Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Adrianna Utrata
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka SOSNOWSKA OTYLIA Klub Judo Shamo Ełk Ełk 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -53 kg    
zwycięstwo Kozłowska Zuzanna MMKS Wojownik Skierniewice 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -53 kg    
porażka Filipiak Gabriela KS Gwardia Białystok 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -53 kg    
porażka Swęd Lena Hato Judo Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -53 kg    
zwycięstwo Blińska Lena Kuma Judo Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -52 kg I runda  
porażka Niewińska Emilia GKS Czarni Bytom 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -52 kg ćwierćfinał  
porażka Swęd Lena Hato Judo Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -52 kg repasaże - I runda  
porażka Majewska Julia UKS Judo Fight Club Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -40 kg    
zwycięstwo Kubaszewska Maja UKJ Lemur Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -40 kg    
zwycięstwo Orczykowska Danuta Judo Legia Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -40 kg    
porażka Siemko Julia UKJ Ryś Warszawa 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -38 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kubaszewska Maja UKJ Lemur Warszawa 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -38 kg repasaże - finał  
porażka Kutkuviča Sofija LVA LIDO Łotwa 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -38 kg o III miejsce  
porażka Sta¶kiewicz Anna UKS Chojrak Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -40 kg I runda  
zwycięstwo Wrzesińska Zoja UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -40 kg repasaże - I runda  
porażka Castro - nesteruk Jasmina UKJ Champion Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -40 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Resiak Maja UKS Judo Fight Club Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -36 kg    
porażka Albinowska Patrycja UKJ Meiyo Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -36 kg    
porażka Swęd Lena Judo Legia Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -36 kg    
porażka Natkowska Karolina UKS Sakura Judo Płock 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -36 kg    
zwycięstwo Karpińska Aurelia UKJ Meiyo Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -34 kg    
zwycięstwo Kubaszewska Maja UKJ Lemur Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -34 kg    
zwycięstwo Salymon Anastasiia Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -34 kg    
zwycięstwo Piwowar Pola UKJ Lemur Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -34 kg półfinał  
porażka Yaroshenko Valeriia JudoClub Makarenko Kharkiv 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -34 kg finał  
zwycięstwo Godlewska Natalia UKJ Lemur Warszawa 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -33 kg    
porażka Piwowar Pola UKJ Lemur Warszawa 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -33 kg    
zwycięstwo Siemko Julia UKJ Ryś Warszawa 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -33 kg    
zwycięstwo Stalewska Gaja UKS Judo Panda Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa K-06    
porażka Siemko Julia UKJ Ryś Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa K-06    
zwycięstwo Matysiak Krystyna Judo Legia Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa K-06    
zwycięstwo Majewska Dominika UKJ Yuko Józefów 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -33 kg I runda  
zwycięstwo Grochala Kinga UKJ 225 Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Piwowar Pola UKJ Lemur Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -33 kg półfinał  
porażka Dudek Alicja UKJ Lemur Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -33 kg finał  
zwycięstwo Karpińska Matylda UKJ Meiyo Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło K-06    
zwycięstwo Godlewska Natalia UKJ Lemur Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło K-06    
zwycięstwo Lewińska Maja Judo Legia Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło K-06    
zwycięstwo Swęd Lena Judo Legia Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło K-06    
zwycięstwo Lauma-Loreta Cera Dzudo Klubs Kano Ryga 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -31 kg    
porażka Resiak Maja UKS Judo Fight Club Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -31 kg    
zwycięstwo Kolenkiewicz Ada UKS Ronin-Team Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U9 Warszawa K-07    
zwycięstwo Grińkow Zofia UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 11.06.2017 IV Funny WOM U9 Warszawa K-07    
zwycięstwo Gapik Marysia UKJ 225 Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa K-06    
zwycięstwo Perz Paulina UKS SameJudo 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa K-06    
zwycięstwo Siemko Julia UKJ Ryś Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa K-06    
zwycięstwo Kostka Aleksandra UKS Chojrak Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa K-06    
zwycięstwo Kabulska Aleksandra UKJ Yuko Józefów 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -28 kg    
zwycięstwo Dobrowolska Mila UKS Safari 152 Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -28 kg    
zwycięstwo Bocheńska Helena Judo Legia Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -28 kg    
zwycięstwo Czajka Dominika UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -28 kg    
zwycięstwo Miastowska Zuzanna Judo Legia Warszawa 06.11.2016 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9 Warszawa -28 kg    

Polityka prywatności Judostat.pl