KS Gwardia Białystok 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U14 2007-2008 Warszawa -52 kg    
zwycięstwo Jastrzębska Kinga Judo Legia Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U14 2007-2008 Warszawa -52 kg    
porażka Bielawska Emilia Judo Legia Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U14 2007-2008 Warszawa -52 kg    
zwycięstwo Wenerska Nikol UKJ Arcus Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U14 2007-2008 Warszawa -52 kg    
zwycięstwo Olszewska Zuzanna Kuma Judo Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wenerska Nikol UKJ Arcus Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -52 kg półfinał  
zwycięstwo Bielawska Emilia Judo Legia Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -52 kg finał  
zwycięstwo Gazecka Pola UKS SIMBA Reda 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U14 Płock -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Obłoza Anna UKS SameJudo 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U14 Płock -52 kg półfinał  
zwycięstwo ¦witek Barbara UKS Judo Panda Warszawa 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U14 Płock -52 kg finał  
zwycięstwo Baranowska Zuzanna UKJ Lemur Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -44 kg    
zwycięstwo Str±k Oliwia UKS Chojrak Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -44 kg    
zwycięstwo Piłat Zofia Judo Legia Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -44 kg    
zwycięstwo Gołębiowska Olga Judo Legia Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -44 kg półfinał  
zwycięstwo Skeryte Ugne Ugnies aidas Kaunas /Lietuva 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -44 kg finał  
zwycięstwo Bartnicka Natalia UKS Safari 152 Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -40 kg    
zwycięstwo Baranowska Zuzanna UKJ Lemur Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -40 kg    
zwycięstwo Ptasińska Amelia UKS Halinów Team Halinów 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -40 kg    
zwycięstwo Tomaszewska Alicja UKJ 225 Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -40 kg półfinał  
zwycięstwo Raczyńska Natalia Judo Legia Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -40 kg finał  
zwycięstwo Szczepańska Justyna UKJ 225 Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa -40 kg ćwierćfinał  
porażka Jaromin Aleksandra Judo Legia Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa -40 kg półfinał  
zwycięstwo ¦witek Barbara UKS Judo Panda Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa -40 kg o III miejsce  
zwycięstwo Baranowska Zuzanna UKJ Lemur Warszawa 04.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U12 Mysiadło K-05    
zwycięstwo Dudek Kalina UKJ Lemur Warszawa 04.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U12 Mysiadło K-05    
zwycięstwo Wtulich-Pargulska Antonina UKJ Lemur Warszawa 04.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U12 Mysiadło K-05    
zwycięstwo ¦migielska Zuzanna Klub Judo Boa Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -37 kg    
zwycięstwo Dudek Kalina UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -37 kg    
zwycięstwo Pietrzak Gabriela UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -37 kg półfinał  
zwycięstwo Jesionek Maria UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -37 kg finał  
zwycięstwo Wałęsa Wiktoria UKJ Lemur Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -37 kg    
zwycięstwo Raczyńska Natalia Judo Legia Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -37 kg    
zwycięstwo Tataj Julia UKJ Ryś Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -37 kg    
zwycięstwo Dudek Kalina UKJ Lemur Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -37 kg półfinał  
zwycięstwo Tataj Julia UKJ Ryś Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -37 kg finał  
zwycięstwo Zientak Amelia UKS SameJudo 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -36 kg I runda  
zwycięstwo Dmowska Hanna UKS Safari 152 Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Materka Laila Judo Legia Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -36 kg półfinał  
zwycięstwo Józwiak Greta UKS Safari 152 Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -36 kg finał  
zwycięstwo Go¶ciniecka Maria WSS Winner Wrocław 03.06.2017 III Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U11 K±ty Wrocławskie -34 kg    
zwycięstwo Puzicka Oliwia UKS Okay Opole 03.06.2017 III Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U11 K±ty Wrocławskie -34 kg    
zwycięstwo Antonina Dobrowolska WKS Śląsk Wrocław 03.06.2017 III Turniej Przyszłych Olimpijczyków w Judo U11 K±ty Wrocławskie -34 kg    
zwycięstwo Podlaska Gabriela UKS Sadyba Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Rogozińska Dominika UKJ Champion Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -36 kg półfinał  
zwycięstwo Witkowska Wiktoria UKJ Lemur Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -36 kg finał  
zwycięstwo Szczepaniak Patrycja UKJ 225 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -36 kg II runda  
zwycięstwo Gołębiowska Olga Judo Legia Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Tataj Julia UKJ Ryś Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -36 kg półfinał  
zwycięstwo Jaromin Aleksandra Judo Legia Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -36 kg finał  
zwycięstwo Rakowska Dominika UKS Mokotovia Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło K-04    
zwycięstwo Raczyńska Natalia Judo Legia Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło K-04    
zwycięstwo ¦mietańska Maja UKJ Ryś Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło K-04    
zwycięstwo Sokołowska Natasza UKJ Lemur Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło K-04    
zwycięstwo Pawłowska Lila UKJ Yuko Józefów 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -31 kg    
zwycięstwo Kupczyk Zoja UKJ 225 Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -31 kg    
zwycięstwo Bielawska Emilia UKJ Champion Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -31 kg    
zwycięstwo Majewska Dominika UKJ Yuko Józefów 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -31 kg półfinał  
zwycięstwo Bielawska Emilia UKJ Champion Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -31 kg finał  
zwycięstwo Wieczorek Natalia UKJ Lemur Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -34 kg I runda  
zwycięstwo Ziębicka Martyna UKS Ronin-Team Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -34 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Przetacka Oliwia UKJ Ryś Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -31 kg ćwierćfinał  
porażka Lisiak Zuzanna UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -34 kg półfinał  
porażka Kowalska Anna UKJ Lemur Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -31 kg półfinał  
zwycięstwo Walendzik Julia UKJ Lemur Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -34 kg o III miejsce  
zwycięstwo Dudek Alicja UKJ Lemur Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -31 kg o III miejsce  
zwycięstwo Przetacka Oliwia UKJ Ryś Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -31 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Materka Laila Judo Legia Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -31 kg półfinał  
zwycięstwo Bielawska Emilia UKJ Champion Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -31 kg finał  
zwycięstwo Pietrzak Gabriela UKJ Lemur Warszawa 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U11 ŁódĽ -31 kg    
zwycięstwo Frosztęga Iga UKS Judo Mysłowice 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U11 ŁódĽ -31 kg    
zwycięstwo Strzelczyk Kornelia LUKS Jusport Justynów 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U11 ŁódĽ -31 kg    
zwycięstwo Wiklak Katarzyna UKS Ippon MDK Kutno 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U11 ŁódĽ -31 kg półfinał  
zwycięstwo Pietrzak Gabriela UKJ Lemur Warszawa 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U11 ŁódĽ -31 kg finał  
zwycięstwo Samokar Wiktoria MOS Zatoka Braniewo 17.09.2016 IX Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Olsztyna U10 Olsztyn -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Romanowski Dawid UKS Tomita Elbląg 17.09.2016 IX Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Olsztyna U10 Olsztyn -30 kg półfinał  
porażka Ydina Liana Rosja 17.09.2016 IX Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Olsztyna U10 Olsztyn -30 kg finał  
zwycięstwo Fiedler Lucie Niemcy 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 Nowa Sól -32 kg    
zwycięstwo Domachowska Nela UKS Feniks Bytom 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 Nowa Sól -32 kg    
zwycięstwo ¦witek Barbara UKS Judo Panda Warszawa 18.06.2016 Międzynarodowy Puchar Polski SOLANIN CUP 2016 U11 Nowa Sól -32 kg    

Polityka prywatności Judostat.pl