Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Jakub Duch
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Kwieciński Konstanty UKJ Lemur Warszawa 04.09.2021 I Memoriał Wojciecha Macioszczyka (2008-2009) Warszawa Włochy +66 kg    
zwycięstwo ¦wierczewski Wojciech Kuma Judo Warszawa 04.09.2021 I Memoriał Wojciecha Macioszczyka (2008-2009) Warszawa Włochy +66 kg    
zwycięstwo Zdanowski Kamil WTJ WŁOCŁAWEK Włocławek 04.09.2021 I Memoriał Wojciecha Macioszczyka (2008-2009) Warszawa Włochy +66 kg    
porażka Składanek Bartosz UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa +66 kg I runda  
zwycięstwo Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa +66 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Semp Bartosz UKJ 225 Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa +66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa +66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Krasuski Kacper Hato Judo Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno +66 kg    
zwycięstwo Snopek Antoni UKJ 82 Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno +66 kg    
porażka Piłka Michał UKJ 225 Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno +66 kg    
zwycięstwo Zwoliński Bartosz Hato Judo Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno +66 kg półfinał  
zwycięstwo Snopek Antoni UKJ 82 Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno +66 kg finał  
porażka Kubański Szymon UKS Ukemi Judo Wolbrom Wolbrom 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno +70 kg    
porażka Semp Bartosz UKJ 225 Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno +70 kg    
zwycięstwo Jeremin Michał UKJ Meiyo Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno +70 kg    
zwycięstwo Jeremin Michał UKJ Meiyo Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa +65 kg    
porażka Makishvili Giorgi Olymp Judo Club Gruzja 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa +65 kg    
porażka Diachenko Ivan Ukraine Kiev 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa +65 kg półfinał  
zwycięstwo Jaczyński Tomek UKJ 82 Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa +55 kg I runda  
zwycięstwo Krasuski Kacper Judo Legia Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa +55 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Snopek Antoni UKJ 82 Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa +55 kg półfinał  
porażka Przepióra Julian IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa +55 kg finał  
zwycięstwo Jeremin Michał UKJ Meiyo Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa +60 kg    
zwycięstwo Waćko Jakub UKS SameJudo 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa +60 kg    
porażka Semp Bartosz UKJ 225 Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa +60 kg    
porażka Przepióra Julian IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew +55 kg ćwierćfinał  
porażka Ziętek Olaf KS Gwardia Białystok 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew +55 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Tomczyk Michał UKJ Lemur Warszawa 13.04.2019 II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U11 Józefów M-08    
zwycięstwo Modzelewski Mikołaj Klub Judo Boa Warszawa 13.04.2019 II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U11 Józefów M-08    
zwycięstwo AUSHEV AMIN Kazachstan Team 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki +50 kg    
porażka SMYK ARTEM SC TORNADO SHATSK 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki +50 kg    
porażka Niziński Sebasian Judo Legia Warszawa 23.03.2019 Same Judo Cup 4 U11 Marki +50 kg    
zwycięstwo Filipowicz Filip IKIZAMA Judo Klub Piaseczno 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -64 kg    
zwycięstwo Jaczyński Tomek UKJ 82 Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -64 kg    
porażka Zwoliński Bartosz UKJ 225 Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -64 kg    
porażka Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -64 kg    
zwycięstwo Brzezicki Jan UKJ Iwiczna Nowa Iwiczna 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-12    
zwycięstwo Witkowski Antonii UKJ ASzWoj Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-12    
zwycięstwo Tomczyk Michał UKJ Lemur Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-12    
zwycięstwo Kurman Bogusz UKJ Lemur Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew +50 kg    
zwycięstwo Tomczyk Michał UKJ Lemur Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew +50 kg    
zwycięstwo Jeremin Michał UKJ Meiyo Warszawa 04.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U10 Warszawa +50 kg    
zwycięstwo Wiórkiewicz Oliwier UKS Judo Panda Warszawa 04.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U10 Warszawa +50 kg    
zwycięstwo Witkowski Antonii UKJ ASzWoj Warszawa 04.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U10 Warszawa +50 kg półfinał  
zwycięstwo Tomczyk Michał UKJ Lemur Warszawa 04.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki I krok U10 Warszawa +50 kg finał  
zwycięstwo Zamai Zakhar Sport Club Sloboganec Kharkiv 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa +45 kg I runda  
porażka Sikorski Antoni UKS SameJudo 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa +45 kg ćwierćfinał  
porażka Losans Arnolds Judo Club KIN Jelgava/Latvia 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa +45 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Caban Dawid UKS Yuukan Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa +48 kg    
zwycięstwo Tomczyk Michał UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa +48 kg    
zwycięstwo Jedynak Wojtek Kuma Judo Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa +48 kg    
zwycięstwo Kurman Bogusz UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa +48 kg    
zwycięstwo Moczulski Jan UKJ 82 Warszawa 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki +45 kg    
porażka Semp Bartosz UKJ 225 Warszawa 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki +45 kg    
porażka Cernauskas Nojus Ugnies aidas Kaunas /Lietuva 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki +45 kg    
porażka Sokolov Petr Sdushor Kaliningrad 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki +45 kg    
porażka Semp Bartek UKJ 225 Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-15    
zwycięstwo Jeremin Michał UKJ Meiyo Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-15    
porażka Raff Jakub UKS Judo Fight Club Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa +46 kg    
porażka Waćko Jakub UKS SameJudo 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa +46 kg    
porażka Marczewski Marcel UKS Orkan Judo Sochaczew 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa +46 kg    
porażka Sikorski Antoni UKS SameJudo 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno +40 kg    
zwycięstwo Zwoliński Bartosz UKJ 225 Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno +40 kg    
zwycięstwo Albinowski Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno +40 kg    
porażka Semp Bartek UKJ 225 Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów +50 kg    
zwycięstwo Jeremin Michał UKJ Meiyo Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów +50 kg    
porażka Celi Mateusz UKS Chojrak Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów +50 kg półfinał  
zwycięstwo Olech Jakub UKS Chojrak Warszawa 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa +41 kg    
zwycięstwo Jeremin Michał UKJ Meiyo Warszawa 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa +41 kg    
zwycięstwo Albinowski Mateusz UKJ Meiyo Warszawa 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa +41 kg    
porażka Arnolds Losans Jelgavas BJSS Jelgava 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa +41 kg    

Polityka prywatności Judostat.pl