Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Zuzia Mucha
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Bartłomiejczak Jiulia UKJ Lemur Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -44 kg    
zwycięstwo Kaleta Beata UKJ Champion Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U14 (2008-2009) Warszawa -44 kg    
zwycięstwo Krzemińska Alicja Hachi Judo Warszawa 23.10.2021 V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) Warszawa -44 kg    
zwycięstwo Maniak Lena UKJ Champion Warszawa 23.10.2021 V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) Warszawa -44 kg    
zwycięstwo Żółtowska Ula Kuma Judo Warszawa 23.10.2021 V Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U14 (2008-2009) Warszawa -44 kg    
zwycięstwo Gawłowska Oliwia UKJ Yuko Józefów 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -44 kg    
zwycięstwo Kwietniak Zuzanna UKS Judo Victoria Międzyborów 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -44 kg    
porażka Gleń Antonina UKS SameJudo 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -44 kg    
porażka Wi¶niewska Julia UKJ Lemur Warszawa 03.10.2021 Memoriał Grzegorza MalikaU14 (2008-2009) Warszawa -44 kg półfinał  
zwycięstwo Gawłowska Oliwia UKJ Yuko Józefów 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -44 kg    
zwycięstwo Biecz Blanka UKJ Yuko Józefów 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -44 kg    
zwycięstwo Przybylska Zofia UKS Judo Fight Club Warszawa 18.09.2021 Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala U14 2008-2009 Kowala -44 kg    
zwycięstwo Tuczyńska Natalia UKS Narew Łapy 04.09.2021 I Memoriał Wojciecha Macioszczyka (2008-2009) Warszawa Włochy -40 kg    
zwycięstwo Kaleta Beata UKJ Champion Warszawa 04.09.2021 I Memoriał Wojciecha Macioszczyka (2008-2009) Warszawa Włochy -40 kg    
zwycięstwo Gawłowska Oliwia UKJ Yuko Józefów 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg I runda  
porażka Jachymek Liliana UKS SameJudo 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Czarnocka Helena Uczniowski Klub Judo "ASzWoj Warszawa" Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg repasaże - I runda  
porażka Gawińska Maria Hato Judo Warszawa 22.05.2021 WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009) Warszawa -40 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Zielińska Ina UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -40 kg    
porażka Gleń Antonina UKS SameJudo 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -40 kg    
porażka Miszewska Michalina UKS 10 Bydgoszcz 08.05.2021 SameJudo Cup 5- 2008 Marki -40 kg półfinał  
zwycięstwo Żółtowska Ula Kuma Judo Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -40 kg I runda  
zwycięstwo Zygaryn Amanda GKS Czarni Bytom 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -40 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Bury Ala UKJ Lemur Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -40 kg półfinał  
porażka Wi¶niewska Julia UKJ Lemur Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) Piaseczno -40 kg finał  
porażka Skorupa Michalina AZS OŚ Poznań 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -40 kg I runda  
zwycięstwo Zaj±c Natalia UKS Judo Tuliszków 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -40 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kaleta Beata UKJ Champion Warszawa 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -40 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Stemska Ksenia UKS 10 Bydgoszcz 06.03.2021 IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009) Tuliszków -40 kg o III miejsce  
porażka Miszewska Michalina UKS 10 Bydgoszcz 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -36 kg    
zwycięstwo Kaleta Beata UKJ Champion Warszawa 05.12.2020 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008 Sochaczew -36 kg    
porażka Lipińska Liliana UKS SameJudo 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -36 kg    
porażka Wi¶niewska Julia UKJ Lemur Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -36 kg    
porażka Miszewska Michalina UKS 10 Bydgoszcz 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -36 kg    
zwycięstwo Kaleta Beata UKJ Champion Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U14 Piaseczno -36 kg    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U12 Józefów -31 kg    
zwycięstwo Kaleta Beata UKJ Champion Warszawa 23.11.2019 KuĽnia Młodych Talentów U12 Józefów -31 kg    
porażka Kaleta Beata UKJ Champion Warszawa 17.11.2019 Bushido Cup U112 Józefosław -31 kg    
zwycięstwo Jakubowska Patrycja UKJ Champion Warszawa 17.11.2019 Bushido Cup U112 Józefosław -31 kg    
zwycięstwo Kowalska Michalina Judo Legia Warszawa 17.11.2019 Bushido Cup U112 Józefosław -31 kg    
zwycięstwo Gołębiewska Marianna Judo Legia Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -31 kg I runda  
zwycięstwo Bury Ala UKJ Lemur Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -31 kg ćwierćfinał  
porażka Burzyńska Patrycja UKS 10 Bydgoszcz 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -31 kg półfinał  
zwycięstwo Przybylska Zofia UKS Judo Fight Club Warszawa 26.10.2019 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12 Warszawa -31 kg o III miejsce  
porażka Gleń Antonina UKS SameJudo 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 13.10.2019 Memoriał Grzegorza Malika-U12 Warszawa -30 kg    
zwycięstwo Guzewicz Amelia UKJ Meiyo Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg    
zwycięstwo Jachymek Liliana UKS SameJudo 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg    
zwycięstwo Przybylska Zofia UKS Judo Fight Club Warszawa 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg półfinał  
porażka Gleń Antonina UKS SameJudo 21.09.2019 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Kowala -30 kg finał  
zwycięstwo Bury Ala UKJ Lemur Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -31 kg    
zwycięstwo Sitowska Amelia UKS Orkan Judo Sochaczew 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -31 kg    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U12 Sochaczew -31 kg    
zwycięstwo Wojciechowska Pola UKS SameJudo 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -33 kg I runda  
zwycięstwo Celejewska Aniela UKS Chojrak Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -33 kg ćwierćfinał  
porażka Truszkowska Aleksandra Judo Legia Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -33 kg półfinał  
zwycięstwo Kaleta Beata UKJ Champion Warszawa 08.06.2019 Żoliborz Judo Cup 2019-U11 Warszawa -33 kg o III miejsce  
zwycięstwo Brzozowska Hania UKS Piranie Grodzisk Mazowiecki 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -29 kg    
zwycięstwo Guzewicz Amelia UKJ Meiyo Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -29 kg    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -29 kg    
zwycięstwo Gołębiewska Marianna Judo Legia Warszawa 18.05.2019 Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12 Warszawa -29 kg    
zwycięstwo Guzewicz Amelia UKJ Meiyo Warszawa 13.04.2019 II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U12 Józefów K-01    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 13.04.2019 II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U12 Józefów K-01    
zwycięstwo Kurant Maja UKJ Lemur Warszawa 13.04.2019 II Otwarta Mazowiecka Liga Funny WOM-U12 Józefów K-01    
zwycięstwo DANELCZYK LENA Klub Judo Shamo Ełk Ełk 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -30 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Celejewska Aniela UKS Chojrak Warszawa 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -30 kg półfinał  
porażka Drywa Pola UKS Galeon Gdynia 17.03.2019 Turniej Małego Mistrza U-12 Warszawa -30 kg finał  
zwycięstwo Bartoszewicz Ola HKS Żubr Hajnówka 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -31 kg I runda  
porażka Dziubosz Zuzanna Czarni Bytom Bytom 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -31 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Celejewska Aniela UKS Chojrak Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -31 kg repasaże - I runda  
porażka Kaniewska Alicja Kuma Judo Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -31 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kurant Maja UKJ Lemur Warszawa 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło K-02    
porażka Rosłon Maja UKS SameJudo 17.02.2019 I Otwarta Mazowiecka Liga Funny Judo U-12 Mysiadło K-02    
porażka Bury Ala UKJ Lemur Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -28 kg    
porażka Lipińska Liliana UKS SameJudo 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -28 kg    
porażka VASYLENKO ELVIRA Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 Warszawa -28 kg    
porażka Kwietniak Zuzanna UKS Judo Victoria Międzyborów 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -28 kg    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -28 kg    
porażka Rosłon Maja UKS SameJudo 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -28 kg    
porażka Lipińska Liliana UKS SameJudo 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U12 Warszawa -28 kg    
porażka Ramus Iga UMKS ŻAK Kielce 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 Kowala -30 kg    
zwycięstwo Kużmicka Julia KS Gwardia Białystok 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 Kowala -30 kg    
porażka Kwietniak Zuzanna UKS Judo Victoria Międzyborów 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 Kowala -30 kg    
porażka Kaleta Beata UKJ Champion Warszawa 22.09.2018 Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci o Puchar Wójta Gm.Kowala U11 Kowala -30 kg    
porażka Kwietniak Zuzanna UKS Judo Victoria Międzyborów 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa K-02    
porażka Walendzik Sandra UKJ Lemur Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U10 Warszawa K-02    

Polityka prywatności Judostat.pl