Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Damian Paszek
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Jeremin Krzysztof UKJ Meiyo Warszawa 27.05.2023 WOM - U18 junior młodszy (2006-2007) Warszawa -73 kg II runda  
zwycięstwo Szarowicz Szymon UKS Judo Panda Warszawa 27.05.2023 WOM - U18 junior młodszy (2006-2007) Warszawa -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 27.05.2023 WOM - U18 junior młodszy (2006-2007) Warszawa -73 kg półfinał  
zwycięstwo Korobkin Dmytro UKJ Arcus Warszawa 27.05.2023 WOM - U18 junior młodszy (2006-2007) Warszawa -73 kg finał  
zwycięstwo Kuciński Michał UKJ Lemur Warszawa 02.04.2023 Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II Warszawa -73 kg I runda  
zwycięstwo Jurczuk Jan UKJ 225 Warszawa 02.04.2023 Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II Warszawa -73 kg II runda  
zwycięstwo Osiadacz Jan KS AZS-AWF Warszawa 02.04.2023 Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II Warszawa -73 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szarowicz Szymon UKS Judo Panda Warszawa 02.04.2023 Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II Warszawa -73 kg półfinał  
porażka ¦widwa Robert UKJ Lemur Warszawa 02.04.2023 Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II Warszawa -73 kg finał  
zwycięstwo BITKOWSKI MICHAŁ UKS Judo-Kano Płock 13.11.2021 Turniej Judo Młodzików U16 (2006-2007) Sochaczew -60 kg    
zwycięstwo Bińkowski Tomasz UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 13.11.2021 Turniej Judo Młodzików U16 (2006-2007) Sochaczew -60 kg    
zwycięstwo Giembicki Piotr KS AZS-AWF Poznań 13.11.2021 Turniej Judo Młodzików U16 (2006-2007) Sochaczew -60 kg półfinał  
zwycięstwo Bińkowski Tomasz UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 13.11.2021 Turniej Judo Młodzików U16 (2006-2007) Sochaczew -60 kg finał  
zwycięstwo Markiewicz Michał UKJ Lemur Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) Warszawa -60 kg I runda  
zwycięstwo WoĽniak Błażej UKS ASW-Judo Jasło 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) Warszawa -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Aliyev Onur UKJ 225 Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) Warszawa -60 kg półfinał  
porażka Płoski Bartosz UKJ Lemur Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) Warszawa -60 kg finał  
zwycięstwo Madziak Maciej KS Judo Spartakus Międzyrzecz 31.10.2021 Super Judo ¦wiebodzin U16 (2006-2007) ¦wiebodzin -66 kg    
porażka Madziak Maciej KS Judo Spartakus Międzyrzecz 31.10.2021 Super Judo ¦wiebodzin U16 (2006-2007) ¦wiebodzin -66 kg    
zwycięstwo Madziak Maciej KS Judo Spartakus Międzyrzecz 31.10.2021 Super Judo ¦wiebodzin U16 (2006-2007) ¦wiebodzin -66 kg    
porażka Waćko Mateusz UKS SameJudo 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -66 kg II runda  
zwycięstwo Jeremin Krzysztof UKJ Meiyo Warszawa 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -66 kg repasaże - II runda  
porażka Jurczuk Jan UKJ 225 Warszawa 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Zatyka Miłosz UKS Narew Łapy 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -66 kg I runda  
zwycięstwo BATOG Stanisław ASW Tiger Skierniewice 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -66 kg II runda  
porażka Brzuszczyński Szymon UKJ 225 Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Attun Rafał UKS Judo Fight Club Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -66 kg repasaże - II runda  
porażka Gajda Kacper UKS Orkan Judo Sochaczew 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kuciński Michał UKJ Lemur Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -55 kg I runda  
porażka Tomaszewski Jakub UKS 10 Bydgoszcz 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kucharczyk Jerzy UKS Judo Fight Club Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -55 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Mecner Filip UKS Chojrak Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -55 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Wi¶niewski Marcel UKJ Lemur Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -55 kg o III miejsce  
zwycięstwo Ziółkowski Krystian UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 Sochaczew -46 kg    
porażka Bronikowski Damian UKS Ippon MDK Kutno 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 Sochaczew -46 kg    
zwycięstwo Czarnecki Karol UKJ Champion Warszawa 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 Sochaczew -46 kg półfinał  
porażka Ziółkowski Krystian UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 Sochaczew -46 kg finał  
porażka Manowski Dawid UKJ Lemur Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Czarnecki Karol UKJ Champion Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -46 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Migryt Bartłomiej UKS SameJudo 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -46 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Ceglarski Daniel Judo Legia Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -46 kg o III miejsce  
zwycięstwo Bialecki Michał KS AZS-AWF Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U14 Warszawa -42 kg II runda  
zwycięstwo Wi¶niewski Marcel UKJ Lemur Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U14 Warszawa -42 kg ćwierćfinał  
porażka Manowski Dawid UKJ Lemur Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U14 Warszawa -42 kg półfinał  
zwycięstwo Manowski Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U14 Warszawa -42 kg o III miejsce  
zwycięstwo Maiasov Maksim Koenig Judo Club Rosja 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U13 Marki -42 kg I runda  
zwycięstwo Baranienko Maksim Sambo-Kaliningrad Kaliningrad 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U13 Marki -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo RYABCEVICH Anton Isakovskie Judoisty Kaliningrad 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U13 Marki -42 kg półfinał  
porażka Mamadashvili Avtandil Gruzja Gruzja 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U13 Marki -42 kg finał  
zwycięstwo Ferenc Wojciech UKJ ASzWoj Warszawa 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -42 kg II runda  
porażka Zwi±zek Mateusz UKJ Yuko Józefów 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pawełek Szymon KJ Politechniki Białostockiej Białystok 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -42 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Telejko Stanisław LTS CSP Legionowo 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -42 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Czarnecki Karol UKJ Champion Warszawa 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -42 kg o III miejsce  
zwycięstwo Bargieł Jacek UKS Orkan Judo Sochaczew 08.12.2018 V Międzynarodowy Turniej Judo U12 Sochaczew -42 kg    
zwycięstwo Zaborowski Miłosz UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 08.12.2018 V Międzynarodowy Turniej Judo U12 Sochaczew -42 kg    
porażka Manfelds Tomass JC Kyodai Riga 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -42 kg II runda  
zwycięstwo Potapov Viacheslav JudoClub Makarenko Kharkiv 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -42 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Pieńkosz Maksymilian UKS SameJudo 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -42 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Tataru Georghe Judo Olymp Gruzja 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -42 kg o III miejsce  
porażka TOPCHUEV ASLAN Koenig judo club Kaliningrad 25.03.2018 SameJudo Cup U12 - chłopcy Marki -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Furtok Franciszek Gwardia Tychy 25.03.2018 SameJudo Cup U12 - chłopcy Marki -42 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo MALZEV Egor Gurievsk Red Star Club Gurievsk Kaliningradskay oblas 25.03.2018 SameJudo Cup U12 - chłopcy Marki -42 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Sierakowski Mateusz Kuma Judo Warszawa 25.03.2018 SameJudo Cup U12 - chłopcy Marki -42 kg o III miejsce  
zwycięstwo Czeredys Mikołaj UKS Ronin-Team Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -42 kg I runda  
zwycięstwo Romaniuk Bruno Kuma Judo Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -42 kg II runda  
zwycięstwo Skoczek Kacper UKJ 225 Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -42 kg ćwierćfinał  
porażka Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -42 kg półfinał  
zwycięstwo Jurczuk Jan UKJ 225 Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -42 kg o III miejsce  
porażka Kowalczyk Aleksander UKJ ASzWoj Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -42 kg ćwierćfinał  
porażka Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U12 Józefów -42 kg repasaże - finał  
porażka ¦widwa Robert UKJ Lemur Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -39 kg I runda  
zwycięstwo Sharoan Akhmad Koening Judo Club Kaliningrad 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -39 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Zalevskis Fjodors Dzudo Klubs Kano Ryga 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -39 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Topchuev Aslan Koening Judo Club Kaliningrad 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -39 kg o III miejsce  
zwycięstwo Czeredys Mikołaj UKS Ronin-Team Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -39 kg I runda  
zwycięstwo Dużyński Bartosz UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -39 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kucharczyk Jerzy Judo Legia Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -39 kg półfinał  
zwycięstwo ¦widwa Robert UKJ Lemur Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -39 kg finał  
zwycięstwo Kaczmarski Jan UKJ Ryś Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U11 Warszawa M-15    
zwycięstwo Glegoła Igor IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 11.06.2017 IV Funny WOM U11 Warszawa M-15    
zwycięstwo Azadi Amine shentao judo bergamo carvico 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -38 kg I runda  
zwycięstwo Kamiński Mateusz UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -38 kg II runda  
porażka Brazhnikov Oleksandr Randori Odessa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -38 kg III runda  
zwycięstwo Dziełak Maciej IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -38 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kostin Artem Sdushor Kaliningrad 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -38 kg repasaże - III runda  
porażka Volgin Ilia Sdushor Kaliningrad 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -38 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Stanisław Krupa MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -39 kg I runda  
zwycięstwo Jurczuk Jan UKJ 225 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -39 kg II runda  
zwycięstwo Glegoła Igor IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -39 kg ćwierćfinał  
porażka Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -39 kg półfinał  
zwycięstwo August Obojski UKS Chojrak Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -39 kg o III miejsce  
zwycięstwo Wichrowski Adam Judo Legia Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U11 Warszawa M-13    
zwycięstwo Bonder Ksawery UKJ 225 Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U11 Warszawa M-13    
zwycięstwo Obojski August UKS Sadyba Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U11 Warszawa M-13    
zwycięstwo Tomecki Gracjan Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło M-20    
porażka Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło M-20    
zwycięstwo Skrzypiec Jakub UKJ ASzWoj Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło M-20 półfinał  
zwycięstwo Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło M-20 finał  
zwycięstwo Skoczek Kacper UKJ 225 Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -36 kg    
zwycięstwo Wakuliński Hubert HKS Żubr Hajnówka 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -36 kg    
zwycięstwo ¦widwa Robert UKJ Lemur Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -36 kg    
zwycięstwo Tomecki Gracjan Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -36 kg półfinał  
zwycięstwo ¦widwa Robert UKJ Lemur Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -36 kg finał  
zwycięstwo Nowacki Aleksander KS Yawara Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Szymon Brzuszczyński UKJ 225 Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Bukojemski Sebastian UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 03.12.2016 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa -36 kg    
porażka Lokhmatov Bogdan Rosja 18.11.2016 Judo Baltic Cup - U11 Gdynia -36 kg I runda  
zwycięstwo Rychert Piotr UKS Grizzly Gdańsk 18.11.2016 Judo Baltic Cup - U11 Gdynia -36 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Hołda Kacper Stowarzyszenie Inicjatywy Społeczne Wierzchosławice 18.11.2016 Judo Baltic Cup - U11 Gdynia -36 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kaczmarek Kacper UKS Grizzly Gdańsk 18.11.2016 Judo Baltic Cup - U11 Gdynia -36 kg o III miejsce  
zwycięstwo Goraj Miłosz UKS Feniks Bytom 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -39 kg I runda  
porażka Krawczyk Bartosz UKS Judo Panda Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -39 kg II runda  
porażka Molodianovich Arseni Sdushor Brześć 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -39 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Berezowski Mateusz MKS Juvenia Wrocław 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -36 kg I runda  
zwycięstwo Orłowski Przemysław KS Yawara Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -36 kg II runda  
zwycięstwo Obojski August UKS Sadyba Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
porażka Jedynak Jan IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -36 kg półfinał  
porażka Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -36 kg o III miejsce  
zwycięstwo Sierakowski Mateusz Kuma Judo Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -36 kg I runda  
zwycięstwo Stachurski Filip Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -36 kg II runda  
zwycięstwo Osiadacz Jan KS AZS-AWF Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Niwiński Stanisław UKJ 225 Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -36 kg półfinał  
zwycięstwo Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 02.10.2016 XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -36 kg finał  
zwycięstwo Stachurski Filip Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 Warszawa M-17    
zwycięstwo Piwowarski Przemysław UKJ Yuko Józefów 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 Warszawa M-17    
zwycięstwo O¶miański Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 Warszawa M-17    
zwycięstwo Gładecki Piotr Klub Judo Papaj Warszawa 13.03.2016 II Liga WOM Funny Judo 2016 U9 Warszawa M-17    

Polityka prywatności Judostat.pl