Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ala Bury
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Krawczyk Lena GKS Czarni Bytom 04.11.2023 IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U15 (2009-2010) Warszawa -57 kg I runda  
zwycięstwo BURDELO ANNA Ukraine Kiev 04.11.2023 IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U15 (2009-2010) Warszawa -57 kg repasaże - I runda  
porażka Celejewska Aniela UKJ Lemur Warszawa 04.11.2023 IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U15 (2009-2010) Warszawa -57 kg repasaże - finał  
porażka Laps Martyna UKS Chojrak Warszawa 27.05.2023 WOM - U16 młodzik (2008-2009) Warszawa -52 kg II runda  
porażka Albinowska Patrycja UKJ Meiyo Warszawa 05.11.2022 VIII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2009-2010) Warszawa -52 kg I runda  
zwycięstwo Grzechnik Hanna Kuma Judo Warszawa 05.11.2022 VIII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2009-2010) Warszawa -52 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo KRYVOVIAZ SOFIIA Judo Master Kyiv Kyiv 05.11.2022 VIII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2009-2010) Warszawa -52 kg repasaże - finał  
porażka Alperovych Mirra Judo Kharkiv Kharkiv 05.11.2022 VIII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2009-2010) Warszawa -52 kg o III miejsce  
zwycięstwo Krzemińska Alicja Hachi Judo Warszawa 16.10.2022 VI Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2009-2010) Warszawa -48 kg I runda  
porażka Gleń Antonina UKS SameJudo 16.10.2022 VI Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2009-2010) Warszawa -48 kg ćwierćfinał  
porażka Rejniak Maja Hato Judo Warszawa 16.10.2022 VI Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2009-2010) Warszawa -48 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Czapla Justyna UKS SameJudo 08.10.2022 XVIII Białołęcki Turniej Judo U14 (2009-2010) Warszawa -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Krzemińska Alicja Hachi Judo Warszawa 08.10.2022 XVIII Białołęcki Turniej Judo U14 (2009-2010) Warszawa -48 kg półfinał  
zwycięstwo Gawłowska Oliwia UKJ Yuko Józefów 08.10.2022 XVIII Białołęcki Turniej Judo U14 (2009-2010) Warszawa -48 kg finał  
porażka Ujma Zuzanna Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg    
zwycięstwo Jaksy Magdalena Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg    
zwycięstwo Przybylska Zofia UKS Judo Fight Club Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg    
zwycięstwo Przybylska Zofia UKS Judo Fight Club Warszawa 23.10.2021 V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg    
porażka Kaleta Beata UKJ Champion Warszawa 23.10.2021 V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg    
porażka Dobrzyńska Emilia UKJ Champion Warszawa 23.10.2021 V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg półfinał  
porażka Jachymek Liliana UKS SameJudo 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -40 kg    
zwycięstwo Guzewicz Amelia UKJ Meiyo Warszawa 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -40 kg    
porażka Zielińska Ina UKS SameJudo 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -40 kg    
porażka Przybylska Zofia UKS Judo Fight Club Warszawa 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -40 kg    
zwycięstwo Przybylska Zofia UKS Judo Fight Club Warszawa 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -40 kg    
porażka Zielińska Ina UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Błachnio Natasza TS Gwardia Warszawa Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Krajewska Zofia UKJ 225 Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg repasaże - finał  
porażka Jachymek Liliana UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg o III miejsce  
zwycięstwo Gawłowska Oliwia UKJ Yuko Józefów 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -40 kg ćwierćfinał  
porażka Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -40 kg półfinał  
zwycięstwo Borcz Blanka UKJ Yuko Józefów 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -40 kg o III miejsce  
zwycięstwo Jachymek Liliana UKS SameJudo 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -36 kg    
zwycięstwo Maniak Lena UKJ Champion Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -36 kg    
zwycięstwo Jakubowska Patrycja UKJ Champion Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -36 kg    
zwycięstwo DANELCZYK LENA Klub Judo Shamo Ełk Ełk 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -36 kg półfinał  
zwycięstwo Jachymek Liliana UKS SameJudo 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -36 kg finał  
zwycięstwo Natasza Zwi±zek UKJ Yuko Józefów 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U10 Józefów -30 kg    
zwycięstwo Kołakowska Elżbieta UKS Judo Panda Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U10 Józefów -30 kg    
zwycięstwo Kowalska Michalina Judo Legia Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U10 Józefów -30 kg    
zwycięstwo Chojko Julia UKJ Lemur Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U10 Józefów -30 kg półfinał  
zwycięstwo Przybylska Zofia UKS Judo Fight Club Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U10 Józefów -30 kg finał  
porażka Jachymek Liliana UKS SameJudo 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -31 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ziora Marta GKS Czarni Bytom 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -31 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Przybylska Zofia UKS Judo Fight Club Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -31 kg o III miejsce  
porażka Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -31 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gołębiewska Marianna Judo Legia Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -31 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kaczmarczyk Zuzanna UKS Safari 152 Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -31 kg repasaże - finał  
porażka Kowalska Michalina Judo Legia Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -31 kg o III miejsce  
porażka Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -31 kg    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -31 kg    
zwycięstwo Sitowska Amelia UKS Orkan Judo Sochaczew 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -31 kg    
porażka Dobrzyńska Emilia UKJ Champion Warszawa 13.04.2019 II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U11 Józefów K-03    
porażka Dobrzyńska Emilia UKJ Champion Warszawa 13.04.2019 II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U11 Józefów K-03    
zwycięstwo Kucińska Morganne Judo Legia Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -30 kg I runda  
porażka Drywa Pola UKS Galeon Gdynia 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Tauer Katarzyna UKS Safari 152 Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -30 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Celejewska Aniela UKS Chojrak Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -30 kg o III miejsce  
zwycięstwo Przybylska Zofia UKS Judo Fight Club Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg    
zwycięstwo Ziora Marta Czarni Bytom Bytom 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg    
porażka Wa¶kiewicz Zuzanna Czarni Bytom Bytom 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -28 kg półfinał  
zwycięstwo Michalska Weronika UKJ Meiyo Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło K-01    
porażka Jachymek Liliana UKS SameJudo 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło K-01    
zwycięstwo Osmańska Sara Judo Legia Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło K-01    
zwycięstwo Czerwińska-Kowar Karina Judo Legia Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -27 kg    
zwycięstwo Sochacka Nela UKS Judo Fight Club Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -27 kg    
porażka Speichler Maja KS Gwardia Białystok 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -27 kg    
zwycięstwo Mateusiak Kalina UKJ Lemur Warszawa 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 Sochaczew -27 kg    
porażka VASYLENKO ELVIRA Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -28 kg    
porażka Lipińska Liliana UKS SameJudo 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -28 kg    
zwycięstwo Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -28 kg    
porażka Gleń Antonina UKS SameJudo 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -28 kg I runda  
porażka Czerwińska-Kowar Karina Judo Legia Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -27 kg II runda  
porażka DANELCZYK LENA Klub Judo Shamo Ełk Ełk 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -27 kg ćwierćfinał  
porażka Salamońska Julia LTS CSP Legionowo 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -27 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Pniewska Hanna UKJ Ryś Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa K-02    
zwycięstwo Meglicka Maja UKS Ronin-Team Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa K-02    
zwycięstwo Celejewska Aniela UKS Chojrak Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -27 kg I runda  
zwycięstwo DANELCZYK LENA Klub Judo Shamo Ełk Ełk 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -27 kg ćwierćfinał  
porażka Kucińska Morganne Judo Legia Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -27 kg półfinał  
zwycięstwo Maciejewska Nina Kuma Judo Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -27 kg o III miejsce  
porażka Kwietniak Zuzanna UKS Judo Victoria Międzyborów 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -28 kg    
porażka Dubkowska Maja BKS Judo Bydgoszcz 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -28 kg    
porażka Kaniewska Alicja Kuma Judo Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -28 kg    
zwycięstwo Grzechnik Hanna Kuma Judo Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -25 kg    
zwycięstwo Speichler Maja KS Gwardia Białystok 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -25 kg    
zwycięstwo Jakubowska Patrycja UKJ Champion Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -25 kg    
zwycięstwo Kędroń Magdalena UKS Chojrak Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -25 kg półfinał  
zwycięstwo Marchel Zuzia UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U10 Piaseczno -25 kg finał  
porażka Gleń Antonina UKS SameJudo 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło K-02    
zwycięstwo Sadza Maria Judo Legia Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło K-02    
zwycięstwo Kolesnykowa Wiktoria UKJ Lemur Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło K-02    
zwycięstwo Przybylska Zofia UKS Judo Fight Club Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -25 kg    
zwycięstwo Rytel Małgorzata Klub Judo Boa Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -25 kg    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -25 kg    
zwycięstwo Gleń Antonina UKS SameJudo 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -25 kg półfinał  
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 16.12.2017 XI Turniej Judo U10 Józefów -25 kg finał  
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 02.12.2017 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa Wesoła -25 kg    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 02.12.2017 Turniej Gwiazdkowy U11 Warszawa Wesoła -25 kg    
zwycięstwo Rybicka Olga UKS SameJudo 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -25 kg I runda  
zwycięstwo PROKOPIV TEREZIIA KIEV KIEV 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -25 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gleń Antonina UKS SameJudo 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -25 kg półfinał  
zwycięstwo Jachymek Liliana UKS SameJudo 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -25 kg finał  

Polityka prywatności Judostat.pl