Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Albert PAK
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Jasiński Antoni UKJ Ryś Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -33 kg    
zwycięstwo Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -33 kg    
zwycięstwo Pec Maciej UKJ Yuko Józefów 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -33 kg półfinał  
porażka Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -33 kg finał  
zwycięstwo Kmuk Antoni UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -32 kg    
zwycięstwo Perevoznyuk Viktor UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -32 kg    
zwycięstwo Noszczak Franciszek Hato Judo Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -32 kg    
zwycięstwo Kmuk Antoni UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2009 Marki -32 kg    
zwycięstwo Kmuk Antoni UKS SameJudo 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -30 kg    
zwycięstwo Mazurek Mikołaj UKJ Champion Warszawa 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -30 kg    
zwycięstwo JóĽwiak Gabriel UKS SameJudo 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -30 kg półfinał  
porażka Perevoznyuk Viktor UKS SameJudo 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 Sochaczew -30 kg finał  
zwycięstwo Grabowski Bartek Kuma Judo Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -30 kg    
zwycięstwo Korba Filip Judo Legia Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -30 kg    
zwycięstwo Pec Maciej UKJ Yuko Józefów 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -30 kg    
zwycięstwo Kiraga Franciszek UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -30 kg półfinał  
porażka Perevoznyuk Viktor UKS SameJudo 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U12 2009-2010 Warszawa -30 kg finał  
porażka Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -30 kg    
zwycięstwo Jasiński Antoni UKJ Ryś Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -30 kg    
zwycięstwo Pec Maciej UKJ Yuko Józefów 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -30 kg    
porażka Zyazyun Yevhenii Ukraine Kiev 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -27 kg II runda  
zwycięstwo Bezede Marcus Oleg Cretul Moldova 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -27 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Isakovs Timurs Judo club SENSEI Riga 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -27 kg repasaże - finał  
porażka Khazh Takhtukh Ismail S.C. Kharkov city Kharkov 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -27 kg o III miejsce  
porażka Bazevicius Oskaras Budoka Kaunas - Jonava 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -27 kg    
zwycięstwo Bazevicius Oskaras Budoka Kaunas - Jonava 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -27 kg    
zwycięstwo Bazevicius Oskaras Budoka Kaunas - Jonava 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -27 kg    
zwycięstwo Stępień Sebastian Judo Legia Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -27 kg    
zwycięstwo Możdżonek Dawid Judo Legia Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -27 kg    
zwycięstwo Skrajny Filip IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg I runda  
porażka Marcin Iwanicki KS Yawara Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg ćwierćfinał  
porażka Mateusz Iwanicki KS Yawara Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg repasaże - finał  
porażka Gorczyca Edmund Szkoła Podstawowa w Kowiesach Kowiesy 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -28 kg I runda  
zwycięstwo Baipenov Egor Koenig Judo Club Rosja 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -25 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Prutskoi Arkadii Koenig Judo Club Rosja 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -25 kg półfinał  
porażka Yermagambet Yerassyl Abduali sport Almaty 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki -25 kg finał  
porażka Pacholak Filips UKJ Lemur Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg II runda  
zwycięstwo Pec Maciej UKJ Yuko Józefów 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg repasaże - I runda  
porażka Zabłocki Krzysztof UKJ Lemur Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Illin Igor Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -24 kg I runda  
porażka Lytvynenko Yehor Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -24 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo WoĽniak Mateusz UKJ Lemur Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -24 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo STOHNII IVAN Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -24 kg repasaże - finał  
zwycięstwo TKACHENKO DMYTRO Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -24 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kamiński Stanisław Kuma Judo Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -24 kg I runda  
zwycięstwo Szczepański Jan KS AZS-AWF Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -24 kg ćwierćfinał  
porażka Sarnowski Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -24 kg półfinał  
zwycięstwo Smoczyński Rafał UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -24 kg o III miejsce  
porażka Wiłkomirski Filip Judo Legia Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa -25 kg II runda  
zwycięstwo Teperski Filip UKJ Ookami Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa -25 kg repasaże - II runda  
porażka Jasiński Antoni UKJ Ryś Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa -25 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Zabłocki Krzysztof UKJ Lemur Warszawa 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -23 kg I runda  
zwycięstwo Litwiński Wojciech KS Gwardia Białystok 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -23 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szczepański Jan KS AZS-AWF Warszawa 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -23 kg półfinał  
porażka Tsurkan Tihomir Club Badanova Bendery 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -23 kg finał  
zwycięstwo Kamiński Michał Kuma Judo Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg I runda  
porażka Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg II runda  
zwycięstwo Litwiński Wojciech KS Gwardia Białystok 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo PRUTSKOY ARKADII Koenig judo club Kaliningrad 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg repasaże - finał  
zwycięstwo BAIPENOV EGOR Koenig judo club Kaliningrad 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg o III miejsce  
zwycięstwo Jasiński Antoni UKJ Ryś Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Korc Mikołaj UKS SameJudo 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Marszałek Bernard UKS "SP 321" Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Mergner Mateusz Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-02    
porażka Pasiuk Marcel KS Gwardia Białystok 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -24 kg I runda  
zwycięstwo Lybickiy Ivan Koening Judo Club Kaliningrad 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -24 kg I runda  
zwycięstwo Michno Mateusz UKS Narew Łapy 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -24 kg II runda  
zwycięstwo Karpiński Kamil UKJ Lemur Warszawa 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -24 kg ćwierćfinał  
porażka FILONENKO DENYS KIEV KIEV 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -24 kg półfinał  
porażka Barszczewski Janusz UKJ Lemur Warszawa 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -24 kg o III miejsce  
zwycięstwo Żwirski Jakub UKS Spartakus Lublin 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -24 kg II runda  
porażka Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -24 kg ćwierćfinał  
porażka Kruk Piotr UKJ Champion Warszawa 16.09.2017 Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta U9 Kowala -24 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Marcel Pasiuk KS Gwardia Białystok 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -22 kg    
porażka Karpiński Kamilek UKJ Lemur Warszawa 08-09.04.2017 SameJudo Cup - U9 Marki -22 kg    
porażka Kajdana Jeremi Judo Legia Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-05    
porażka Mochocki Szymon UKS SameJudo 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-05    
porażka Siwek Albert UKJ Yuko Józefów 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-05    
zwycięstwo Bieliński Kacper UKS SameJudo 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-05    

Polityka prywatności Judostat.pl