Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Liliana Jachymek
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Czarnocka Helena Uczniowski Klub Judo "ASzWoj Warszawa" Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg I runda  
zwycięstwo Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg ćwierćfinał  
porażka Wi¶niewska Julia UKJ Lemur Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg półfinał  
zwycięstwo Bury Ala UKJ Lemur Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg o III miejsce  
porażka Gawińska Maria Judo Legia Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -40 kg    
porażka Kaleta Beata UKJ Champion Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -40 kg    
porażka Miszewska Michalina UKS 10 Bydgoszcz 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -40 kg    
zwycięstwo Karpińska Aurelia UKJ Meiyo Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -40 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Burzyńska Patrycja UKS 10 Bydgoszcz 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -40 kg półfinał  
porażka Gleń Antonina UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -40 kg finał  
porażka Przybylska Zofia UKS Judo Fight Club Warszawa 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Jakubowska Patrycja UKJ Champion Warszawa 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -36 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Lechowicz Gabriela Anna UKS Judo Fight Club Warszawa 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -36 kg o III miejsce  
porażka Grzechnik Hanna Kuma Judo Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Koperczak Lena Judo Legia Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -36 kg    
zwycięstwo Łoboda Liliana UKS SameJudo 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -36 kg półfinał  
zwycięstwo Kononiuk Karolina UKS SameJudo 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -36 kg finał  
zwycięstwo Jakubowska Patrycja UKJ Champion Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -36 kg    
zwycięstwo Maniak Lena UKJ Champion Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -36 kg    
porażka Bury Ala UKJ Lemur Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -36 kg    
zwycięstwo Dobrzyńska Emilia UKJ Champion Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -36 kg półfinał  
porażka Bury Ala UKJ Lemur Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -36 kg finał  
zwycięstwo Bury Ala UKJ Lemur Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -31 kg ćwierćfinał  
porażka Kucińska Morganne Judo Legia Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -31 kg półfinał  
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -31 kg o III miejsce  
zwycięstwo Dworczynska Oliwia MMKS Wojownik Skierniewice 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -31 kg    
zwycięstwo Mirza Mahnoor Ernest Bevin Judo Club London 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -31 kg    
porażka Rybicka Olga UKS SameJudo 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -31 kg półfinał  
porażka Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg    
porażka Guzewicz Amelia UKJ Meiyo Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg    
porażka Brzozowska Hania UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -29 kg    
porażka Guzewicz Amelia UKJ Meiyo Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -29 kg    
zwycięstwo Mateusiak Kalina UKJ Lemur Warszawa 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -26 kg    
porażka Gleń Antonina UKS SameJudo 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -26 kg    
porażka Gontarz Ania UKS SameJudo 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -26 kg    
zwycięstwo Bury Ala UKJ Lemur Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło K-01    
zwycięstwo Michalska Weronika UKJ Meiyo Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło K-01    
zwycięstwo Osmańska Sara Judo Legia Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło K-01    
zwycięstwo Kędroń Magdalena UKS Chojrak Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -27 kg I runda  
zwycięstwo Maniak Lena UKJ Champion Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -27 kg II runda  
porażka Grzechnik Hanna Kuma Judo Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -27 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Koperczak Lena Judo Legia Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -27 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kołakowska Elżbieta UKS Judo Panda Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -27 kg repasaże - finał  
porażka Speichler Maja KS Gwardia Białystok 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -27 kg o III miejsce  
porażka Gleń Antonina UKS SameJudo 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -24 kg    
zwycięstwo Rybicka Olga UKS SameJudo 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -24 kg    
porażka Błachnio Natasza WKS Gwardia Warszawa 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -24 kg    
porażka Kolesnykowa Wiktoria UKJ Lemur Warszawa 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -24 kg    
zwycięstwo Kolesnykowa Wiktoria UKJ Lemur Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg    
porażka Gondko Hanna Judo Legia Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg    
zwycięstwo Jakubowska Patrycja UKJ Champion Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg    
porażka Czerwińska - Kowar Karina Judo Legia Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg    
zwycięstwo Niemczykiewicz Malwina Judo Legia Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło K-01    
zwycięstwo Trzykowska-rosiak Maja UKS Judo Panda Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło K-01    
zwycięstwo Niemczykiewicz Matylda Judo Legia Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło K-01    
zwycięstwo Koperczak Lena Judo Legia Warszawa 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -25 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kędroń Magdalena UKS Chojrak Warszawa 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -25 kg półfinał  
porażka Bury Ala UKJ Lemur Warszawa 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -25 kg finał  
porażka Gontarz Ania UKS SameJudo 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -24 kg    
zwycięstwo Marchel Zuzanna UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -24 kg    
porażka Bury Ala UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -24 kg    
zwycięstwo Jakubowska Patrycja UKJ Champion Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -24 kg    
porażka Gontarz Ania UKS SameJudo 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -24 kg    
porażka Gontarz Ania UKS SameJudo 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U11 Kowala -24 kg    
porażka B±k Nina UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -24 kg półfinał  
porażka Gontarz Ania UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -21 kg    
porażka Lipińska Liliana UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -24 kg    
porażka Trzykowska-rosiak Maja UKS Judo Panda Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U10 Marki -21 kg    
porażka Lipińska Liliana UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -24 kg    
porażka Lipińska Liliana UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U12 Marki -24 kg    
zwycięstwo Sadza Maria Judo Legia Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa K-01    
porażka Błachnio Natasza WKS Gwardia Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa K-01    
porażka Łopuszyńska Natasz UKJ Lemur Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa K-01    
porażka Przybylska Zofia UKS Judo Fight Club Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa K-01    
zwycięstwo Ciechońska Anita Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -22 kg    
porażka Sadza Maria Judo Legia Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -22 kg    
zwycięstwo Gołębiewska Marianna Judo Legia Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -22 kg    
zwycięstwo Trzykowska-rosiak Maja UKS Judo Panda Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -22 kg    
zwycięstwo Sadza Maria Judo Legia Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -22 kg półfinał  
porażka Zwolak Natalia Judo Legia Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -22 kg finał  

Polityka prywatności Judostat.pl