Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Alicja Dudek
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Bączek Maria (8) WKS Gwardia Warszawa 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Sydor Weronika UKS Olimp Nowa Sól 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -70 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Szota Patrycja (6) UKS Olimp Nowa Sól 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Bączek Maria (7) WKS Gwardia Warszawa 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -70 kg I runda  
porażka Wróblewska Eliza (1) KS Akademia Judo Poznań 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -70 kg ćwierćfinał  
porażka Miller Karolina (4) KS AZS AWFiS Gdańsk 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -70 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Jankowiak Zuzanna (12) MKS Juvenia Wrocław 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -70 kg I runda  
porażka Miller Karolina (1) KS AZS AWFiS Gdańsk 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Perić Viktoria KSJ Gwardia Koszalin 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -70 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Licznerska Nel (9) BKS Judo Bydgoszcz 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -70 kg repasaże - finał  
porażka Śliwa Justyna (3) UKJ ASzWoj Warszawa 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Marciniak Wiktoria (8) GKS Czarni Bytom 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -70 kg I runda  
porażka Śliwa Justyna (4) UKJ ASzWoj Warszawa 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -70 kg ?wier?fina?  
porażka Bączek Maria (10) WKS Gwardia Warszawa 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -70 kg repasa?e - fina?  
porażka Białas Barbara (4) GKS Czarni Bytom 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -70 kg    
porażka Hanelt Kasandra (7) KU AZS UKW Bydgoszcz 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -70 kg    
zwycięstwo Bączek Maria WKS Gwardia Warszawa 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -70 kg    
zwycięstwo Aniszewska Marta UKJ 225 Warszawa 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -63 kg I runda  
porażka Machnicka Vanessa (11) KS Akademia Judo Poznań 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Płocińska Sandra UKS 5 Żnin 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Fałtynowicz Barbara (19) SGKS Wybrzeże Gdańsk 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Overkamp Naomi Holandia 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -63 kg I runda  
zwycięstwo Selina Delen Belgia 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -63 kg II runda  
zwycięstwo Zlámalová Petra Czechy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Tomczak Wiktoria (18) MKS Olimpijczyk Włocławek 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -63 kg półfinał  
zwycięstwo Zemanová Věra Czechy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -63 kg finał  
zwycięstwo Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -63 kg    
zwycięstwo Kasza Katarzyna (4) AZS UW Warszawa 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -63 kg    
zwycięstwo Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -63 kg    
zwycięstwo Gęsikowska Marta (8) TS Gwardia Opole 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -63 kg półfinał  
zwycięstwo Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -63 kg finał  
zwycięstwo Łętkowska Maria (23) UKS 15 Krosno 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbląg -63 kg I runda  
zwycięstwo Makowska Aleksandra KS Start Radom 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbląg -63 kg II runda  
zwycięstwo Dziarmaga Klaudia (7) KS Błękitni Tarnów 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbląg -63 kg ćwierćfinał  
porażka Tomczak Wiktoria (2) MKS Olimpijczyk Włocławek 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbląg -63 kg półfinał  
zwycięstwo Jarkowska Magdalena (4) MUKS Kokoro Łódź 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbląg -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Korfanty Marta UKS Ippon Kożuchów 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -63 kg I runda  
zwycięstwo Duzowska Kamila (26) BKS Judo Bydgoszcz 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -63 kg II runda  
zwycięstwo Gajdowska Felicja (22) UKS Galeon Gdynia 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Łętkowska Maria UKS 15 Krosno 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -63 kg półfinał  
porażka Jarkowska Magdalena (5) MUKS Kokoro Łódź 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -63 kg finał  
porażka Dyba Anna (12) KS MaKo Judo Wrocław 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -63 kg II runda  
zwycięstwo Aniszewska Marta UKJ 225 Warszawa 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -63 kg II runda  
zwycięstwo Niemczyk Alicja (23) KS Judo Czechowice-Dziedzice 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -63 kg III runda  
zwycięstwo Reisenauerova Natalie Czechy 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -63 kg ćwierćfinał  
porażka Wróblewska Eliza (2) KS Akademia Judo Poznań 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -63 kg półfinał  
zwycięstwo Fałtynowicz Barbara (8) SGKS Wybrzeże Gdańsk 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Aniszewska Marta UKJ 225 Warszawa 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -63 kg II runda  
zwycięstwo Jarkowska Magdalena (15) MUKS Kokoro Łódź 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -63 kg ćwierćfinał  
porażka Gunia Jagoda (4) UKS 15 Krosno 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -63 kg półfinał  
zwycięstwo Piskunova Darja Litwa 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kędzierska Aleksandra TKS Judo Toruń 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -63 kg I runda  
porażka Rams Zuzanna (4) TS Wisła Kraków 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -63 kg II runda  
porażka Kotwicka Stefania (3) MKS Juvenia Wrocław 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -63 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Licznerska Nel BKS Judo Bydgoszcz 22-23.11.2014 Baltic Cup U17 Gdynia -63 kg    
zwycięstwo Olczyk Monika UKS Sakura Judo Płock 22-23.11.2014 Baltic Cup U17 Gdynia -63 kg    
zwycięstwo Korolczuk Katarzyna BKS Hetman Białystok 22-23.11.2014 Baltic Cup U17 Gdynia -63 kg półfinał  
zwycięstwo Wojtelewicz Patrycja (17) UKJ AON Rembertów 22-23.11.2014 Baltic Cup U17 Gdynia -63 kg finał  
zwycięstwo Łukasiak Emilia UKS Ronin-Team Warszawa 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -63 kg I runda  
zwycięstwo Perić Viktoria KSJ Gwardia Koszalin 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -63 kg II runda  
zwycięstwo Marciniak Wiktoria (20) GKS Czarni Bytom 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Polaskova Kristina Czechy 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -63 kg półfinał  
porażka Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -63 kg finał  
porażka Delen Selina Belgia 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -63 kg II runda  
zwycięstwo Aniszewska Marta UKJ 225 Warszawa 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -57 kg I runda  
zwycięstwo Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -57 kg II runda  
porażka Kowalczyk Julia KS Polonia Rybnik 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Duszak Patrycja AKS Strzegom 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -57 kg repasaże - finał  
porażka Mróz Dominika UKS Drako 79 Warszawa 12-13.06.2014 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety) Oleśnica -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pieczyńska Dżesika UKS Górnik Judo Konin 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg I runda  
zwycięstwo Szafran Agata KS Akademia Judo Poznań 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg II runda  
porażka Szymańska Andżelika MKS Olimpijczyk Włocławek 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg ćwierćfinał  
porażka Klimczak Marta GKS Czarni Bytom 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg I runda  
zwycięstwo Nakonieczna Adrianna PTS Gwardia Bydgoszcz 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg II runda  
porażka Szymańska Andżelika MKS Olimpijczyk Włocławek 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Eszer Weronika UKS Ósemka Nowa Sól 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Niemczyk Alicja KS Judo Czechowice-Dziedzice 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -57 kg o III miejsce  
porażka Kowalczyk Julia KS Polonia Rybnik 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg II runda  
zwycięstwo Janus Marcela UKS Gimnazjon Suchy Las 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Pawłowska Klaudia KS Budowlani Sosnowiec 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Duszak Patrycja AKS Strzegom 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -57 kg o III miejsce  
porażka Denysyuk Mariya Ukraina 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -57 kg I runda  
zwycięstwo Zarębska Weronika KS Start Radom 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg I runda  
zwycięstwo Milej Joanna AZS OŚ Poznań 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg ćwierćfinał  
porażka Gajdek Karolina MOSiR Cieszyn 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg półfinał  
zwycięstwo Głaska-zielińska Klaudia AZS UW Warszawa 01.06.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Mieszczak Martyna GKS Czarni Bytom 25.05.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek Łódź -57 kg II runda  
zwycięstwo Szewczak Alicja MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 25.05.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek Łódź -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Hulin Karolina UKS Judo Mysłowice 25.05.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek Łódź -57 kg półfinał  
zwycięstwo Pogłódek Justyna UKS Judo Wolbrom 25.05.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek Łódź -57 kg finał  
zwycięstwo Duszak Patrycja AKS Strzegom 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -57 kg I runda  
porażka Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -57 kg II runda  
zwycięstwo Sumela Paulina AZS-WSPiA Poznań 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -57 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Skupień Patrycja KS Gwardia Łódź 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -57 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Milej Joanna AZS OŚ Poznań 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Królica Karolina UKS Judo 48 Częstochowa 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -57 kg I runda  
zwycięstwo Nadolska Monika PTS Gwardia Bydgoszcz 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -57 kg II runda  
zwycięstwo Szewczak Alicja MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Maciąg Weronika UKS Judo Wolbrom 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -57 kg półfinał  
zwycięstwo Pogłódek Justyna UKS Judo Wolbrom 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -57 kg finał  
zwycięstwo Filipińska Sandra MKS Pałac Młodzieży Łódź 29-30.09.2012 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -57 kg I runda  
zwycięstwo Duszak Patrycja AKS Strzegom 29-30.09.2012 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -57 kg ćwierćfinał  
porażka Jarkowska Magdalena AZS OŚ Łódź 29-30.09.2012 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -57 kg półfinał  
porażka Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól 29-30.09.2012 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Zajączkowska Nastazja UKS Judo Pawłowice 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -52 kg II runda  
porażka Pogłódek Justyna UKS Judo Wolbrom 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Klimek Julia TS Wisła Kraków 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -52 kg repasaże - II runda  
porażka Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -52 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Klimek Julia TS Wisła Kraków 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -52 kg II runda  
porażka Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -52 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Polak Magdalena UKS Katana Sułkowice 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -52 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kaszta Martina GKS Czarni Bytom 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -52 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Janus Marcela UKS Gimnazjon Suchy Las 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -52 kg o III miejsce  
porażka Domanskyte Vaiva Litwa 01-02.10.2011 Warsaw Judo Open U15 Warszawa -52 kg I runda  

Polityka prywatności Judostat.pl