Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Filip Zaremba
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Iwańczyk Marek MMKS Wojownik Skierniewice 05.06.2021 Ogólnopolski Turniej Judo Młodzików/czek ((2006-2007) Grodzisk Mazowiecki -66 kg    
zwycięstwo Jemioło Filip UKS Halinów Team Halinów 05.06.2021 Ogólnopolski Turniej Judo Młodzików/czek ((2006-2007) Grodzisk Mazowiecki -66 kg    
zwycięstwo Górski Bartek UKJ Lemur Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U12 Józefów -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pietrzak Tymon UKJ Lemur Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U12 Józefów -50 kg półfinał  
porażka ¦widwa Robert UKJ Lemur Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U12 Józefów -50 kg finał  
zwycięstwo Bełbot Jakub UKS SameJudo 17.11.2019 Bushido Cup U114 Józefosław -50 kg    
zwycięstwo Jaworski Maciej UKS Judo Panda Warszawa 17.11.2019 Bushido Cup U114 Józefosław -50 kg    
zwycięstwo Osiadacz Jan KS AZS-AWF Warszawa 17.11.2019 Bushido Cup U114 Józefosław -50 kg    
porażka Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 Sochaczew -50 kg    
porażka Kwiatkowski Marcin LUKS Jusport Justynów 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 Sochaczew -50 kg    
zwycięstwo WoĽniak Piotr ULKS Judo Kowala 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U14 Sochaczew -50 kg    
porażka Szarowicz Szymon UKS Judo Panda Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 Warszawa -50 kg II runda  
porażka Kalbarczyk Paweł UKJ Lemur Warszawa 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14 Warszawa -50 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Thiedeman Conan Core Judo Club UK Egham 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U14 Płock -50 kg I runda  
zwycięstwo Ansilewski-Wrzesiński Szymon MKS Olimpijczyk Włocławek 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U14 Płock -50 kg ćwierćfinał  
porażka Ruckis Mantas Budoka Kaunas - Jonava 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U14 Płock -50 kg półfinał  
porażka Goginashvili Irakli Ernest Bevin Judo Club London 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U14 Płock -50 kg o III miejsce  
porażka Waćko Mateusz UKS SameJudo 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U14 Warszawa -50 kg I runda  
zwycięstwo Dudkowski Artur TS Gwardia Warszawa Warszawa 15.06.2019 I Turniej Judo o Puchar Wójt Gminy Michałowice U13 Nowa Wie¶ -46 kg    
zwycięstwo Zviadauri Mate UKS Czerwone Smoki Nadarzyn 15.06.2019 I Turniej Judo o Puchar Wójt Gminy Michałowice U13 Nowa Wie¶ -46 kg    
zwycięstwo Zięba Damian UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 15.06.2019 I Turniej Judo o Puchar Wójt Gminy Michałowice U13 Nowa Wie¶ -46 kg    
zwycięstwo Wilczyński Piotr UKS Chojrak Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U13 Warszawa -50 kg    
porażka Waćko Mateusz UKS SameJudo 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U13 Warszawa -50 kg    
zwycięstwo Bukojemski Sebastian UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U13 Warszawa -50 kg półfinał  
porażka Waćko Mateusz UKS SameJudo 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U13 Warszawa -50 kg finał  
porażka BURLAKOV ANTON UKR TRIUMF KIEV 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U13 Marki -46 kg I runda  
zwycięstwo Kuciński Michal2 UKJ Lemur Warszawa 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U13 Marki -46 kg repasaże - I runda  
porażka Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U13 Marki -46 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Osiadacz Jan KS AZS-AWF Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-14 Warszawa -46 kg I runda  
zwycięstwo Sazonov Dawid Kuma Judo Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-14 Warszawa -46 kg II runda  
porażka Madej Maksymilian BKS Judo Bydgoszcz 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-14 Warszawa -46 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Płoski Bartosz UKJ Lemur Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-14 Warszawa -46 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Heine Jan UKJ Lemur Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-14 Warszawa -46 kg repasaże - finał  
porażka Mashko Dimitri KS Akademia Judo Poznań 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-14 Warszawa -46 kg o III miejsce  
porażka ¦widwa Robert UKJ Lemur Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U14 Piaseczno -46 kg I runda  
zwycięstwo Rulka Szymon UKS Safari 152 Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U14 Piaseczno -46 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Bondarchuk Maksym UkraineZP Zaporizhzhe 09.03.2019 Ikizama Cup U14 Piaseczno -46 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Markiewicz Michał UKJ Lemur Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U14 Piaseczno -46 kg o III miejsce  
zwycięstwo Jurek Damian Klub Judo Saru Tuszyn 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -46 kg    
zwycięstwo Pruszkowski Kacper UKS Ulisses Team Pruszków 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -46 kg    
zwycięstwo Opiela Maurycy KS Yawara Warszawa 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -46 kg    
porażka Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 16.02.2019 Turniej o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14 Mysiadło -46 kg półfinał  
zwycięstwo Jaworski Grzegorz UKS Judo Panda Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -42 kg I runda  
porażka Lenartowski Karol UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -42 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Domański Jakub UKJ Ryś Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -42 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Pietrzak Tymon UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -42 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Opiela Maurycy KS Yawara Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -42 kg o III miejsce  
zwycięstwo Opiela Maurycy KS Yawara Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U12 Warszawa -42 kg    
zwycięstwo Opiela Maurycy KS Yawara Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U12 Warszawa -42 kg    
zwycięstwo Opiela Maurycy KS Yawara Warszawa 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 Kowala -42 kg I runda  
zwycięstwo Petruczynik Bartosz UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 Kowala -42 kg ćwierćfinał  
porażka Kwieciński Antoni UKJ Champion Warszawa 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 Kowala -42 kg półfinał  
zwycięstwo Harasimiuk Jakub LUKS Jusport Justynów 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 Kowala -42 kg o III miejsce  
zwycięstwo NADTOCHII DMYTRO UKR TRIUMF KIEV 25.03.2018 SameJudo Cup U12 - chłopcy Marki -36 kg II runda  
zwycięstwo Dudek Marcel ALPHA Judo Club London 25.03.2018 SameJudo Cup U12 - chłopcy Marki -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Dudek Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 25.03.2018 SameJudo Cup U12 - chłopcy Marki -36 kg półfinał  
porażka Nogai NIchita Moldova SSS MOLDOVA Moldova 25.03.2018 SameJudo Cup U12 - chłopcy Marki -36 kg finał  
zwycięstwo Opiela Maurycy KS Yawara Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -38 kg II runda  
porażka Marczak Piotr UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -38 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szymański Szymon Klub Judo Mizu Kobyłka 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -38 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Telejko Stanisław UKJ Arcus Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -38 kg repasaże - finał  
porażka Szarowicz Szymon UKS Judo Panda Warszawa 18.03.2018 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 Warszawa -38 kg o III miejsce  
zwycięstwo Szczerba Borys UKJ Lemur Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa -36 kg I runda  
zwycięstwo Dudek Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Marchel Aleksander UKJ Lemur Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa -36 kg półfinał  
porażka Ryabcevich Anton Isakovskie judoisty Kaliningrad region 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U13 Warszawa -36 kg finał  
zwycięstwo Kowalski Bartosz UKS Chojrak Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -36 kg    
zwycięstwo Wi¶niewski Marcel UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -36 kg    
porażka Metalka Filip Liaz Jablonec Jablonec 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -36 kg    
zwycięstwo Dudek Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -36 kg półfinał  
zwycięstwo Szymański Szymon Klub Judo Mizu Kobyłka 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -36 kg finał  
zwycięstwo Rudziński Piotr KS Yawara Warszawa 04.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U12 Mysiadło M-06    
zwycięstwo Opach Stanisław UKS Chojrak Warszawa 04.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U12 Mysiadło M-06    
zwycięstwo Knych Jakub KS Yawara Warszawa 04.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U12 Mysiadło M-06    
zwycięstwo Jarosz Jakub UKJ Meiyo Warszawa 04.02.2018 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U12 Mysiadło M-06    
zwycięstwo Katarzyński Dawid UKS Ippon MDK Kutno 10.12.2017 4 Międzynarodowy Turniej Judo U11 Sochaczew -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kwiatkowski Marcin Jusport Justynów 10.12.2017 4 Międzynarodowy Turniej Judo U11 Sochaczew -36 kg półfinał  
zwycięstwo Wolski Maciej UKS Sadyba Warszawa 10.12.2017 4 Międzynarodowy Turniej Judo U11 Sochaczew -36 kg finał  
porażka Piechota Stanisław UKS Judo Panda Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -36 kg II runda  
porażka Zwi±zek Mateusz UKJ Yuko Józefów 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -36 kg II runda  
porażka Marchel Aleksander UKJ Lemur Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -36 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Rymon - lipiński Szymon UKS Galeon Gdynia 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -36 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Marczak Piotr UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -36 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Aleksandrowicz Kamil UKS Otori Katowice Katowice 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -36 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Szilgyi Andor CS Zerind Zerind 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -36 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kowalski Bartosz UKS Chojrak Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -36 kg II runda  
zwycięstwo Lenartowski Karol UKJ Lemur Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Rudziński Piotr KS Yawara Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -36 kg półfinał  
porażka Szarowicz Szymon UKS Judo Panda Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -36 kg finał  
porażka Dudek Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -33 bis kg II runda  
zwycięstwo Pawełek Szymon KJ Politechniki Białostockiej Białystok 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -33 bis kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Dubrawski Maksymilian UKJ Bushido Piaseczno 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -33 bis kg repasaże - finał  
zwycięstwo Jarosz Jakub UKJ Meiyo Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -33 bis kg o III miejsce  
zwycięstwo Borsuk Franciszek UKJ 82 Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -30 kg I runda  
zwycięstwo Wieczorek Franciszek Klub Judo Boa Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -30 kg II runda  
zwycięstwo WoĽniak Jan Judo Legia Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo D±browski Mateusz UMKS Dziatwa Warszawa 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -30 kg półfinał  
zwycięstwo Fabiańczyk Aleksander Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 17.12.2016 X Turniej KuĽnia Młodych Talentów 2016 - U10 Józefów -30 kg finał  
zwycięstwo Trębicki Karol KS Yawara Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
porażka Dyba Krzysztof AZS UW Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -30 kg półfinał  
zwycięstwo Ogrodnik Jan UKS Ronin-Team Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -30 kg I runda  
porażka Gubin Evgenii Sdushor Kaliningrad 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -30 kg II runda  
porażka Łabojko Piotr GKS Czarni Bytom 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 Warszawa -30 kg o III miejsce  
zwycięstwo Czermanowicz Jakub UKS SameJudo 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -30 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Bukhanau Makar FSC Ogoniok Molodechno 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -30 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Fabiańczyk Aleksander Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -30 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Volchkov Demian Sdushor Kaliningrad 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -30 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kosheler Matvei UKS Sadyba Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -30 kg II runda  
zwycięstwo Liwocha Denis TSV Rudov Berlin 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -30 kg III runda  
porażka Dudek Mikołaj UKJ Lemur Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Krzystyniak Kajetan Poziom 303 Wroclaw 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -30 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Wojtkowski Piotr Judo Legia Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -30 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kornatka Kacper UKJ Ryś Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -30 kg o III miejsce  
zwycięstwo Jaremko Kamil UKJ Lemur Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U11 Kowala -30 kg I runda  
zwycięstwo Czarnecki Karol UKJ Champion Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U11 Kowala -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Brzozowski Jan UKS SameJudo 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U11 Kowala -30 kg półfinał  
zwycięstwo Pawłowski Franciszek UKS Ippon MDK Kutno 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U11 Kowala -30 kg finał  

Polityka prywatności Judostat.pl