Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Stanisław Dusak
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Bursin Marcin UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 06.04.2024 Eliminacje do OOM Juniorek i Juniorów mł. Region ¦rodkowo-Wschodni (II) Warszawa -73 kg I runda  
zwycięstwo Wiewióra Jakub Kuma Judo Warszawa 06.04.2024 Eliminacje do OOM Juniorek i Juniorów mł. Region ¦rodkowo-Wschodni (II) Warszawa -73 kg II runda  
porażka Kuzmenko Vadym KS Gwardia Łódź 06.04.2024 Eliminacje do OOM Juniorek i Juniorów mł. Region ¦rodkowo-Wschodni (II) Warszawa -73 kg III runda  
zwycięstwo Grzeszczak Michał Jigo-Tai Warszawa 06.04.2024 Eliminacje do OOM Juniorek i Juniorów mł. Region ¦rodkowo-Wschodni (II) Warszawa -73 kg repasaże - II runda  
porażka Bojanowski Michał Hato Judo Warszawa 06.04.2024 Eliminacje do OOM Juniorek i Juniorów mł. Region ¦rodkowo-Wschodni (II) Warszawa -73 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Grzanka Bartek UKS Mokotovia Warszawa 27.05.2023 WOM - U18 junior młodszy (2006-2007) Warszawa -66 kg II runda  
porażka Ferenc Wojciech UKS SameJudo 27.05.2023 WOM - U18 junior młodszy (2006-2007) Warszawa -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wdowczyk Kacper UKJ Ryś Warszawa 27.05.2023 WOM - U18 junior młodszy (2006-2007) Warszawa -66 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Płoski Bartosz UKJ Lemur Warszawa 02.04.2023 Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II Warszawa -66 kg II runda  
porażka Wieczorek Franciszek Klub Judo Boa Warszawa 02.04.2023 Eliminacje do OOM juniorek i juniorów mł. Regionu II Warszawa -66 kg III runda  
zwycięstwo Prokopiuk Łukasz KJ Politechniki Białostockiej Białystok 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -60 kg I runda  
zwycięstwo Grudziński Sebastian KS Akademia Judo Łódź 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -60 kg II runda  
porażka Wiel±dek Marcin UKJ Lemur Warszawa 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -60 kg ćwierćfinał  
porażka D±browski Norbert UKJ 225 Warszawa 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -60 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Żelachowski Miłosz UKS 2 JUDO Nakło Nakło 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 Kowala -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Czarnecki Karol UKJ Champion Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 Kowala -60 kg półfinał  
porażka Roszkowski Szymon KJ Politechniki Białostockiej Białystok 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U16 2006-2007 Kowala -60 kg finał  
zwycięstwo Pruszkowski Kacper UKS Ulisses Team Pruszków 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -60 kg II runda  
zwycięstwo Markiewicz Michał UKJ Lemur Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wi¶niewski Marcel UKJ Lemur Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -60 kg półfinał  
porażka Marchel Aleksander UKJ Lemur Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -60 kg finał  
zwycięstwo Markiewicz Michał UKJ Lemur Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -60 kg I runda  
zwycięstwo Zakharov Aleksjei Hato Judo Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -60 kg ćwierćfinał  
porażka Wiel±dek Marcin UKJ Lemur Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -60 kg półfinał  
zwycięstwo Wi¶niewski Marcel UKJ Lemur Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kaczmarek Szymon UKS Dębiec Poznań 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U16 (2006-2007) Tuliszków -60 kg ćwierćfinał  
porażka Kobyliński Jakub KS Akademia Judo Poznań 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U16 (2006-2007) Tuliszków -60 kg półfinał  
zwycięstwo Moksik Jakub UKS Judo Tuliszków 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U16 (2006-2007) Tuliszków -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Krawczyk Bartosz GKS Czarni Bytom 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 Warszawa -55 kg II runda  
porażka Burangulov Dmitriy Isakovskie judoisty Kaliningrad region 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 Warszawa -55 kg ćwierćfinał  
porażka Madej Maksymilian BKS Judo Bydgoszcz 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 Warszawa -55 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Jeremin Krzysztof UKJ Meiyo Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U14 Kowala -55 kg    
porażka Jankowski Oliwier UKS Sakura Judo Płock 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U14 Kowala -55 kg    
porażka Ostrowski Jakub UKS Olimp Skaryszew 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U14 Kowala -55 kg    
porażka Jurek Damian Klub Judo Saru Tuszyn 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U14 Kowala -55 kg    
zwycięstwo Sokołowski Konrad Kuma Judo Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 Sochaczew -55 kg    
zwycięstwo Sulik Hubert UKS Judo Team Modliborzyce 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 Sochaczew -55 kg    
porażka Jemioło Filip UKS Halinów Team Halinów 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 Sochaczew -55 kg    
porażka Gajda Kacper UKS Orkan Judo Sochaczew 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 Sochaczew -55 kg półfinał  
porażka Zatyka Miłosz UKS Narew Łapy 09.03.2019 Ikizama Cup U14 Piaseczno -50 kg    
zwycięstwo Mierzwiński Paweł UKS Judo Panda Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U14 Piaseczno -50 kg    
porażka Wacko Mateusz UKS SameJudo 09.03.2019 Ikizama Cup U14 Piaseczno -50 kg    
porażka Kowalczyk Aleksander UKJ ASzWoj Warszawa 15.12.2018 KuĽna Młodych Talentów U12 Józefów -50 kg    
zwycięstwo Haman Kareem UKJ Ookami Warszawa 15.12.2018 KuĽna Młodych Talentów U12 Józefów -50 kg    
porażka Marcinkowski Adam UKJ 225 Warszawa 15.12.2018 KuĽna Młodych Talentów U12 Józefów -50 kg    
zwycięstwo Warzęchowski Maciej Kuma Judo Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -46 kg    
zwycięstwo ¦wierczewski Wojciech Kuma Judo Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -46 kg    
porażka Kowalczyk Aleksander UKJ ASzWoj Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -46 kg    
zwycięstwo Zaj±c Filip UKJ Bushido Piaseczno 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -46 kg    
zwycięstwo Kowalczyk Aleksander UKJ ASzWoj Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -42 kg    
porażka Glegoła Igor IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -42 kg    
zwycięstwo Orłowski Przemek UKS Judo Fight Club Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -42 kg    
zwycięstwo Kostrzewa Bartosz UKS Judo Panda Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -38 kg II runda  
porażka Lacusta Alexandru CS Mako Ryu Gym Bucarest 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -38 kg III runda  
porażka Siwek Franciszek UKJ Ookami Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło M-21    
zwycięstwo Kubalak Konrad Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło M-21    
zwycięstwo D±browski Mikołaj UKS Judo Panda Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło M-21    
zwycięstwo Kwapisz Mikołaj UKS Ronin-Team Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U11 Mysiadło M-21    
zwycięstwo Filak Piotr MKS Juvenia Wrocław 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -39 kg I runda  
zwycięstwo Dębski Maciej UKS Akademia Judo Rzeszów 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -39 kg ćwierćfinał  
porażka Płoski Bartosz UKJ Lemur Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -39 kg półfinał  
porażka Słoniewski Antoni Judo Legia Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -39 kg repasaże - finał  
porażka Bartosiak Jan UKS Judo Panda Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -39 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl