Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Julia Chojnowska
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew +78 kg    
porażka Lis Wiktoria (2) KS Budowlani Sosnowiec 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew +78 kg    
porażka Sokołowska Alicja (6) UKJ Yuko Józefów 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew +78 kg    
zwycięstwo Sysa Olga Belarus , 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew +78 kg    
porażka Kędzierska Aleksandra (7) TKS Judo Toruń 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -78 kg    
zwycięstwo Sydor Weronika UKS Olimp Nowa Sól 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -78 kg ćwierćfinał  
porażka WoĽniak Oliwia (3) GKS Czarni Bytom 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -78 kg półfinał  
porażka Kędzierska Aleksandra TKS Judo Toruń 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -78 kg o III miejsce  
porażka Gaj Aleksandra (3) GKS Czarni Bytom 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -78 kg    
porażka WoĽniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -78 kg    
porażka Orzechowska Kaja (11) KS Budowlani Sosnowiec 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -78 kg    
porażka Czarniecka Karolina (7) KS Gwardia Bielsko-Biała 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -78 kg    
porażka WoĽniak Oliwia (2) GKS Czarni Bytom 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -78 kg    
porażka Pietraszewska Alicja (7) UKS Ronin-Team Warszawa 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -78 kg    
porażka Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -78 kg    
porażka Gaj Aleksandra (17) GKS Czarni Bytom 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -78 kg    
porażka Tymann Daria (5) GKS Czarni Bytom 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -78 kg    
zwycięstwo Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -78 kg    
porażka Wo¬niak Oliwia (3) GKS Czarni Bytom 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -78 kg    
porażka Kotlarska Dominika UMKS Żak Kielce 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -78 kg    
porażka Dziopa Paulina (1) GKS Czarni Bytom 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -78 kg    
porażka Pietraszewska Alicja (11) UKS Ronin-Team Warszawa 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -78 kg    
porażka WoĽniak Oliwia (9) GKS Czarni Bytom 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -78 kg    
porażka Dziopa Paulina (3) GKS Czarni Bytom 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -78 kg    
porażka Dziopa Paulina (3) GKS Czarni Bytom 16.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Ole¶nica -78 kg    
porażka Orzechowska Kaja KS Budowlani Sosnowiec 16.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Ole¶nica -78 kg    
porażka WoĽniak Oliwia (12) GKS Czarni Bytom 16.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Ole¶nica -78 kg    
porażka Delahaie Laurine Francja 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -78 kg I runda  
porażka Van harselaar Renee Holandia 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -78 kg repasaże - I runda  
porażka Duszyńska Wiktoria KS Start Radom 03.09.2016 VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta Sochaczew -78 kg    
porażka Przyczyna Paulina (6) KS AZS-AWF Wrocław 03.09.2016 VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta Sochaczew -78 kg    
porażka Pietraszewska Alicja UKS Ronin-Team Warszawa 03.09.2016 VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta Sochaczew -78 kg    
porażka WoĽniak Oliwia GKS Czarni Bytom 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła +70 kg I runda  
porażka Księżyk Julia (5) Pałac Młodzieży Katowice 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła +70 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kimel Wiktoria UKS Judo Mysłowice 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las +70 kg II runda  
porażka Księżyk Julia (5) Pałac Młodzieży Katowice 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las +70 kg ćwierćfinał  
porażka Pietraszewska Alicja (14) UKS Ronin-Team Warszawa 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las +70 kg repasaże - II runda  
porażka Rutkowska Anna (1) UKS Sakura Judo Płock 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) Warszawa +70 kg    
porażka Pietraszewska Alicja (14) UKS Ronin-Team Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) Warszawa +70 kg    
porażka Sokołowska Alicja (11) UKJ Yuko Józefów 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) Warszawa +70 kg    
porażka Wolszczak Kinga (9) WKS Śląsk Wrocław 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 Gdynia +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pietraszewska Alicja (20) UKS Ronin-Team Warszawa 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 Gdynia +70 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Redmann Paulina (13) UKS 10 Bydgoszcz 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 Gdynia +70 kg o III miejsce  
porażka Gaj Aleksandra (4) UKS 15 Krosno 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Cebieniak Oliwia (19) UKS 3 Piła 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom +70 kg repasaże - finał  
porażka Wolszczak Kinga (11) WKS Śląsk Wrocław 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom +70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Brunner Franziska Niemcy 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -78 kg I runda  
porażka Smildzina Darta Łotwa 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa +70 kg ćwierćfinał  
porażka Olizar Agnieszka (13) UKS Junior Lipno 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -78 kg ćwierćfinał  
porażka Sokołowska Alicja UKJ Yuko Józefów 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa +70 kg repasaże - I runda  
porażka Michałowska Patrycja UKS Kodokan Toruń 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -78 kg repasaże - finał  
porażka Madajewska Katarzyna (6) KS AZS AWFiS Gdańsk 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg ćwierćfinał  
porażka ¦wi±tkiewicz Julia (10) UKJ Lemur Warszawa 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg repasaże - I runda  
porażka Olizar Agnieszka (12) UKS Junior Lipno 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las +70 kg I runda  
zwycięstwo Ziętara Agnieszka (28) BKS Judo Bydgoszcz 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las +70 kg repasaże - I runda  
porażka Gaj Aleksandra UKS 15 Krosno 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las +70 kg repasaże - finał  
porażka WoĽniak Oliwia (13) GKS Czarni Bytom 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wieczorek Dominika Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -70 kg repasaże - I runda  
porażka WoĽny Kamila (10) UKJ Millenium Rzeszów 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -70 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Mägedi Katrin Estonia 27-28.09.2014 XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 Warszawa -70 kg I runda  
porażka Gawron Oliwia KS Akademia Judo Poznań 27-28.09.2014 XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 Warszawa -70 kg ćwierćfinał  
porażka Kröger Cara Niemcy 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -70 kg I runda  
porażka Shishmareva Valeria Rosja 27-28.09.2014 XVI Warsaw Open Otwarty Puchar Polski U20 Warszawa -70 kg repasaże - finał  
porażka Maruszczak Klara UKS Gimnazjon Suchy Las 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg I runda  
porażka Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -70 kg I runda  
porażka Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -70 kg II runda  
zwycięstwo Jabłońska Karolina UKS Narew Łapy 25.05.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek ŁódĽ -70 kg    
porażka WoĽniak Oliwia GKS Czarni Bytom 25.05.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek ŁódĽ -70 kg    
porażka B±czek Maria WKS Gwardia Warszawa 25.05.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek ŁódĽ -70 kg    
porażka Ginter Natalia UKS Judo Mysłowice 25.05.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek ŁódĽ -70 kg    
porażka Bagrowska Dagmara KSJ Gwardia Koszalin 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -70 kg I runda  

Polityka prywatności Judostat.pl