Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Cyryl Tkaczow
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Dużyński Bartosz UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -55 kg I runda  
zwycięstwo Kozyra Jan UKS Judo Panda Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -55 kg II runda  
porażka Borzęcki Jakub UKJ Ryś Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -55 kg ćwierćfinał  
porażka Jaroszewicz Borys UKS Sakura Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -55 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kozłowski Jan Kuma Judo Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -55 kg    
porażka Klukowski Jan UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -55 kg    
zwycięstwo Zaj±czkowski Szymon Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -55 kg    
zwycięstwo Kucisz Nikodem UKJ Meiyo Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -55 kg półfinał  
porażka Neef Timo UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -55 kg finał  
porażka Konior Szymon Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Arasimowicz Wiktor UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -50 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kozyra Jan UKS Judo Panda Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -50 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Roszczyński Eryk UKS Mokotovia Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -50 kg o III miejsce  
zwycięstwo Laskowski Mateusz UKS SameJudo 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Naskręt Witold Hachi Judo Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -50 kg półfinał  
zwycięstwo Kozyra Jan UKS Judo Panda Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -50 kg finał  
zwycięstwo Zieliński Mikołaj UKS Judo Victoria Międzyborów 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -46 kg    
zwycięstwo Bartel Mieszko Klub Judo Mizu Kobyłka 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -46 kg    
zwycięstwo Majewski Bartłomiej KS AZS-AWF Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -46 kg półfinał  
porażka Krupa Igor UKS Judo Panda Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -46 kg finał  
zwycięstwo P±prowicz Tymon Judo Legia Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -38 kg    
porażka Błażejczyk Marcin UKJ Ryś Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -38 kg    
zwycięstwo Zdziech Jerzy UKS Ronin-Team Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -38 kg    
porażka Kędroń Bartosz UKS Chojrak Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -38 kg    
porażka VDOVENKO NIKITA UKR TRIUMF KIEV 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -38 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Faleev Aleksei Sdushor Kaliningrad 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -38 kg repasaże - finał  
porażka Miagkov Matvey Koenig Judo Club Rosja 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -38 kg o III miejsce  
zwycięstwo Maliszewski Bartosz UKJ Ryś Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -36 kg II runda  
zwycięstwo Magiera Cezary UKS SIMBA Reda 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Jabłoński Marcel IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -36 kg półfinał  
zwycięstwo Leszewski Wojciech UKS Safari 152 Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -36 kg finał  
zwycięstwo Warowny Krzysztof UKS Judo Panda Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -33 kg I runda  
porażka LIASKOVYCH DANYLO UKR TRIUMF KIEV 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Matviienko Anatolii Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -33 kg repasaże - I runda  
porażka KRAMAR VLADYSLAV Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -33 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Wodzyński Leon UKS Judo Fight Club Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -33 kg II runda  
zwycięstwo Warowny Krzysztof UKS Judo Panda Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Sumiński Patryk UKJ Meiyo Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -33 kg półfinał  
zwycięstwo Fryska Aleksander UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -33 kg finał  
zwycięstwo Gruca Kacper Klub Judo Boa Warszawa 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -31 kg I runda  
porażka Burakovs Kirills RD SPORTS- LATVIA Ryga 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -31 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gocman Tomasz Kuma Judo Warszawa 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -31 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Mydlarski Adam UKJ Lemur Warszawa 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -31 kg repasaże - finał  
zwycięstwo TESNOVETS TYMOFII UKR TRIUMF KIEV 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -31 kg o III miejsce  
zwycięstwo Go¶ciniak Marcel LTS CSP Legionowo 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-10    
zwycięstwo Tarczyński Jan UKJ ASzWoj Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-10    
zwycięstwo Mydlarski Adam UKJ Lemur Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-10    
zwycięstwo Sakowski Iwo UMKS Dziatwa Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-10    
zwycięstwo Kędroń Bartosz UKS Chojrak Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -30 kg II runda  
porażka Antypiuk Piotr UKS Safari 152 Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
porażka Małacha Piotr LKS "Szubinianka" Szubin Szubin 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -30 kg repasaże - II runda  
porażka Le¶niak Igor UKS Neko Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -30 kg I runda  
porażka Abashidze Luka Palavani Judo Club London 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -28 kg I runda  
porażka MYSELIUK NAZAR SC TORNADO SHATSK 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -28 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Sebastian Bis UKS Ronin-Team Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U9 Warszawa M-09    
zwycięstwo Mołas Bruno UKS Ronin-Team Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U9 Warszawa M-09    
zwycięstwo Kurkiewicz Emilian UKS Ronin-Team Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U9 Warszawa M-09    
zwycięstwo Lewandowski Pascal UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -27 kg I runda  
porażka Аndreev Rostislav Sdushor Kaliningrad 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -27 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Białek Alek UKS SameJudo 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -27 kg repasaże - finał  
porażka Wodzyński Leon UKS Judo Fight Club Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -27 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pokładek Piotr UKJ 82 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -26 kg II runda  
zwycięstwo Filipiak Antoni UKJ 225 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -26 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Strzałkowski Dominik UKJ 225 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -26 kg półfinał  
zwycięstwo Wodzyński Leon UKS Judo Fight Club Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Warszawa -26 kg finał  
zwycięstwo Mołas Bruno UKS Ronin-Team Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-08    
zwycięstwo Krzystof Maj UKJ 225 Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-08    
zwycięstwo Bartochowski Gabriel UKS SameJudo 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-08    
zwycięstwo Białek Alek UKS SameJudo 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-08    
zwycięstwo Okraska Albert Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -26 kg I runda  
zwycięstwo Majewski Tymon Klub Judo Boa Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -26 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kaczmarski Szymon UKJ Ryś Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -26 kg półfinał  
zwycięstwo Filipek Miłosz UKJ 225 Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -26 kg finał  
porażka Batorowicz Jakub Stowarzyszenie Arrachion Olsztyn 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -26 kg II runda  

Polityka prywatności Judostat.pl