Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Janusz Wojnarowicz
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk OPEN I runda  
zwycięstwo Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk OPEN ćwierćfinał  
zwycięstwo Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wójcik Jakub KS AZS-AWF Wrocław 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk OPEN półfinał  
porażka Sarnacki Maciej TS Gwardia Olsztyn 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg półfinał  
zwycięstwo Kozłowski Kamil TS Gwardia Olsztyn 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk OPEN finał  
zwycięstwo Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom 04-06.10.2013 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg o III miejsce  
zwycięstwo Rudnicki Mateusz KS Gwardia Wrocław 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń +100 kg II runda  
zwycięstwo Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń +100 kg półfinał  
porażka Sarnacki Maciej TS Gwardia Olsztyn 19-21.10.2012 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Luboń +100 kg finał  
zwycięstwo Kusz Marcin KS Gwardia Wrocław 14-15.05.2011 OPP Seniorek i Seniorów Bytom +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Rosa Michał WKS Flota Gdynia 14-15.05.2011 OPP Seniorek i Seniorów Bytom +100 kg półfinał  
zwycięstwo Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków 14-15.05.2011 OPP Seniorek i Seniorów Bytom +100 kg finał  
zwycięstwo Rosa Michał WKS Flota Gdynia 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin +100 kg I runda  
zwycięstwo Cichowski Janusz SGKS Wybrzeże Gdańsk 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin OPEN I runda  
zwycięstwo Cichowski Janusz SGKS Wybrzeże Gdańsk 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin OPEN ćwierćfinał  
zwycięstwo Smoliniec Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin +100 kg półfinał  
zwycięstwo Sarnacki Maciej KS AZS-AWF Warszawa 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin OPEN półfinał  
porażka Sarnacki Maciej KS AZS-AWF Warszawa 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin +100 kg finał  
porażka Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom 24-26.09.2010 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Koszalin OPEN finał  
zwycięstwo Kole¶nik Łukasz KS AZS-AWF Wrocław 12.06.2010 Mistrzostwa Polski OPEN Gliwice +75 kg    
zwycięstwo Filek Rafał TS Wisła Kraków 12.06.2010 Mistrzostwa Polski OPEN Gliwice +75 kg    
zwycięstwo Deka Piotr KS Gwardia Łódź 12.06.2010 Mistrzostwa Polski OPEN Gliwice +75 kg półfinał  
zwycięstwo Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy 12.06.2010 Mistrzostwa Polski OPEN Gliwice +75 kg finał  
zwycięstwo Karolkowski Piotr KS AZS-AWF Warszawa 02-04.10.2009 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole OPEN II runda  
zwycięstwo Ryć Szymon Z¦ AZS Opole 02-04.10.2009 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole +100 kg II runda  
zwycięstwo Wójcik Jakub KS Gwardia Wrocław 02-04.10.2009 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole OPEN ćwierćfinał  
zwycięstwo Orocz Michał KS AZS-AWF Wrocław 02-04.10.2009 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice 02-04.10.2009 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole OPEN półfinał  
zwycięstwo Sarnacki Maciej KS AZS-AWF Warszawa 02-04.10.2009 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole +100 kg półfinał  
porażka Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom 02-04.10.2009 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole OPEN finał  
zwycięstwo Smoliniec Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk 02-04.10.2009 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole +100 kg finał  
zwycięstwo Smoliniec Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk 11.09.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg ćwierćfinał  
porażka Sarnacki Maciej KS AZS-AWF Warszawa 11.09.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg półfinał  
porażka Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk 11.09.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg o III miejsce  
zwycięstwo Syguła Kacper AZS UW Warszawa 16-17.05.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole +100 kg I runda  
zwycięstwo Kissk Kevin UKS-GKJ Głogów 16-17.05.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Deka Piotr KS Gwardia Łódź 16-17.05.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole +100 kg półfinał  
zwycięstwo Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy 16-17.05.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Opole +100 kg finał  
zwycięstwo Żochowski Jarosław WKS Gwardia Warszawa 14-15.03.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg I runda  
zwycięstwo Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy 14-15.03.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Anderwald Bartłomiej KS Gwardia Łódź 14-15.03.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg półfinał  
zwycięstwo Deka Piotr KS Gwardia Łódź 14-15.03.2009 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg finał  
zwycięstwo Ryć Szymon Z¦ AZS Opole 25-26.10.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Wrocław +100 kg I runda  
zwycięstwo Cywiński Piotr KS AZS-AWF Wrocław 25-26.10.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Wrocław +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Deka Piotr KS Gwardia Łódź 25-26.10.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Wrocław +100 kg półfinał  
zwycięstwo Anderwald Bartłomiej KS Gwardia Łódź 25-26.10.2008 Puchar Polski - Drużynowe Mistrzostwa Polski Wrocław +100 kg finał  
zwycięstwo Rosa Michał WKS Flota Gdynia 19-21.09.2008 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała +100 kg II runda  
porażka Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 19-21.09.2008 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pytliński Paweł TS Wisła Kraków 19-21.09.2008 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała +100 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Ryć Szymon Z¦ AZS Opole 19-21.09.2008 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała +100 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Smoliniec Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk 19-21.09.2008 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bielsko-Biała +100 kg o III miejsce  
zwycięstwo Ossoliński Dawid TS Wisła Kraków 01-03.06.2007 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg I runda  
zwycięstwo Chruszczewski Przemysław GKS Olimpia Grudziądz 01-03.06.2007 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg II runda  
zwycięstwo Malowaniec Paweł KS Gwardia Opole 01-03.06.2007 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Sitarski Paweł WKS Gwardia Warszawa 01-03.06.2007 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg półfinał  
porażka Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 01-03.06.2007 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg finał  
zwycięstwo Chebda Jakob UKS Kata Pruszków 16-17.09.2006 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Opole +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Orocz Michał KS AZS-AWF Wrocław 16-17.09.2006 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Opole +100 kg półfinał  
zwycięstwo Pokrywka Michał PKS Olimpia Poznań 16-17.09.2006 Liga Indywidualno-drużynowa Seniorów i Seniorek Opole +100 kg finał  
zwycięstwo Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 09-11.06.2006 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg I runda  
zwycięstwo Orocz Michał KS AZS-AWF Wrocław 09-11.06.2006 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk OPEN I runda  
zwycięstwo Bubiłek Marek KU AZS PW Warszawa 09-11.06.2006 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg II runda  
zwycięstwo Cichowski Janusz SGKS Wybrzeże Gdańsk 09-11.06.2006 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk OPEN II runda  
zwycięstwo Ossoliński Dawid TS Wisła Kraków 09-11.06.2006 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Towarek Jakub KS Start Radom 09-11.06.2006 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk OPEN ćwierćfinał  
zwycięstwo Rutkowski Rafał KS AZS AWFiS Gdańsk 09-11.06.2006 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg półfinał  
zwycięstwo Smoliniec Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk 09-11.06.2006 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk OPEN półfinał  
zwycięstwo Pytliński Paweł TS Wisła Kraków 09-11.06.2006 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg finał  
zwycięstwo Krawczyk Robert GKS Czarni Bytom 09-11.06.2006 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdańsk OPEN finał  
zwycięstwo Ossoliński Dawid TS Wisła Kraków 29-30.10.2005 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pokrywka Michał PKS Olimpia Poznań 29-30.10.2005 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole +100 kg półfinał  
porażka Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 29-30.10.2005 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole +100 kg finał  
zwycięstwo Rutkowski Rafał KS AZS AWFiS Gdańsk 17.09.2005 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ossoliński Dawid TS Wisła Kraków 17.09.2005 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg półfinał  
porażka Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 17.09.2005 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg finał  
zwycięstwo Jabłoński Jakub GKS Czarni Bytom 14.11.2004 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom OPEN I runda  
zwycięstwo B±kowicz Krzysztof GKS Czarni Bytom 14.11.2004 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom OPEN ćwierćfinał  
zwycięstwo Krawczyk Robert GKS Czarni Bytom 14.11.2004 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom OPEN półfinał  
porażka Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom 14.11.2004 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom OPEN finał  
zwycięstwo Klotz Maciej KU AZS UKW Bydgoszcz 23-24.10.2004 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg I runda  
zwycięstwo Kubiak Mariusz WKS Śląsk Wrocław 23-24.10.2004 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Smoter Józef WKS Śląsk Wrocław 23-24.10.2004 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg półfinał  
zwycięstwo Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 23-24.10.2004 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg finał  
porażka Kwa¶nik Michał KS AZS AWFiS Gdańsk 02-03.10.2004 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg ćwierćfinał  
porażka Tumiłowicz Tomasz Pałac Młodzieży Tarnów 02-03.10.2004 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Zdziebłowski Marek GKS Olimpia Grudziądz 11.09.2004 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg I runda  
zwycięstwo Syguła Kacper AZS UW Warszawa 11.09.2004 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Smoter Józef WKS Śląsk Wrocław 11.09.2004 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg półfinał  
zwycięstwo Orocz Michał KS AZS-AWF Wrocław 11.09.2004 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg finał  
zwycięstwo Smoter Józef WKS Śląsk Wrocław 16-18.10.2003 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bydgoszcz +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 16-18.10.2003 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bydgoszcz OPEN ćwierćfinał  
zwycięstwo Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 16-18.10.2003 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bydgoszcz +100 kg półfinał  
zwycięstwo Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom 16-18.10.2003 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bydgoszcz OPEN półfinał  
zwycięstwo Golus Piotr GKS Czarni Bytom 16-18.10.2003 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bydgoszcz OPEN finał  
zwycięstwo Malowaniec Paweł KS Gwardia Opole 16-18.10.2003 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bydgoszcz +100 kg finał  
zwycięstwo Wa¶kowiak Jakub WKS Śląsk Wrocław 27-28.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Jastrzębie - Zdrój +100 kg    
zwycięstwo Ruciński Jarosław WKS Śląsk Wrocław 27-28.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Jastrzębie - Zdrój +100 kg    
zwycięstwo Smoter Józef WKS Śląsk Wrocław 27-28.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Jastrzębie - Zdrój +100 kg    
zwycięstwo Zeganek Michał WKS Śląsk Wrocław 27-28.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Jastrzębie - Zdrój +100 kg półfinał  
zwycięstwo Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 27-28.09.2003 OTK Seniorek i Seniorów Jastrzębie - Zdrój +100 kg finał  
porażka Zeganek Michał WKS Śląsk Wrocław 05-06.04.2003 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg    
zwycięstwo Klotz Maciej WKS Śląsk Wrocław 05-06.04.2003 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg    
zwycięstwo Borkowski Hubert WKS Gwardia Warszawa 05-06.04.2003 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg    
zwycięstwo Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 05-06.04.2003 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg półfinał  
zwycięstwo Kwieciński Ireneusz KŚ AZS Gliwice 05-06.04.2003 OTK Seniorek i Seniorów Warszawa +100 kg finał  
zwycięstwo Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 01-02.03.2003 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg    
zwycięstwo Klotz Maciej WKS Śląsk Wrocław 01-02.03.2003 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg    
zwycięstwo Przystajko Piotr KS Gwardia Opole 01-02.03.2003 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg    
zwycięstwo Kwieciński Ireneusz KŚ AZS Gliwice 01-02.03.2003 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg półfinał  
zwycięstwo Malowaniec Paweł KS Gwardia Opole 01-02.03.2003 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg finał  
zwycięstwo Borkowski Hubert WKS Gwardia Warszawa 10-12.10.2002 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Klotz Maciej WKS Śląsk Wrocław 10-12.10.2002 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole OPEN ćwierćfinał  
zwycięstwo Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 10-12.10.2002 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole +100 kg półfinał  
zwycięstwo Malowaniec Paweł KS Gwardia Opole 10-12.10.2002 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole OPEN półfinał  
zwycięstwo Krawczyk Robert GKS Czarni Bytom 10-12.10.2002 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole OPEN finał  
zwycięstwo Kwieciński Ireneusz KŚ AZS Gliwice 10-12.10.2002 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole +100 kg finał  
zwycięstwo Jańczak Jarosław GKS Wybrzeże Gdańsk 07.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg    
zwycięstwo Zeganek Michał WKS Śląsk Wrocław 07.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg    
zwycięstwo Kwa¶nik Michał KS AZS AWFiS Gdańsk 07.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg    
zwycięstwo Kwieciński Ireneusz KŚ AZS Gliwice 07.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg półfinał  
zwycięstwo Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 07.09.2002 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg finał  
zwycięstwo Kos Łukasz KJ Samuraj Koszalin 01.09.2002 Mistrzostwa Polski Młodzieży Poznań +100 kg I runda  
zwycięstwo Zamorski Aleksander KS Gwardia Bielsko-Biała 01.09.2002 Mistrzostwa Polski Młodzieży Poznań +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Borkowski Hubert WKS Gwardia Warszawa 01.09.2002 Mistrzostwa Polski Młodzieży Poznań +100 kg półfinał  
zwycięstwo Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 01.09.2002 Mistrzostwa Polski Młodzieży Poznań +100 kg finał  
zwycięstwo Jańczak Jarosław GKS Wybrzeże Gdańsk 13-14.04.2002 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Smoter Józef WKS Śląsk Wrocław 13-14.04.2002 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg półfinał  
zwycięstwo Malowaniec Paweł KS Gwardia Opole 13-14.04.2002 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg finał  
zwycięstwo Kucharczyk Andrzej GKS Wybrzeże Gdańsk 16-17.02.2002 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Smoter Józef WKS Śląsk Wrocław 16-17.02.2002 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg półfinał  
zwycięstwo Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 16-17.02.2002 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg finał  
zwycięstwo Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia OPEN I runda  
zwycięstwo Sitarski Paweł WKS Gwardia Warszawa 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia OPEN ćwierćfinał  
zwycięstwo Kwieciński Ireneusz KŚ AZS Gliwice 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Malowaniec Paweł WKS Śląsk Wrocław 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia OPEN półfinał  
zwycięstwo Malowaniec Paweł WKS Śląsk Wrocław 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia +100 kg półfinał  
zwycięstwo Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia +100 kg finał  
zwycięstwo Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom 05-07.10.2001 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Gdynia OPEN finał  
zwycięstwo Smoter Józef WKS Śląsk Wrocław 22-23.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg    
zwycięstwo Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk 22-23.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg    
zwycięstwo Fabiański Tomasz TS Wisła Kraków 22-23.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg    
zwycięstwo Kwieciński Ireneusz KŚ AZS Gliwice 22-23.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg półfinał  
zwycięstwo Fabiański Tomasz TS Wisła Kraków 22-23.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Opole +100 kg finał  
zwycięstwo Klotz Maciej GKS Wybrzeże Gdańsk 08.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg I runda  
zwycięstwo Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk 08.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg ćwierćfinał  
porażka Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 08.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg półfinał  
zwycięstwo Szpiglewski Marek OPKS Gwardia Olsztyn 08.09.2001 OTK Seniorek i Seniorów Gdańsk +100 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kucharczyk Andrzej GKS Wybrzeże Gdańsk 01-02.09.2001 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rybnik +100 kg    
zwycięstwo Chlewicki Krystian MKS Zryw Toruń 01-02.09.2001 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rybnik +100 kg    
zwycięstwo Mi¶ Paweł TS Wisła Kraków 01-02.09.2001 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rybnik +100 kg półfinał  
zwycięstwo Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 01-02.09.2001 Mistrzostwa Polski Młodzieży Rybnik +100 kg finał  
zwycięstwo Kucharczyk Andrzej GKS Wybrzeże Gdańsk 07-08.04.2001 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg I runda  
zwycięstwo Smoter Józef WKS Śląsk Wrocław 07-08.04.2001 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mi¶ Paweł TS Wisła Kraków 07-08.04.2001 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg półfinał  
zwycięstwo Malowaniec Paweł WKS Śląsk Wrocław 07-08.04.2001 OTK Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg finał  
zwycięstwo Klotz Maciej GKS Wybrzeże Gdańsk 17-18.02.2001 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Smoter Józef WKS Śląsk Wrocław 17-18.02.2001 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg półfinał  
zwycięstwo Szpiglewski Marek OPKS Gwardia Olsztyn 17-18.02.2001 OTK Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg finał  
zwycięstwo Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk 26.11.2000 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom +75 kg I runda  
zwycięstwo Bicz Tomasz KS AZS-AWF Warszawa 26.11.2000 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom +75 kg II runda  
zwycięstwo Banaszak Waldemar GKS Wybrzeże Gdańsk 26.11.2000 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom +75 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Krawczyk Robert GKS Czarni Bytom 26.11.2000 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom +75 kg półfinał  
porażka Matyjaszek Przemysław GKS Czarni Bytom 26.11.2000 Mistrzostwa Polski OPEN Bytom +75 kg finał  
zwycięstwo Klotz Maciej WKS Śląsk Wrocław 25.11.2000 Finał Grand Prix Seniorów Bytom +100 kg ćwierćfinał  
porażka Kwieciński Ireneusz KŚ AZS Gliwice 25.11.2000 Finał Grand Prix Seniorów Bytom +100 kg półfinał  
zwycięstwo Jańczak Jarosław GKS Wybrzeże Gdańsk 25.11.2000 Finał Grand Prix Seniorów Bytom +100 kg o III miejsce  
porażka Klotz Maciej WKS Śląsk Wrocław 04-05.11.2000 Grand Prix Seniorów Wrocław +100 kg I runda  
zwycięstwo Kucharczyk Andrzej GKS Wybrzeże Gdańsk 04-05.11.2000 Grand Prix Seniorów Wrocław +100 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk 04-05.11.2000 Grand Prix Seniorów Wrocław +100 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Pepic Semir TS Wisła Kraków 04-05.11.2000 Grand Prix Seniorów Wrocław +100 kg o III miejsce  
zwycięstwo Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk 9-10.09.2000 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Opole +100 kg    
zwycięstwo Koszewski Paweł AZS AWF Gdańsk 9-10.09.2000 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Opole +100 kg    
zwycięstwo Kucharczyk Andrzej GKS Wybrzeże Gdańsk 9-10.09.2000 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Opole +100 kg    
zwycięstwo Wa¶kowiak Jacek UKS Dwunastka Leszno 9-10.09.2000 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzieży Opole +100 kg    
zwycięstwo Jańczak Jarosław GKS Wybrzeże Gdańsk 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg I runda  
zwycięstwo Lecheta Michał UKS Tomita Elbląg 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg II runda  
zwycięstwo Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg półfinał  
zwycięstwo Kwieciński Ireneusz KŚ AZS Gliwice 03-04.06.2000 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Rybnik +100 kg finał  
zwycięstwo Haak Marcin KS Gwardia Wrocław 08-09.04.2000 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław +100 kg I runda  
zwycięstwo Kucharczyk Andrzej GKS Wybrzeże Gdańsk 08-09.04.2000 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Mi¶ Paweł TS Wisła Kraków 08-09.04.2000 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław +100 kg półfinał  
zwycięstwo Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk 08-09.04.2000 Mistrzostwa Polski Młodzieży Wrocław +100 kg finał  
zwycięstwo Tomczak Piotr TS Wisła Kraków 04-05.03.2000 Grand Prix Seniorów Rybnik +100 kg I runda  
zwycięstwo Malowaniec Paweł WKS Śląsk Wrocław 04-05.03.2000 Grand Prix Seniorów Rybnik +100 kg ćwierćfinał  
porażka Bodziacki Artur TS Wisła Kraków 04-05.03.2000 Grand Prix Seniorów Rybnik +100 kg półfinał  
zwycięstwo Pituła Marek GKS Czarni Bytom 04-05.03.2000 Grand Prix Seniorów Rybnik +100 kg o III miejsce  
zwycięstwo Dziura Mariusz TS Wisła Kraków 30.10.1999 Mistrzostwa Polski Open Kraków +75 kg II runda  
porażka Bodziacki Artur TS Wisła Kraków 30.10.1999 Mistrzostwa Polski Open Kraków +75 kg III runda  
porażka Sacher Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała 16-18.04.1999 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Wrocław +100 kg I runda  
zwycięstwo Wojtas Paweł KS Gwardia Koszalin 26-27.02.1999 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój +100 kg I runda  
zwycięstwo Gorzelak Jarosław KS Gwardia Łódź 26-27.02.1999 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój +100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Sacher Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała 26-27.02.1999 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój +100 kg półfinał  
zwycięstwo Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 26-27.02.1999 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Jastrzębie - Zdrój +100 kg finał  
porażka Malowaniec Paweł WKS Śląsk Wrocław 29-30.05.1998 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bytom +100 kg I runda  
porażka Gędzik Wojciech TS Wisła Kraków 29-30.05.1998 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Bytom +100 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Lecheta Michał UKS Olimpia-Judo Elbląg 27-28.03.1998 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Grudzi±dz +100 kg I runda  
zwycięstwo Ogrodowski Bartosz MKS Juvenia Wrocław 27-28.03.1998 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Grudzi±dz +100 kg ćwierćfinał  
porażka Sacher Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała 27-28.03.1998 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Grudzi±dz +100 kg półfinał  
porażka Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 27-28.03.1998 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Grudzi±dz +100 kg finał  
porażka Kucharczyk Andrzej GKS Wybrzeże Gdańsk 27-28.03.1998 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Grudzi±dz +100 kg o III miejsce  
zwycięstwo Guzowski Piotr GKS Olimpia Grudziądz 19-21.09.1997 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Gdańsk +95 kg I runda  
porażka Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 19-21.09.1997 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Gdańsk +95 kg ćwierćfinał  
porażka Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk 19-21.09.1997 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Gdańsk +95 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Siekierka Piotr UKS Olimpia-Judo Elbląg 08-11.05.1997 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Gdańsk +95 kg II runda  
zwycięstwo Gorzelak Jarosław KS Resursa Łódź 08-11.05.1997 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Gdańsk +95 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo ¦witała Wojciech LKS Szubinianka Szubin 08-11.05.1997 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Gdańsk +95 kg półfinał  
porażka Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 08-11.05.1997 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Gdańsk +95 kg finał  
porażka Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław 13-14.09.1996 Mistrzostwa Polski Juniorów Bielsko-Biała +95 kg II runda  
porażka Rutkowski Rafał MMKS Jutrzenka Płock 13-14.09.1996 Mistrzostwa Polski Juniorów Bielsko-Biała +95 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Podsiadły Krzysztof MKS Juvenia Wrocław 11-12.05.1996 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kadeci) Bytom +95 kg II runda  
porażka Łuczak Marcin KS AZS-AWF Warszawa 11-12.05.1996 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kadeci) Bytom +95 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Bacajewski Zbigniew AZS AWF Gdańsk 11-12.05.1996 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kadeci) Bytom +95 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Krauze Tadeusz KS Gwardia Bielsko-Biała 11-12.05.1996 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kadeci) Bytom +95 kg repasaże - finał  
porażka Eitel Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 11-12.05.1996 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kadeci) Bytom +95 kg o III miejsce  
zwycięstwo Filipowski Dawid MKS Pałac Młodzieży Łódź 09-10.12.1995 Mistrzostwa Polski Młodzików Piła +86 kg I runda  
porażka Łuczak Marcin KS Gwardia Piła 09-10.12.1995 Mistrzostwa Polski Młodzików Piła +86 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Munda Rafał GKS Czarni Bytom 09-10.12.1995 Mistrzostwa Polski Młodzików Piła +86 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo ¦witała Wojciech LKS Szubinianka Szubin 09-10.12.1995 Mistrzostwa Polski Młodzików Piła +86 kg repasaże - finał  
porażka Bartosik Grzegorz GKS Czarni Bytom 09-10.12.1995 Mistrzostwa Polski Młodzików Piła +86 kg o III miejsce  
porażka Nowak Mariusz KŚ AZS Gliwice 12-14.05.1995 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -95 kg II runda  
porażka Orucki Michał KS Gwardia Koszalin 12-14.05.1995 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -95 kg repasaże - II runda  

Polityka prywatności Judostat.pl