Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Bartłomiej Dobrowolski
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Reutt Łukasz Klub Judo Mizu Kobyłka 16.10.2022 VI Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2009-2010) Warszawa -39 kg I runda  
zwycięstwo Iwanicki Marcin Hachi Judo Warszawa 16.10.2022 VI Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2009-2010) Warszawa -39 kg półfinał  
zwycięstwo PAK Albert UKS SameJudo 16.10.2022 VI Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2009-2010) Warszawa -39 kg finał  
zwycięstwo Biertyta Jakub UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Koszyk Adrian UKS Chojrak Warszawa 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Reutt Paweł Klub Judo Mizu Kobyłka 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Kieszkiewicz Filip UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -36 kg półfinał  
zwycięstwo Koszyk Adrian UKS Chojrak Warszawa 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -36 kg finał  
zwycięstwo Iwanicki Mateusz Hachi Judo Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg II runda  
zwycięstwo Kosieradzki Antoni Klub Sportowy Nastula Club Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg półfinał  
zwycięstwo Dolota Kamil UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -36 kg finał  
zwycięstwo Ossoliński Kajetan Hachi Judo Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -34 kg    
zwycięstwo Maksimowicz Fabian UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -34 kg    
zwycięstwo Pec Maciej UKJ Yuko Józefów 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -34 kg    
zwycięstwo Kamiński Michał Kuma Judo Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -34 kg    
zwycięstwo Dolota Kamil UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -34 kg    
zwycięstwo Dziemidek Jan UKS Judo Fight Club Warszawa 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -33 kg I runda  
zwycięstwo Wojtysiak Sebastian MUKS Kokoro Łódź 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -33 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Spychała Michał Judo Legia Warszawa 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -33 kg półfinał  
zwycięstwo Nowacki Maciej KS Gwardia Białystok 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -33 kg finał  
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -33 kg    
zwycięstwo Wiłkomirski Filip Judo Legia Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -33 kg    
zwycięstwo Owczarek Maciek Kuma Judo Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -33 kg    
zwycięstwo Kamiński Tomasz UKS SameJudo 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -33 kg półfinał  
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -33 kg finał  
zwycięstwo Płecha Jan IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -32 kg    
zwycięstwo Koszyk Adrian UKS Chojrak Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -32 kg    
zwycięstwo Perevoznyuk Viktor UKS SameJudo 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -32 kg półfinał  
zwycięstwo Iwanicki Marcin Hachi Judo Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -32 kg finał  
zwycięstwo Kalashnikov Denys Club Judo Kiev Kijów 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg II runda  
zwycięstwo Ievins Martins JC Kyodai Riga 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg III runda  
zwycięstwo Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
porażka Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg półfinał  
zwycięstwo Mykolaichuk Mykhailo UKE-TORI Vasylkiv 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg o III miejsce  
zwycięstwo Koszyk Adrian UKS Chojrak Warszawa 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -30 kg    
zwycięstwo Cichy Paweł UKS Arashi Łódź 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -30 kg    
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -30 kg    
zwycięstwo Trojanowski Igor UKJ Lemur Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg I runda  
zwycięstwo Skrajny Filip IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg II runda  
zwycięstwo Pec Maciej UKJ Yuko Józefów 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
porażka Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg półfinał  
zwycięstwo Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg o III miejsce  
zwycięstwo Zoń Hubert KS Gwardia Białystok 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg I runda  
zwycięstwo Hess Michał KS Yawara Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg ćwierćfinał  
porażka Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg półfinał  
zwycięstwo Mateusz Iwanicki KS Yawara Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg o III miejsce  
zwycięstwo Brodowski Grzegorz UKS Ronin-Team Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -31 kg    
zwycięstwo Lesiński Piotr UKS Ronin-Team Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -31 kg    
zwycięstwo Kobylański Jan UKS Ronin-Team Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -31 kg półfinał  
zwycięstwo Chmielewski Stanisław Judo Legia Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -31 kg finał  
zwycięstwo Pacholak Filip UKJ Lemur Warszawa 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -28 kg I runda  
zwycięstwo TKHAY ILYA Kazachstan Team 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -28 kg II runda  
zwycięstwo TRIF TUDOR ROU MIADO’S SIBIU 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -28 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Yergaliyev Aslan Kazachstan 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -28 kg półfinał  
zwycięstwo Egoshin Dmitrii RED STAR Guryevsk 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -28 kg finał  
zwycięstwo Sarnowski Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg II runda  
zwycięstwo Grubek Antoni Klub Judo Mizu Kobyłka 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pacholak Filips UKJ Lemur Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg półfinał  
zwycięstwo Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg finał  
zwycięstwo Kostrykin Rostyslav Sport Club Sloboganec Kharkiv 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -27 kg I runda  
zwycięstwo TKACHENKO DMYTRO Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -27 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Zyazyun Yevhenii Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -27 kg półfinał  
zwycięstwo Ahieiev Arsenii Sport Club Sloboganec Kharkiv 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -27 kg finał  
zwycięstwo Wiłkomirski Filip Judo Legia Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -27 kg I runda  
zwycięstwo Yarosh Anatolii Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -27 kg II runda  
zwycięstwo Pacholak Filip UKJ Lemur Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -27 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Shvedun Yehor Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -27 kg półfinał  
zwycięstwo Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -27 kg finał  
zwycięstwo Androszczuk Aleksander Judo Legia Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -28 kg II runda  
zwycięstwo Grubek Antoni Klub Judo Mizu Kobyłka 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -28 kg III runda  
zwycięstwo Karpiński Kamil UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -28 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Marcin Iwanicki KS Yawara Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -28 kg półfinał  
zwycięstwo Mateusz Iwanicki KS Yawara Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -28 kg finał  
zwycięstwo Gusnar Mateusz UKJ Ryś Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa -27 kg I runda  
zwycięstwo Magda Bartosz UKS Ronin-Team Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa -27 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Raczko Aleksander UKJ Bushido Piaseczno 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa -27 kg półfinał  
zwycięstwo Wrotecki Tymoteusz UKJ Ryś Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa -27 kg finał  
porażka TATARYN NIKITA UKR TRIUMF KIEV 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -27 kg I runda  
zwycięstwo Loghin Leon Moldova SSS MOLDOVA Moldova 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -27 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo EGOROV Kirill Gurievsk Red Star Club Gurievsk Kaliningradskay oblas 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -27 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kajdana Jeremi Judo Legia Warszawa 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -27 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Adrian Muino Judo Perrey Guerrier Le Havre 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -27 kg o III miejsce  
zwycięstwo Egoshin Dmitrii Gurievsk Red Star Club Gurievsk Kaliningradskay oblas 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg I runda  
zwycięstwo Koszyk Adrian UKS Chojrak Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Dolota Kamil UKS Judo Fight Club Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg półfinał  
zwycięstwo Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg finał  
zwycięstwo Lubnau Bartek IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -26 kg I runda  
zwycięstwo Raczko Aleksander UKJ Bushido Piaseczno 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -26 kg II runda  
zwycięstwo Grzymek Kacper UKS Chojrak Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -26 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Karpiński Kamil UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -26 kg półfinał  
porażka Płecha Franciszek IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -26 kg finał  
zwycięstwo Wróbel Marcin Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-07    
zwycięstwo Mateusz Iwanicki KS Yawara Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-07    
zwycięstwo Płecha Franciszek IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg I runda  
zwycięstwo Gorczyca Edmund Szkoła Podstawowa w Kowiesach Kowiesy 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg II runda  
zwycięstwo Dolota Kamil UKS Judo Fight Club Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Koszyk Adrian UKS Chojrak Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg półfinał  
zwycięstwo Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -26 kg finał  
zwycięstwo Maksims Solovjovs Jelgavas BJSS Jelgava 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -26 kg I runda  
zwycięstwo Staniszkis Jedrzej UKS Judo Victoria Międzyborów 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -26 kg II runda  
zwycięstwo Stanislav Snidevych KIEV KIEV 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -26 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo HERASYMENKO IVAN KIEV KIEV 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -26 kg półfinał  
zwycięstwo TATARYN NIKITA KIEV KIEV 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -26 kg finał  
zwycięstwo Płecha Franciszek IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -27 kg    
zwycięstwo Wrobel Tomasz IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -27 kg    
zwycięstwo Sokołowski Mateusz UKS SameJudo 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -27 kg    
zwycięstwo Tujak Kacper IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -27 kg półfinał  
zwycięstwo Matuszewski Maksymilian UKS SameJudo 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -27 kg finał  
zwycięstwo Płecha Jan IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -23 kg I runda  
porażka Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -23 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Chmielewski Stanisław UKJ Lemur Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -23 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Marcin Iwanicki KS Yawara Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -23 kg półfinał  
zwycięstwo Kashtanov Roman Club Badanova Bendery 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -23 kg finał  
zwycięstwo Zonntenberg Danil Sdushor Kaliningrad 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -23 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Candea Raul Samuraii Florii de Cires Voiniceni 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -23 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -23 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kocimski Krystian Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-06    
zwycięstwo Matuszewski Maksymilian UKS SameJudo 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-06    
zwycięstwo Kielak Max UKJ Lemur Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-06    
zwycięstwo WoĽniak Mateusz UKJ 225 Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-06    
zwycięstwo Staniszkis Jędrzej UKS Judo Victoria Międzyborów 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -24 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Krasiński Karol Judo Legia Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -24 kg półfinał  
zwycięstwo Siwek Albert UKJ Yuko Józefów 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -24 kg finał  
zwycięstwo Kachurin Vladimir Red Star Kaliningrad 18.11.2016 Judo Baltic Cup - U11 Gdynia -24 kg    
porażka Oblęgór Jan KS MaKo Judo Wrocław 18.11.2016 Judo Baltic Cup - U11 Gdynia -24 kg    
zwycięstwo Pacholak Filip UKJ Lemur Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -24 kg ćwierćfinał  
porażka Shabarov Dmitrii Sdushor Kaliningrad 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -24 kg półfinał  
porażka Kachatkou Siamion FSC Ogoniok Molodechno 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -24 kg o III miejsce  
zwycięstwo Chaciński Dawid Klub Judo Mizu Kobyłka 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -24 kg II runda  
zwycięstwo Kazantsev Danylo Judo Legia Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -24 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kachurin Vladimir Sdushor Kaliningrad 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -24 kg półfinał  
porażka Zugickis Markuss JC Kyodai Riga 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -24 kg finał  
zwycięstwo Michalik Wojciech UKJ Champion Warszawa 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ -23 kg    
zwycięstwo Strzałka Kacper MKS Pałac Młodzieży Łódź 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ -23 kg    
zwycięstwo Kryczka Oliwier UKS SameJudo 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ -23 kg    
zwycięstwo Soprych Piotr UKJ Champion Warszawa 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ -23 kg półfinał  
zwycięstwo Cygan Filip UKS Judo Mysłowice 01.10.2016 Grand Prix Łodzi - IJL U9 ŁódĽ -23 kg finał  
zwycięstwo Soprych Piotr UKJ Champion Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -24 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kryczka Oliwier UKS SameJudo 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -24 kg półfinał  
zwycięstwo Matuszewski Maksymilian UKS SameJudo 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -24 kg finał  

Polityka prywatności Judostat.pl