Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Mateusz Celi
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Kurman Bogusz UKJ Lemur Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa +73 kg    
porażka Przepióra Julian IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa +73 kg    
porażka Duch Jakub UKJ Lemur Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa +73 kg    
zwycięstwo Woźniak Oskar UKS SameJudo 23.10.2021 V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) Warszawa +66 kg    
porażka Przepióra Julian IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 23.10.2021 V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) Warszawa +66 kg    
zwycięstwo Świerczewski Wojciech Kuma Judo Warszawa 23.10.2021 V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) Warszawa +66 kg    
zwycięstwo Olech Jakub UKJ Kobra Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) Warszawa +66 kg I runda  
porażka Składanek Bartosz UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) Warszawa +66 kg ćwierćfinał  
porażka Duch Jakub UKJ Lemur Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego U14 (2008-2009) Warszawa +66 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Szybiński Leon UKS Judo Panda Warszawa 17.10.2020 II Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U13 2007-2008 Nowa Wieś -80 kg    
zwycięstwo Semp Bartosz UKJ 225 Warszawa 17.10.2020 II Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U13 2007-2008 Nowa Wieś -80 kg    
zwycięstwo Kaźmierski Filip UKS Siódemka Sochaczew 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -80 kg    
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -80 kg    
zwycięstwo Turski Paweł UKJ 225 Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -80 kg    
zwycięstwo Kosz Kacper UKS 10 Bydgoszcz 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -80 kg półfinał  
porażka KHACHTRYAN ANTON UKS SameJudo 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -80 kg finał  
zwycięstwo Szewczyk Adam UKS Siódemka Sochaczew 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 Sochaczew -66 kg    
zwycięstwo Zmysłowski Alan UKS judo Eljot Płock Płock 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 Sochaczew -66 kg    
zwycięstwo Chumachenko Kyrylo S.C. Kharkov city Kharkov 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -65 kg    
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -65 kg    
porażka Varshanidze Tamazi Club Judo Kiev Kijów 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -65 kg    
zwycięstwo Losans Arnolds Judo Club KIN Jelgava/Latvia 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -65 kg    
zwycięstwo Bartosiewicz Jan MMKS Wojownik Skierniewice 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -80 kg    
zwycięstwo Dryka Maciej MOS Zatoka Braniewo 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -80 kg    
porażka Waćko Jakub UKS SameJudo 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -80 kg    
porażka Sikorski Antoni UKS SameJudo 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -60 kg    
zwycięstwo Ciesielski Jakub UKJ 82 Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -60 kg    
zwycięstwo Przepióra Julian IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -60 kg    
zwycięstwo Wąsik Tomasz UKJ 225 Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew +55 kg ćwierćfinał  
porażka Ciesielski Jakub UKJ 82 Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew +55 kg półfinał  
zwycięstwo Ziętek Olaf KS Gwardia Białystok 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew +55 kg o III miejsce  
zwycięstwo Krasuski Kacper Judo Legia Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa +60 kg    
zwycięstwo Jeremin Michał UKJ Meiyo Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa +60 kg    
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa +60 kg    
zwycięstwo Machaj Adrian UKJ 225 Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 Warszawa +60 kg    
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.Ślawskiego U12 Warszawa +60 kg    
zwycięstwo Jaczyński Tomek UKJ 82 Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -64 kg    
zwycięstwo Duch Jakub UKJ Lemur Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -64 kg    
zwycięstwo Filipowicz Filip IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -64 kg    
zwycięstwo Zwoliński Bartosz UKJ 225 Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -64 kg    
zwycięstwo Jeremin Michał UKJ Meiyo Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno +57 kg    
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno +57 kg    
porażka Waćko Jakub UKS SameJudo 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło M-12    
porażka Waćko Jakub UKS SameJudo 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło M-12    
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło M-12    
porażka Papież Gabriel UKS Chojrak Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U12 Warszawa +55 kg    
zwycięstwo Kiejnowski Kajetan Kuma Judo Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U12 Warszawa +55 kg    
porażka Dębicki Filip UKS Narew Łapy 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U12 Warszawa +55 kg    
zwycięstwo Moczulski Jaś UKJ 82 SP 306 Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa +46 kg    
zwycięstwo Wilamowski Marcel UKS Orkan Judo Sochaczew 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa +46 kg    
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa +46 kg półfinał  
zwycięstwo Marczewski Marcel UKS Orkan Judo Sochaczew 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa +46 kg finał  
zwycięstwo Przepióra Julian UKJ Champion Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło M-18    
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło M-18    
zwycięstwo Przepióra Julian UKJ Champion Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów +50 kg    
zwycięstwo Piłka Michał UKJ 225 Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów +50 kg    
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów +50 kg    
zwycięstwo Duch Jakub UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów +50 kg półfinał  
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów +50 kg finał  
zwycięstwo Roszak Paweł UKS Galeon Gdynia 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa +51 kg    
zwycięstwo Papież Gabriel UKS Chojrak Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa +51 kg    
zwycięstwo Turski Paweł UKJ 225 Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa +51 kg    
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa +51 kg półfinał  
porażka Kaachatrjan Anton UKS Chojrak Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa +51 kg finał  
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Zmitrowicz Sebastian UKJ Arcus Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -55 kg    
zwycięstwo Przepióra Julian UKJ Champion Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U11 Warszawa M-18    
zwycięstwo Danielewicz Michał Judo Legia Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U11 Warszawa M-18    
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki +44 kg    
zwycięstwo Truszczyński Paul UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki +44 kg    
porażka Pietroń Michał UKS Halinów Team Halinów 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Żwinis Filip UKJ 225 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Kiejnowski Kajetan Kuma Judo Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Koszela Krzysztof Judo Legia Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -46 kg półfinał  
porażka Pietroń Michał UKS Halinów Team Halinów 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -46 kg finał  
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U10 Warszawa M-22    
zwycięstwo Przepióra Julian UKJ Champion Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U10 Warszawa M-22    
zwycięstwo Przepióra Julian UKJ Champion Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-25    
zwycięstwo Przepióra Julian UKJ Champion Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-25    
zwycięstwo Przepióra Julian UKJ Champion Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło M-25    
zwycięstwo Wilk Jakub UKJ Yuko Józefów 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg    
zwycięstwo Lukashevich Daniil FSC Ogoniok Molodechno 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg    
zwycięstwo Szczepaniak Filip Klub Judo Mizu Kobyłka 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg    
zwycięstwo Plichta Mateusz MUKS Kokoro Łódź 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg półfinał  
porażka Lukashevich Daniil FSC Ogoniok Molodechno 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa +35 kg finał  
zwycięstwo Murzyn Stanisław UKJ Ryś Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Kozłowski Kacper UKJ Champion Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -46 kg    
zwycięstwo Jaworowski Dariusz MUKS Kokoro Łódź 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -46 kg półfinał  
zwycięstwo Sobotka Bartłomiej Judo Legia Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -46 kg finał  
zwycięstwo Zieliński Jan UKS Ulisses Team Pruszków 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 Warszawa M-27    
zwycięstwo Byszewski Aleksander UKJ 225 Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 Warszawa M-27    
zwycięstwo Waćko Jakub UKJ Kobra Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 Warszawa M-27    
zwycięstwo Olewniczak Piotr UKJ Ryś Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U8 Warszawa M-27    
zwycięstwo Kwapisz Mikołaj UKS Ronin-Team Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -36 kg II runda  
zwycięstwo Ziętek Leon UKJ 82 Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Rafalski Marcel UKS Musu Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -36 kg półfinał  
zwycięstwo Grabarczyk Bernard UKJ Ookami Warszawa 08.11.2015 Mistrzostwa Białołęki w judo U8 Warszawa -36 kg finał  

Polityka prywatności Judostat.pl