Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Antoni Jasiński
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka PAK Albert UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -33 kg    
porażka Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -33 kg    
porażka Iwanicki Marcin Hachi Judo Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -33 kg    
porażka Pec Maciej UKJ Yuko Józefów 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -33 kg    
zwycięstwo WoĽniak Mateusz UKJ Lemur Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -33 kg    
porażka PAK Albert UKS SameJudo 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -30 kg    
porażka Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -30 kg    
porażka Pec Maciej UKJ Yuko Józefów 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U12 Piaseczno -30 kg    
porażka TURCHYN MATVIEI Ukraine Kiev 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg II runda  
porażka Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 09.11.2019 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12 Warszawa -30 kg repasaże - II runda  
porażka Marcin Iwanicki KS Yawara Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg II runda  
porażka Czałbowski Szymon Judo Legia Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Studziński Michał Judo Legia Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -28 kg ćwierćfinał  
porażka Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -28 kg półfinał  
zwycięstwo Noszczak Franciszek Judo Legia Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -28 kg o III miejsce  
zwycięstwo WoĽniak Mateusz UKJ Lemur Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -26 kg    
porażka Zabłocki Krzysztof UKJ Lemur Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -26 kg    
porażka Pacholak Filip UKJ Lemur Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -26 kg półfinał  
zwycięstwo Kowalski Kacper Judo Legia Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Ostrowski Wojtek Judo Legia Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-02    
porażka Olbiński Maciej UKS Orkan Judo Sochaczew 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-02    
porażka Marcin Iwanicki KS Yawara Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-11 Mysiadło M-02 półfinał  
zwycięstwo Stanikowski Jan Judo Legia Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -26 kg I runda  
porażka Kurowski Krystian UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -26 kg II runda  
zwycięstwo Kosacki Max UKJ Champion Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa -25 kg II runda  
porażka Kamiński Tomasz UKS SameJudo 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa -25 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kiełczewski Maks UKS Ronin-Team Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa -25 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo PAK Albert UKS SameJudo 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa -25 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Mazurek Mikołaj UKJ Champion Warszawa 9.06.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup U9 Warszawa -25 kg o III miejsce  
porażka Kashtanov Roman Club Badanova Bendery 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -25 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Sprukulis Marks RD SPORTS- LATVIA Ryga 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -25 kg repasaże - I runda  
porażka Kowalczyk Szymon UKS SameJudo 24.03.2018 SameJudo Cup U10 Marki -25 kg repasaże - finał  
porażka Dworczyk Antoni UKJ Yuko Józefów 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-02    
zwycięstwo Teperski Filip UKJ Ookami Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-02    
porażka Kowalik Gabriel UKJ Lemur Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-02    
zwycięstwo Choiński Mateusz UKS Chojrak Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa M-02    
porażka Mergner Mateusz Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Korc Mikołaj UKS SameJudo 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-02    
zwycięstwo Marszałek Bernard UKS "SP 321" Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-02    
porażka PAK Albert UKS SameJudo 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło M-02    

Polityka prywatności Judostat.pl