Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Maciej Pec
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka PAK Albert UKS SameJudo 24.04.2022 Ogólnopolski Turniej Judo U14 Grodzisk Mazowiecki -36 kg    
zwycięstwo Wojtysiak Sebastian KS Gwardia Łódź 24.04.2022 Ogólnopolski Turniej Judo U14 Grodzisk Mazowiecki -36 kg    
zwycięstwo Rudziński Maciej Hachi Judo Warszawa 24.04.2022 Ogólnopolski Turniej Judo U14 Grodzisk Mazowiecki -36 kg półfinał  
porażka PAK Albert UKS SameJudo 24.04.2022 Ogólnopolski Turniej Judo U14 Grodzisk Mazowiecki -36 kg finał  
zwycięstwo Stępień Sebastian Hato Judo Warszawa 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -33 kg    
porażka PAK Albert UKS SameJudo 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -33 kg    
porażka Perevoznyuk Viktor UKS SameJudo 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -33 kg    
zwycięstwo Noszczak Franciszek Hato Judo Warszawa 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -33 kg    
porażka Pasiuk Marcel KS Gwardia Białystok 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -34 kg    
zwycięstwo Osiński Mikoł±j ULKS Judo Kowala 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -34 kg    
porażka Ossoliński Kajetan Hachi Judo Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -34 kg    
porażka Mazurek Mikołaj UKJ Champion Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -34 kg    
zwycięstwo Kwiatkowski Michał UKS Safari 152 Warszawa 04.09.2021 I Memoriał Wojciecha Macioszczyka (2008-2009) Warszawa Włochy -36 kg    
porażka Pacholak Filip UKJ Lemur Warszawa 04.09.2021 I Memoriał Wojciecha Macioszczyka (2008-2009) Warszawa Włochy -36 kg    
zwycięstwo Kamiński Michał Kuma Judo Warszawa 04.09.2021 I Memoriał Wojciecha Macioszczyka (2008-2009) Warszawa Włochy -36 kg    
porażka Ossoliński Kajetan Hachi Judo Warszawa 04.09.2021 I Memoriał Wojciecha Macioszczyka (2008-2009) Warszawa Włochy -36 kg półfinał  
zwycięstwo Kmuk Antoni UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -33 kg    
zwycięstwo Proshchalyhin Maksym Klub Judo Boa Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -33 kg    
porażka Perevoznyuk Viktor UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -33 kg    
porażka PAK Albert UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -33 kg półfinał  
zwycięstwo Maksimowicz Fabian UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -34 kg    
zwycięstwo Kamiński Michał Kuma Judo Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -34 kg    
porażka Dobrowolski Bartłomiej UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -34 kg    
zwycięstwo WoĽniak Mateusz UKJ Lemur Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -33 kg    
zwycięstwo Jasiński Antoni UKJ Ryś Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -33 kg    
zwycięstwo Płecha Jan IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -33 kg półfinał  
porażka Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -33 kg finał  
porażka PAK Albert UKS SameJudo 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -30 kg    
zwycięstwo Korba Filip Judo Legia Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -30 kg    
zwycięstwo Grabowski Bartek Kuma Judo Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -30 kg    
porażka Perevoznyuk Viktor UKS SameJudo 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -30 kg półfinał  
porażka PAK Albert UKS SameJudo 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -30 kg    
zwycięstwo Jasiński Antoni UKJ Ryś Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -30 kg    
porażka Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -30 kg    
zwycięstwo Smoczyński Rafał UKJ Lemur Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U10 Józefów -27 kg    
zwycięstwo Błoński Igor UKJ Yuko Józefów 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U10 Józefów -27 kg    
zwycięstwo Orłowski Mateusz UKJ Lemur Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U10 Józefów -27 kg    
zwycięstwo Litwiniec Radek UKJ Yuko Józefów 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U10 Józefów -27 kg    
zwycięstwo Wysokiński Filip Klub Judo Mizu Kobyłka 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg II runda  
porażka Dobrowolski Bartłomiej UKS SameJudo 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
porażka Skrajny Filip IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Trojanowski Igor UKJ Lemur Warszawa 13.04.2019 II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U11 Józefów M-02    
porażka Koszyk Adrian UKS Chojrak Warszawa 13.04.2019 II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U11 Józefów M-02    
porażka Pacholak Filips UKJ Lemur Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg I runda  
porażka PAK Albert UKS SameJudo 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Łapiński Maciej UKS Judo Fight Club Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-02    
porażka Marcin Iwanicki KS Yawara Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Ostrowski Bartłomiej Judo Legia Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Olbiński Maciej UKS Orkan Judo Sochaczew 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-02 półfinał  
zwycięstwo Marcin Iwanicki KS Yawara Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-02 finał  
zwycięstwo Baran Jakub UKJ Ookami Warszawa 15.12.2018 KuĽna Młodych Talentów U10 Józefów -26 kg    
zwycięstwo Błoński Igor UKJ Yuko Józefów 15.12.2018 KuĽna Młodych Talentów U10 Józefów -26 kg    
zwycięstwo Zawistowski Antek UKJ Yuko Józefów 15.12.2018 KuĽna Młodych Talentów U10 Józefów -26 kg półfinał  
porażka Baran Jakub UKJ Ookami Warszawa 15.12.2018 KuĽna Młodych Talentów U10 Józefów -26 kg finał  
porażka Golovatyuk Ivan Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -27 kg I runda  
zwycięstwo Raczko Aleksander UKJ Bushido Piaseczno 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-03    
zwycięstwo Androszczuk Aleksander Judo Legia Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-03    
zwycięstwo Choiński Wiktor UKS Chojrak Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-03    
zwycięstwo Kania Wiktor UKS Yuukan Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-03    
zwycięstwo Mazur Mateusz UKS "SP 321" Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg I runda  
porażka Karpiński Kamil UKJ Lemur Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Golebiewski Adrian UKS Chojrak Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Bełdyga Nataniel KS Gwardia Białystok 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg repasaże - finał  
porażka Dolota Kamil UKS Judo Fight Club Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -26 kg o III miejsce  
porażka Koszyk Adrian UKS Chojrak Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -26 kg I runda  
zwycięstwo Staniszkis Jedrzej UKS Judo Victoria Międzyborów 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -26 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Sawicki Łukasz UKS Safari 152 Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -26 kg repasaże - II runda  
porażka Gradowski Aleksander WTJ Włocławek 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -26 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Grochal Adam Judo Legia Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-06    
zwycięstwo Kozłowski Ignacy UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-06    
zwycięstwo Raczko Aleksander UKJ Bushido Piaseczno 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-06    
zwycięstwo Kamiński Ksawery Judo Legia Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-06    
porażka Karpiński Kamil UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -24 kg I runda  
porażka Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-04    
zwycięstwo Kamiński Filip UKJ Champion Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-04    
porażka Wróbel Marcin Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-04    
zwycięstwo Dworczyk Antoni UKJ Yuko Józefów 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-04    
porażka Szałajko Józef UKJ Yuko Józefów 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U9 Mysiadło M-03    
porażka Wróbel Marcin Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U9 Mysiadło M-03    
zwycięstwo Lipka Jan KS Pantera Brwinów 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U9 Mysiadło M-03    
zwycięstwo Krugliński Jakub UKJ Ookami Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U9 Mysiadło M-03    
porażka Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -22 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szałajko Józef UKJ Yuko Józefów 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -22 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Wróbel Marcin Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U8 Józefów -22 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl