Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Wojciech Michalak
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Mamulashvili Giorgi UKJ 225 Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -39 kg I runda  
zwycięstwo Lubaszka Grzegorz UKS Mokotovia Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -39 kg ćwierćfinał  
porażka Mosing Ksawery UKJ 225 Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -39 kg półfinał  
zwycięstwo Węglarski Tomasz Hachi Judo Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -39 kg o III miejsce  
zwycięstwo Hunkiewicz Bartłomiej UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -39 kg    
zwycięstwo Bronzel Filip GKS Czarni Bytom 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -39 kg    
zwycięstwo Styczyński Adrian UKJ Champion Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -39 kg półfinał  
zwycięstwo Bronzel Filip GKS Czarni Bytom 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -39 kg finał  
zwycięstwo Durka Marcel UKS Judo Sensei Płock 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -36 kg    
zwycięstwo Styczyński Adrian UKJ Champion Warszawa 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -36 kg    
porażka Iwanicki Michał Hachi Judo Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -36 kg I runda  
zwycięstwo Hunkiewicz Bartłomiej UKS SameJudo 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -36 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kieżkiewicz Filip UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -36 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Styczyński Adrian UKJ Champion Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -36 kg o III miejsce  
zwycięstwo Tumiłowicz Tomasz UKJ Yuko Józefów 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U12 Józefów -30 kg    
zwycięstwo Tumiłowicz Tomasz UKJ Yuko Józefów 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U12 Józefów -30 kg    
zwycięstwo CHRO¦CIKI PATRYK UKS Kata Pruszków 17.11.2019 Bushido Cup U112 Józefosław -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Laskowski Jakub UKS SameJudo 17.11.2019 Bushido Cup U112 Józefosław -30 kg półfinał  
zwycięstwo Kamiński Filip UKJ Champion Warszawa 17.11.2019 Bushido Cup U112 Józefosław -30 kg finał  
zwycięstwo Mergner Mateusz Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 Sochaczew -30 kg I runda  
zwycięstwo Chrost Jakub UKS Siódemka Sochaczew 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 Sochaczew -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gołębiewski Adrian UKS Chojrak Warszawa 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 Sochaczew -30 kg półfinał  
zwycięstwo Pasiuk Marcel KS Gwardia Białystok 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 Sochaczew -30 kg finał  
zwycięstwo Wenzel Jakub GKS Czarni Bytom 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg II runda  
zwycięstwo Volskyi Dmytro Ukraine Kiev 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg III runda  
zwycięstwo Wiłkomirski Filip Judo Legia Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Dobrowolski Bartłomiej UKS SameJudo 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg półfinał  
porażka TURCHYN MATVIEI Ukraine Kiev 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg finał  
zwycięstwo Mateusz Iwanicki KS Yawara Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg II runda  
zwycięstwo Gorczyca Edmund Szkoła Podstawowa w Kowiesach Kowiesy 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Dobrowolski Bartłomiej UKS SameJudo 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg półfinał  
zwycięstwo Ossoliński Kajetan KS Yawara Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg finał  
zwycięstwo Ossoliński Kajetan KS Yawara Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Dobrowolski Bartłomiej UKS SameJudo 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg półfinał  
zwycięstwo Marcin Iwanicki KS Yawara Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg finał  
zwycięstwo Skrajny Filip IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -30 kg I runda  
zwycięstwo WoĽniak Dawid UKS Judo Team Modliborzyce 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ossoliński Kajetan KS Yawara Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -30 kg półfinał  
zwycięstwo Ivasyschyn Denys Nadvirna Ukraina Ukraina 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -30 kg finał  
zwycięstwo Biniszewski Aleksander UKJ 225 Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -30 kg    
zwycięstwo Ossoliński Kajetan KS Yawara Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -30 kg    
porażka Yergalyev Aslan Kazachstan 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U12 Marki -28 kg I runda  
zwycięstwo Wiłkomirski Filip Judo Legia Warszawa 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U12 Marki -28 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kowalczyk Szymek UKS SameJudo 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U12 Marki -28 kg repasaże - finał  
zwycięstwo FILONENKO DENYS UKR TRIUMF KIEV 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U12 Marki -28 kg o III miejsce  
zwycięstwo Mateusz Iwanicki KS Yawara Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -29 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Koszyk Adrian UKS Chojrak Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -29 kg półfinał  
zwycięstwo Plecha Franciszek IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -29 kg finał  
zwycięstwo Gołębiewski Adrian UKS Chojrak Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -30 kg    
zwycięstwo Skrajny Filip IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -30 kg    
zwycięstwo Koszyk Adrian UKS Chojrak Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -30 kg półfinał  
porażka Skrajny Filip IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -30 kg finał  
zwycięstwo Figlewicz Adam UKJ Ryś Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Dębiec Robert UKS Ronin-Team Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Sienkiewicz Ryszard Judo Legia Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Ossoliński Kajetan KS Yawara Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Owczarek Antoni MMKS Wojownik Skierniewice 08.12.2018 V Międzynarodowy Turniej Judo U12 Sochaczew -30 kg    
porażka Krawcewicz Stanisław Kuma Judo Warszawa 08.12.2018 V Międzynarodowy Turniej Judo U12 Sochaczew -30 kg    
zwycięstwo Sarwas Tomasz UKJ Champion Warszawa 08.12.2018 V Międzynarodowy Turniej Judo U12 Sochaczew -30 kg półfinał  
zwycięstwo Krawcewicz Stanisław Kuma Judo Warszawa 08.12.2018 V Międzynarodowy Turniej Judo U12 Sochaczew -30 kg finał  
zwycięstwo Podpora Karol Judo Legia Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 Sochaczew -30 kg    
zwycięstwo Bieńkowski Kacper UKS Sakura Judo Płock 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 Sochaczew -30 kg    
zwycięstwo Liakh Tsimafei BRIEST DJUSZ Briest 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 Sochaczew -30 kg    
zwycięstwo Korzeń Ksawery Judo Legia Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 Sochaczew -30 kg półfinał  
zwycięstwo Podpora Karol Judo Legia Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 Sochaczew -30 kg finał  
zwycięstwo Sarnowski Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -27 kg I runda  
porażka SKAKOVSKYI VALERII Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -27 kg ćwierćfinał  
porażka Khatchatourian Michael Judo Team International Roeselare 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -30 kg I runda  
porażka Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -27 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Karpiński Camillus UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -27 kg    
zwycięstwo Sarnowski Miki UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -27 kg    
zwycięstwo Pacholak Filips UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -27 kg półfinał  
zwycięstwo Kowalik Gabrielek UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -27 kg finał  
zwycięstwo Nowicki Bruno Judo Legia Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U12 Warszawa -27 kg    
zwycięstwo Ossoliński Kajetan KS Yawara Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U12 Warszawa -27 kg    
zwycięstwo Pasiuk Maks KS Gwardia Białystok 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 Kowala -27 kg    
zwycięstwo Ossoliński Kajetan KS Yawara Warszawa 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 Kowala -27 kg    
zwycięstwo Nikodem Kacper UKJ 82 SP 306 Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa M-02    
zwycięstwo Nikodem Kacper UKJ 82 SP 306 Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa M-02    
zwycięstwo Grubek Antoni Klub Judo Mizu Kobyłka 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg I runda  
zwycięstwo Bełdyga Nataniel KS Gwardia Białystok 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Karpiński Kamil UKJ Lemur Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg półfinał  
porażka Dobrowolski Bartłomiej UKS SameJudo 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg finał  
porażka Filochowski Jonasz UKJ Yuko Józefów 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -26 kg    
porażka Dobrowolski Bartosz UKS SameJudo 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -26 kg    
zwycięstwo O¶ko Maciej Judo Legia Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Dolota Kamil UKS Judo Fight Club Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło M-02    
porażka Sienkiewicz Ryszard Judo Legia Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Kielak Max UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg II runda  
zwycięstwo Nikalayeu Yauheni Sdushor Brest 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Sienkiewicz Ryszard Judo Legia Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg półfinał  
porażka Dobrowolski Bartłomiej UKS SameJudo 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg finał  
zwycięstwo Dolota Kamil UKS Judo Fight Club Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -27 kg II runda  
porażka Maruszkin Wiktor UKJ 225 Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -27 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Filochowski Jonasz UKJ Yuko Józefów 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -27 kg repasaże - II runda  
porażka Rutowicz Stanisław UKS Galeon Gdynia 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -27 kg repasaże - finał  
porażka Pydzik Kacper UKS SameJudo 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -27 kg I runda  
zwycięstwo Sobota Kostek UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -27 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Byliniak Kajetan UKJ 82 Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -27 kg repasaże - finał  
porażka Sienkiewicz Ryszard Judo Legia Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -27 kg o III miejsce  
porażka Wołoszyn Wiktor UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -27 kg I runda  
zwycięstwo Kłoszewski Maksym IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -27 kg repasaże - I runda  
porażka Sienkiewicz Ryszard Judo Legia Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -27 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Zalewski Jan UKS Ronin-Team Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U11 Warszawa M-01    
zwycięstwo Bieniarz Krzysztof UKS Ronin-Team Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U11 Warszawa M-01    
zwycięstwo Zonntenberg Danil Sdushor Kaliningrad 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -23 kg I runda  
zwycięstwo Dobrowolski Bartłomiej UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -23 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Murzac Roman Club Badanova Bendery 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -23 kg półfinał  
zwycięstwo Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -23 kg finał  
zwycięstwo Starck Piotr UKJ Ryś Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg    
zwycięstwo Zalewski Jan UKS Ronin-Team Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg    
zwycięstwo Dolota Kamil UKS Judo Fight Club Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg    
zwycięstwo Grodzicki Ignacy UKS Chojrak Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg    
zwycięstwo Purshel Leszek UKJ Champion Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-01    
zwycięstwo Czuryłowski Aleks Judo Legia Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-01    
zwycięstwo Dutkiewicz Tomasz UKJ Ryś Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-01    
zwycięstwo Janukowicz jakub UKJ 225 Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-01    
zwycięstwo Pyliński Wojciech UKJ Ookami Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -22 kg    
zwycięstwo Pyliński Wojciech UKJ Ookami Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -22 kg    
zwycięstwo Pyliński Wojciech UKJ Ookami Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -22 kg    
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -22 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Chmielewski Stanisław UKJ Lemur Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -22 kg półfinał  
zwycięstwo Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -22 kg finał  
zwycięstwo Płecha Franciszek IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg I runda  
zwycięstwo Wach Karol UKJ Legion Zamość 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg ćwierćfinał  
porażka Podpora Karol Judo Legia Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg półfinał  
porażka Grzywa Antoni MUKS Kokoro Łódź 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kwietniak Zuzanna KSJ Victoria Komorów 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -21 kg    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -21 kg    
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -21 kg    
zwycięstwo Żwirski Jakub UKS Spartakus Lublin 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -21 kg    

Polityka prywatności Judostat.pl