Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mikołaj Konieczny
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Borowski Igor IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -36 kg II runda  
zwycięstwo Krawicki Nathaniel UKJ Ryś Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -33 kg I runda  
zwycięstwo Kostrzewa Konrad UKS Judo Panda Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -33 kg II runda  
porażka Fryska Aleksander UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Sawicki-Kulik Kuba Kuma Judo Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -33 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Parulski Maciej UKS Judo Panda Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -33 kg repasaże - finał  
porażka Sumiński Patryk UKJ Meiyo Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -33 kg o III miejsce  
zwycięstwo Romaniuk Dawid UKJ Lemur Warszawa 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -31 kg I runda  
porażka TESNOVETS TYMOFII UKR TRIUMF KIEV 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -31 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Przypa¶niak Mikołaj Klub Judo Boa Warszawa 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -31 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Teicāns Edgars RD SPORTS- LATVIA Ryga 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -31 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Burakovs Kirills RD SPORTS- LATVIA Ryga 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -31 kg o III miejsce  
zwycięstwo Gocman Tomasz Kuma Judo Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -30 kg II runda  
zwycięstwo Mołas Bruno UKS Ronin-Team Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
porażka PODDYEV ANTON Koenig judo club Kaliningrad 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -30 kg półfinał  
porażka Komińczuk Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -30 kg o III miejsce  
zwycięstwo Zawisza Aleksander UKS Mokotovia Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-14    
zwycięstwo Zielinski Mikolaj UKS Judo Victoria Międzyborów 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-14    
zwycięstwo Kaczmarski Szymon UKJ Ryś Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-14    
porażka Maksimau Heorhi Sdushor Brest 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -30 kg II runda  
zwycięstwo VDOVENKO NIKITA KIEV KIEV 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Sakowski Iwo UMKS Dziatwa Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -30 kg półfinał  
porażka Furmanis Davids Jelgavas BJSS Jelgava 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -30 kg finał  
zwycięstwo Mazurkiewicz Franek UKS Neko Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-11    
porażka Kacprzak Krystian Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-11    
zwycięstwo Rumiński Franciszek UKJ Yuko Józefów 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-11    
zwycięstwo Kowalewski Stefan UKJ Lemur Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa M-11    

Polityka prywatności Judostat.pl