Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Zuzanna Kwietniak
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Mykhailiuk Ivana KS Gwardia Łódź 24.04.2022 Ogólnopolski Turniej Judo U16 Grodzisk Mazowiecki -48 kg    
porażka Czerwińska - Kowar Roksana UKS Judo Fight Club Warszawa 24.04.2022 Ogólnopolski Turniej Judo U16 Grodzisk Mazowiecki -48 kg    
zwycięstwo Nowosad Róża Kuma Judo Warszawa 24.04.2022 Ogólnopolski Turniej Judo U16 Grodzisk Mazowiecki -48 kg    
porażka Cibor Olga UKS SameJudo 24.04.2022 Ogólnopolski Turniej Judo U16 Grodzisk Mazowiecki -48 kg    
porażka Temshyshyn Nina UKS Sadyba Warszawa 4.12.2021 Turniej Judo Bushido Cup U14(2008-2009) Józefosław -52 kg    
zwycięstwo Temshyshyn Nina UKS Sadyba Warszawa 4.12.2021 Turniej Judo Bushido Cup U14(2008-2009) Józefosław -52 kg    
zwycięstwo Temshyshyn Nina UKS Sadyba Warszawa 4.12.2021 Turniej Judo Bushido Cup U14(2008-2009) Józefosław -52 kg    
zwycięstwo ¦nieć Wiktoria UKS judo Eljot Płock Płock 21.11.2021 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci (2008-2009) Skierniewice K-03    
zwycięstwo Sysiak Kamila UKS Arashi Łódź 21.11.2021 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci (2008-2009) Skierniewice K-03    
zwycięstwo Truszkowska Aleksandra Hato Judo Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -48 kg I runda  
zwycięstwo Kurant Maja UKJ Lemur Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Gawrońska Maria UKJ Meiyo Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -48 kg półfinał  
porażka Majewska Julia UKS Judo Fight Club Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -48 kg finał  
zwycięstwo Kurant Maja UKJ Lemur Warszawa 23.10.2021 V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) Warszawa -48 kg    
porażka Laps Martyna UKS Chojrak Warszawa 23.10.2021 V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) Warszawa -48 kg    
zwycięstwo Nowak Maja UKS SameJudo 16.10.2021 III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009) Nowa Wie¶ -48 kg    
zwycięstwo GIŁKA Hanna ASW Tiger Skierniewice 16.10.2021 III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009) Nowa Wie¶ -48 kg    
zwycięstwo Kwa¶nik Justyna UKS SameJudo 16.10.2021 III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009) Nowa Wie¶ -48 kg    
zwycięstwo Kużmicka Julia KS Gwardia Białystok 16.10.2021 III Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U14 (2008-2009) Nowa Wie¶ -48 kg    
zwycięstwo Gawłowska Oliwia UKJ Yuko Józefów 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -44 kg    
porażka Gleń Antonina UKS SameJudo 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -44 kg    
porażka Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -44 kg    
zwycięstwo Godlewska Maja UKS Judo Fight Club Warszawa 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -48 kg    
zwycięstwo Król Julia UKS Orkan Judo Sochaczew 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -48 kg    
zwycięstwo Kurant Maja UKJ Lemur Warszawa 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -48 kg    
porażka Sobucka Roksana MKS Olimpijczyk Włocławek 02.10.2021 Orkan Judo Cup 7 U14 (2008-2009) Sochaczew -48 kg    
porażka Michmel Dominyka Budoka Kaunas - Jonava 25.09.2021 V Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock U14 (2008-2009) Płock -48 kg I runda  
zwycięstwo Stefańska Ida Hachi Judo Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -48 kg    
zwycięstwo Dubkowska Maja UKS 2 JUDO Nakło Nakło 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -48 kg    
zwycięstwo Jurczuk Joanna Hachi Judo Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -48 kg    
zwycięstwo Głodek Karolina UKJ Ryś Warszawa 04.09.2021 I Memoriał Wojciecha Macioszczyka (2008-2009) Warszawa Włochy -48 kg    
zwycięstwo Różanek Alicja AZS UW Warszawa 04.09.2021 I Memoriał Wojciecha Macioszczyka (2008-2009) Warszawa Włochy -48 kg    
porażka Twarowska Barbara Hato Judo Warszawa 04.09.2021 I Memoriał Wojciecha Macioszczyka (2008-2009) Warszawa Włochy -48 kg    
porażka Kużmicka Julia KS Gwardia Białystok 05.06.2021 Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Grodzisk Mazowiecki -44 kg    
zwycięstwo Wyszpolska Alicja UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 05.06.2021 Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Grodzisk Mazowiecki -44 kg    
porażka Twarowska Barbara Hato Judo Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -44 kg I runda  
zwycięstwo Kurant Maja UKJ Lemur Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -44 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Krzemińska Alicja Hachi Judo Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -44 kg repasaże - finał  
porażka Wałęsa Wiktoria UKJ Lemur Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -44 kg o III miejsce  
zwycięstwo Sobucka Roksana MKS Olimpijczyk Włocławek 15.05.2021 XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009) Kutno -48 kg    
zwycięstwo Stalewska Gaja UKS Judo Panda Warszawa 15.05.2021 XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009) Kutno -48 kg    
zwycięstwo Król Julia UKS Orkan Judo Sochaczew 15.05.2021 XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009) Kutno -48 kg    
zwycięstwo Jurczak Zuzanna MKS Olimpijczyk Włocławek 15.05.2021 XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna U 14 (2008-2009) Kutno -48 kg    
porażka Dziubosz Zuzanna GKS Czarni Bytom 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -44 kg    
zwycięstwo Polewka Zuzanna GKS Czarni Bytom 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -44 kg    
porażka Twarowska Barbara Hato Judo Warszawa 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -44 kg półfinał  
porażka Duda Julia GKS Czarni Bytom 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -44 kg I runda  
porażka Kurant Maja UKJ Lemur Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -44 kg repasaże - I runda  
porażka Twarowska Barbara Judo Legia Warszawa 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -40 kg    
porażka Lipińska Liliana UKS SameJudo 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -40 kg    
porażka Kużmicka Julia KS Gwardia Białystok 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -40 kg    
zwycięstwo Rosłon Maja UKS SameJudo 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -40 kg    
porażka Dubkowska Maja UKS 2 JUDO Nakło Nakło 17.10.2020 II Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U13 2007-2008 Nowa Wie¶ -41 kg    
porażka Kużmicka Julia KS Gwardia Białystok 17.10.2020 II Turniej o Puchar Wójt Gminy Michałowice U13 2007-2008 Nowa Wie¶ -41 kg    
porażka Twarowska Barbara Judo Legia Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U14 2007-2008 Warszawa -40 kg    
porażka Kużmicka Julia KS Gwardia Białystok 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U14 2007-2008 Warszawa -40 kg    
porażka Kaniewska Alicja Kuma Judo Warszawa 11.10.2020 Memoriał Grzegorza Malika U14 2007-2008 Warszawa -40 kg    
porażka Zabłocka Krystyna UKJ Lemur Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -40 kg ćwierćfinał  
porażka Kowalczyk Iga Hachi Judo Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -40 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kurant Maja UKJ Lemur Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U12 Józefów -34 kg    
porażka Wi¶niewska Julia UKJ Lemur Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U12 Józefów -34 kg    
zwycięstwo Pasternak Michalina UKJ Lemur Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U12 Józefów -34 kg    
porażka Karpińska Aurelia UKJ Meiyo Warszawa 17.11.2019 Bushido Cup U112 Józefosław -34 kg    
zwycięstwo Marcinkowska Małgorzata UKJ Bushido Piaseczno 17.11.2019 Bushido Cup U112 Józefosław -34 kg    
zwycięstwo Dobrzyńska Emilia UKJ Champion Warszawa 17.11.2019 Bushido Cup U112 Józefosław -34 kg    
zwycięstwo Jeznach Weronika UKS Orkan Judo Sochaczew 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 Sochaczew -33 kg    
porażka Kużmicka Julia KS Gwardia Białystok 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 Sochaczew -33 kg    
zwycięstwo Brzozowska Hania UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 16.11.2019 XIV Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci -U12 Sochaczew -33 kg    
porażka Dziubosz Zuzanna GKS Czarni Bytom 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -34 kg I runda  
porażka Wasińska Emilia UKS Judo Panda Warszawa 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -34 kg    
zwycięstwo Miloiu Flavia Temerarul Rumunia Rumunia 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U12 Płock -34 kg    
porażka Borcz Blanka UKJ Yuko Józefów 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -36 kg I runda  
zwycięstwo Celińska Paulina UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -36 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Karpińska Aurelia UKJ Meiyo Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -36 kg repasaże - finał  
porażka Wi¶niewska Julia UKJ Lemur Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -36 kg o III miejsce  
zwycięstwo Wojciechowska Pola UKS SameJudo 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -33 kg ćwierćfinał  
porażka Rybicka Olga UKS SameJudo 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -33 kg półfinał  
zwycięstwo Piechocka Marika UKS Sakura Judo Płock 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -33 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kużmicka Julia KS Gwardia Białystok 15.06.2019 I Turniej Judo o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 Nowa Wie¶ -31 kg    
porażka Brzozowska Hania UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 15.06.2019 I Turniej Judo o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 Nowa Wie¶ -31 kg    
zwycięstwo Marciniak Karolina UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 15.06.2019 I Turniej Judo o Puchar Wójt Gminy Michałowice U12 Nowa Wie¶ -31 kg    
zwycięstwo Rosłon Maja UKS SameJudo 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -33 kg I runda  
porażka Kużmicka Julia KS Gwardia Białystok 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
porażka Kaleta Beata UKJ Champion Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -33 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kaleta Beata UKJ Champion Warszawa 13.04.2019 II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U12 Józefów K-02    
porażka Wi¶niewska Julia UKJ Lemur Warszawa 13.04.2019 II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U12 Józefów K-02    
porażka OKUN NATALIIA UKR Klub Judo Master Kyjów 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U12 Marki -30 kg ćwierćfinał  
porażka Brzozowska Hania UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 24.03.2019 Same Judo Cup 4 U12 Marki -30 kg repasaże - finał  
porażka Wi¶niewska Julia UKJ Lemur Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -31 kg I runda  
porażka Dubkowska Maja UKS 2 JUDO Nakło Nakło 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -31 kg repasaże - I runda  
porażka Kużmicka Julia KS Gwardia Białystok 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 Sochaczew -30 kg    
porażka Radecka Natalia UKS Sakura Judo Płock 17.11.2018 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12 Sochaczew -30 kg    
zwycięstwo Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -28 kg    
porażka Lipińska Liliana UKS SameJudo 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -28 kg    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -28 kg    
zwycięstwo Rosłon Maja UKS SameJudo 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -28 kg    
porażka Kurant Maja UKJ Lemur Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U12 Warszawa -30 kg    
zwycięstwo Kowalczyk Iga KS Yawara Warszawa 07.10.2018 Memoriał Grzegorza Malika U12 Warszawa -30 kg    
zwycięstwo Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 Kowala -30 kg    
porażka Ramus Iga UMKS ŻAK Kielce 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 Kowala -30 kg    
zwycięstwo Kaleta Beata UKJ Champion Warszawa 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 Kowala -30 kg    
zwycięstwo Kużmicka Julia KS Gwardia Białystok 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 Kowala -30 kg    
porażka Brzozowska Hania UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -27 kg    
porażka Pavlenko Elizaveta Club Badanova Bendery 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -27 kg    
zwycięstwo Kubychkina Aleksandra judo Kaliningrad Kaliningrad 25.03.2018 SameJudo Cup U11 Marki -27 kg    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa K-02    
zwycięstwo Mucha Zuzia UKJ Champion Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa K-02    
porażka Tomaszewska Kaja UKJ 225 Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -27 kg I runda  
porażka Saczuk Nina UKS Ronin-Team Warszawa 25.02.2018 Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -27 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kaniewska Alicja Kuma Judo Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -28 kg    
zwycięstwo Dubkowska Maja BKS Judo Bydgoszcz 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -28 kg    
zwycięstwo Bury Ala UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -28 kg    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 10.02.2018 Ikizama Cup Piaseczno U12 Piaseczno -28 kg półfinał  
zwycięstwo Gondko Hanna Judo Legia Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło K-01    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Mysiadło K-01    
porażka Kowalczyk Iga KS Yawara Warszawa 10.12.2017 4 Międzynarodowy Turniej Judo U11 Sochaczew -28 kg    
porażka Kowalczyk Iga KS Yawara Warszawa 10.12.2017 4 Międzynarodowy Turniej Judo U11 Sochaczew -28 kg    
porażka Kowalczyk Iga KS Yawara Warszawa 10.12.2017 4 Międzynarodowy Turniej Judo U11 Sochaczew -28 kg    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Radecka Aurelia TS AKS Chorzów Chorzów 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -25 kg    
porażka Lipińska Liliana UKS SameJudo 04.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Lipińska Liliana UKS SameJudo 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -27 kg    
porażka Twarowska Barbara Judo Legia Warszawa 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -27 kg    
porażka Mańkowska Marta GKS Olimpia Grudziądz 08.10.2017 XIII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U11 Warszawa -27 kg półfinał  
zwycięstwo Julia Sikora UKJ 82 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg    
zwycięstwo Lis Maja UKJ 225 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg    
zwycięstwo Czesławska Maria UKJ 225 Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg półfinał  
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 18.03.2017 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11 Warszawa -24 kg finał  
porażka Operacz Aleksandra UKS Ronin-Team Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło K-02    
porażka Sycz Zuzanna UKJ Lemur Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło K-02    
zwycięstwo Rostkowska Hanna Judo Legia Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło K-02    
porażka Twarowska Barbara Judo Legia Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U10 Mysiadło K-02    
porażka Twarowska Barbara Judo Legia Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Poniatowska Alicja UKS Ronin-Team Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -25 kg    
porażka Cieczkiewicz Natalia UKJ Lemur Warszawa 05.11.2016 III Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Cieczkiewicz Natalia UKJ Lemur Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg    
porażka Czerwińska - Kowar Roksana Judo Legia Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg    
zwycięstwo Pietrzak Alicja UKS Olimp Nowa Sól 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 15-16.10.2016 Panda Cup - International Judo League U11 Warszawa -25 kg    
porażka Michalak Wojciech UKJ Champion Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -21 kg    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -21 kg    
porażka Żwirski Jakub UKS Spartakus Lublin 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -21 kg    
porażka Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 17.09.2016 Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo U9 Kowala -21 kg    

Polityka prywatności Judostat.pl