Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ksawery Mosing
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Mydlarski Adam UKJ Lemur Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -39 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -39 kg półfinał  
porażka Plecha Franciszek IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -39 kg finał  
zwycięstwo Jabłoński Marcel IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -42 kg I runda  
porażka Muniz Acosta Jakub GKS Czarni Bytom 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Korzeń Ksawery Hato Judo Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -42 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Parulski Maciej UKS Judo Panda Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -42 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Podpora Karol Hato Judo Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -42 kg o III miejsce  
zwycięstwo Hilgier Maciej UKS Ronin-Team Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -39 kg II runda  
zwycięstwo Zdanowski Konrad Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -39 kg ćwierćfinał  
porażka Sienkiewicz Ryszard Judo Legia Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -39 kg półfinał  
zwycięstwo Komińczuk Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -39 kg o III miejsce  
zwycięstwo HONTARIEV OLEKSANDR SC TORNADO SHATSK 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -36 kg I runda  
zwycięstwo pawlak Mateusz IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -36 kg II runda  
zwycięstwo Minko Oleksandr S.C. Kharkov city Kharkov 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Bondarevs Kirils Judo Club KIN Jelgava/Latvia 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -36 kg półfinał  
porażka Shapovalov Oleksii Ukraine Kiev 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -36 kg finał  
zwycięstwo Jabłoński Marcel IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -36 kg I runda  
zwycięstwo Wi¶niewski Jan AZS UŁ Łódź 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wodzyński Leon UKS Judo Fight Club Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -36 kg półfinał  
porażka Ilchysyn Maksym Nadvirna Ukraina Ukraina 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -36 kg finał  
zwycięstwo Nalewajek Patryk UKS Mokotovia Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -35 kg I runda  
zwycięstwo Szewczyk Krystian UKJ Meiyo Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -35 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ardziński Łukasz UKJ Lemur Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -35 kg półfinał  
zwycięstwo Komińczuk Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -35 kg finał  
zwycięstwo Pisarek Jakub IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -33 kg I runda  
zwycięstwo SZMITKO GABRIEL Klub Judo Shamo Ełk Ełk 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Karimov Jason KS Gwardia Bielsko-Biała Bielsko-Biała 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -33 kg półfinał  
zwycięstwo Szymański Mateusz KS Yawara Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -33 kg finał  
zwycięstwo Chekurda Oleksandr Ippon Kiev 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -32 kg I runda  
porażka Gorokhov Andrey Sdushor Kaliningrad 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -32 kg II runda  
zwycięstwo Antypiuk Piotr UKS Safari 152 Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa M-06    
zwycięstwo Kaczmarczyk Maksymilian UKJ Arcus Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa M-06    
zwycięstwo Leszewski Wojciech UKS Safari 152 Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa M-06    
zwycięstwo Wołk Kian Judo Legia Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa M-06    
zwycięstwo Brzeziński Mikołaj UKS Puma Złotokłos 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -32 kg II runda  
zwycięstwo Rydzewski Antoni Kuma Judo Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -32 kg ćwierćfinał  
porażka Michalski-stępkowski Bruno Judo Legia Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -32 kg półfinał  
zwycięstwo Ardziński Łukasz UMKS Dziatwa Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -32 kg o III miejsce  
zwycięstwo Matejek Szymon Klub Judo Mizu Kobyłka 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -30 kg II runda  
zwycięstwo Michalski-stępkowski Bruno Judo Legia Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Zalewski Jeremi WKS Gwardia Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -30 kg półfinał  
porażka Lisenko Zahars SPARS Ventspils Ventspils 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -30 kg finał  
zwycięstwo Jałoszyński Jan KS Yawara Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -30 kg I runda  
zwycięstwo Zieliński Leon Klub Judo Mizu Kobyłka 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Łojek Patryk KS Okami Łomianki 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -30 kg półfinał  
porażka Zaj±c Szymon UKS Ronin-Team Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -30 kg finał  
porażka Zalewski Jeremi WKS Gwardia Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -28 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Czermanowicz Jakub UKS SameJudo 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -28 kg repasaże - I runda  
porażka Młynarczyk Kryspin Klub Judo Boa Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -28 kg repasaże - finał  

Polityka prywatności Judostat.pl