Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Maja Kikolska
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Kaszycka Maria Klub Judo Boa Warszawa 31.03.2022 Eliminacje Regionu II do OOM 2022 Warszawa -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Piszczatowska Gabriela UKS Narew Łapy 31.03.2022 Eliminacje Regionu II do OOM 2022 Warszawa -63 kg półfinał  
porażka Ptasińska Amelia UKS Halinów Team Halinów 31.03.2022 Eliminacje Regionu II do OOM 2022 Warszawa -63 kg finał  
porażka Olszewska Kinga Hato Judo Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) Warszawa -63 kg    
zwycięstwo Wi¶niewska Oliwia Hato Judo Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) Warszawa -63 kg    
porażka Raczyńska Natalia Hato Judo Warszawa 06.11.2021 VII Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U16 (2006-2007) Warszawa -63 kg półfinał  
zwycięstwo Górka Agata Hachi Judo Warszawa 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -63 kg I runda  
porażka Olszewska Kinga Hato Judo Warszawa 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ptasińska Amelia UKS Halinów Team Halinów 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -63 kg repasaże - finał  
porażka Raczyńska Natalia Hato Judo Warszawa 02.10.2021 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Region II Sochaczew -63 kg o III miejsce  
porażka Witkowska Wiktoria UKJ Lemur Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -63 kg I runda  
zwycięstwo Str±k Oliwia UKS Chojrak Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -63 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Witulska Julia UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Szymborska Anita UKS Judo Sensei Płock 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży- Młodzik (2006-2007) Warszawa -63 kg o III miejsce  
zwycięstwo Szymborska Anita UKS Judo Sensei Płock 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wojciechowska Nina Judo MIZUKA Sp. z o.o. Opole 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -63 kg półfinał  
porażka Witkowska Wiktoria UKJ Lemur Warszawa 14.03.2021 Ikizama Judo Cup IV U16 (2006-2007) Piaseczno -63 kg finał  
zwycięstwo Magdalena Wasiluk HKS Żubr Hajnówka 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -63 kg    
zwycięstwo Iwaniuk Kornelia KJ Politechniki Białostockiej Białystok 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -63 kg    
zwycięstwo Adamska Amelia UKS Sakura Judo Płock 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -63 kg    
porażka Witkowska Wiktoria UKJ Lemur Warszawa 10.10.2020 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Warszawa -63 kg    
porażka Witkowska Wiktoria UKJ Lemur Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -63 kg    
porażka Mańk Klaudia UKS Sakura Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -63 kg    
zwycięstwo Szymaniak Julia UKS Judo Fight Club Warszawa 26.09.2020 IKizama Judo CUP III - WOM - U16 Piaseczno -63 kg    
porażka Marczak Julia Ernest Bevin Judo Club London 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U14 Płock -57 kg    
zwycięstwo Jaworska Aleksandra LUKS Jusport Justynów 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U14 Płock -57 kg    
porażka Wisławska Adrianna UKS SameJudo 26.10.2019 IV Międzynarodowy Turniej Judo Sensei Płock-U14 Płock -57 kg półfinał  
zwycięstwo Jaworska Aleksandra LUKS Jusport Justynów 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 Sochaczew -57 kg    
zwycięstwo Szymborska Anita UKS Judo Sensei Płock 15.09.2019 VI Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci-U14 Sochaczew -57 kg    

Polityka prywatności Judostat.pl