Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Aleksandra Kędzierska
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Gaj Aleksandra (3) GKS Czarni Bytom 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -78 kg    
porażka Orzechowska Kaja (6) KS Budowlani Sosnowiec 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -78 kg    
porażka Cebieniak Oliwia UKS 3 Piła 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -78 kg    
porażka WoĽniczka Oliwia MKS Juvenia Wrocław 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -78 kg    
zwycięstwo Chojnowska Julia (8) UKS Drako 79 Warszawa 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -78 kg    
zwycięstwo Palow Marcelina MKS Juvenia Wrocław 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -78 kg I runda  
porażka Gaj Aleksandra (2) GKS Czarni Bytom 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -78 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Pietraszewska Alicja (4) UKS Ronin-Team Warszawa 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -78 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Chojnowska Julia (9) UKS Drako 79 Warszawa 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -78 kg o III miejsce  
porażka Szota Patrycja (7) UKS Olimp Nowa Sól 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Martynów Rozalia (18) UKS Olimp Nowa Sól 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -70 kg repasaże - finał  
porażka Dyba Anna (18) KS MaKo Judo Wrocław 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -70 kg o III miejsce  
porażka Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -70 kg    
zwycięstwo Makowska Aleksandra KS Start Radom 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -70 kg    
porażka Sieradzan Laura KS Judo Koch Szczecin 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -70 kg    
zwycięstwo Kosińska Agata PKS Gwardia Szczytno 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -70 kg II runda  
zwycięstwo Kosińska Agata PKS Gwardia Szczytno 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -70 kg II runda  
porażka Głogowska Karolina (2) GKS Czarni Bytom 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -70 kg ćwierćfinał  
porażka Perajska Konstancja (9) UKS Narew Łapy 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -70 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Wieczorek Dominika (17) Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg I runda  
porażka Anna Dyba (4) KS MaKo Judo Wrocław 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg ćwierćfinał  
porażka Głogowska Karolina (2) GKS Czarni Bytom 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Dyba Anna (4) KS MaKo Judo Wrocław 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg    
zwycięstwo Mi¶ Iwona UKS Pohl Judo Przemęt 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg    
zwycięstwo Janocha Natalia UKS 3 Piła 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg    
porażka Kobus Natalia (7) UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg półfinał  
porażka Jaroszewska Julia (8) MKS Juvenia Wrocław 20.11.2016 Judo Baltic Cup - U17 Gdynia -70 kg    
porażka Dyba Anna (12) KS MaKo Judo Wrocław 20.11.2016 Judo Baltic Cup - U17 Gdynia -70 kg    
zwycięstwo Pogorzelec Pola KS AZS AWFiS Gdańsk 20.11.2016 Judo Baltic Cup - U17 Gdynia -70 kg    
porażka Martynów Rozalia (7) UKS Olimp Nowa Sól 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -70 kg I runda  
zwycięstwo Gliszczyńska Julia MKS Juvenia Wrocław 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -70 kg repasa?e - I runda  
zwycięstwo Kotlarska Dominika (21) UMKS Żak Kielce 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -70 kg repasa?e - fina?  
porażka Dyba Anna (21) KS MaKo Judo Wrocław 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -70 kg o III miejsce  
porażka Martínková Adéla Czechy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -70 kg I runda  
zwycięstwo Zaremba Janina UKJ Ryś Warszawa 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -63 kg I runda  
porażka Jarkowska Magdalena (4) MUKS Kokoro Łódź 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -63 kg II runda  
porażka Wojtelewicz Patrycja (6) UKJ 225 Warszawa 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -70 kg I runda  
porażka Nolewajka Martyna (11) GKS Czarni Bytom 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -70 kg repasaże - I runda  
porażka Łukasiak Emilia UKS Ronin-Team Warszawa 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 Gdynia -70 kg I runda  
porażka Głogowska Karolina (13) GKS Czarni Bytom 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Shvorak Tetyana Ukraina 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -70 kg repasaże - I runda  
porażka WoĽny Kamila (8) UKJ Millenium Rzeszów 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -70 kg repasaże - finał  
porażka Dudek Alicja (7) SGKS Wybrzeże Gdańsk 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -63 kg I runda  
porażka Marciniak Wiktoria (19) GKS Czarni Bytom 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -63 kg I runda  
porażka Olczyk Monika UKS Sakura Judo Płock 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -63 kg I runda  
porażka Szymańska Andżelika (4) MKS Olimpijczyk Włocławek 22-23.11.2014 Baltic Cup U17 Gdynia -57 kg ćwierćfinał  
porażka B±belewska Nicol MOS Zatoka Braniewo 22-23.11.2014 Baltic Cup U17 Gdynia -57 kg repasaże - finał  
porażka ¦witońska Joanna UKS Opty Gdynia 24.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -57 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wojtyło Emilia WKS Śląsk Wrocław 24.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -57 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Rosińska Wiktoria GKS Czarni Bytom 24.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -57 kg repasaże - finał  
porażka Pracka Małgorzata MKS VIS Skierniewice 24.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -57 kg o III miejsce  
zwycięstwo Trzeciok Magdalena UKS Judo Pawłowice 29-30.03.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Luboń -57 kg II runda  
zwycięstwo Klimkiewicz Zuzanna UMKS Żak Kielce 29-30.03.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Luboń -57 kg ćwierćfinał  
porażka Hulin Karolina UKS Judo Mysłowice 29-30.03.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Luboń -57 kg półfinał  
porażka Filipiak Roksana MKS Juvenia Wrocław 29-30.03.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Luboń -57 kg o III miejsce  
porażka Martínková Adéla Czechy 28-29.09.2013 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -57 kg ćwierćfinał  
porażka Kaleta Anna UKS Judo Wolbrom 28-29.09.2013 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -57 kg repasaże - I runda  
porażka Gajdowska Felicja UKS Galeon Gdynia 25.05.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek ŁódĽ -52 kg II runda  
porażka Kuczera Wioletta KS Polonia Rybnik 23.03.2013 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -52 kg II runda  

Polityka prywatności Judostat.pl