Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Adrianna Gajecka
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Apraksin Martyna (4) KJ Politechniki Białostockiej Białystok 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -48 kg    
porażka Kura¶ Marta (1) UKS Judo Wolbrom 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -48 kg    
porażka Janeczko Aleksandra (7) UKJ Arcus Warszawa 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -48 kg    
porażka Wilczyńska Helena KS AZS AWFiS Gdańsk 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wi¶niewskiego) Bytom -52 kg I runda  
porażka Monac Ylenia Włochy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -52 kg I runda  
porażka Kostyra Maryla (4) UKS Narew Łapy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -52 kg repasaże - I runda  
porażka Kupava Alena Białoruś 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -48 kg II runda  
zwycięstwo Boot Yentel Holandia 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -48 kg repasaże - II runda  
porażka Saroka Volha Białoruś 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -48 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Wilk Oliwia GKS Czarni Bytom 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -48 kg II runda  
porażka Majcher Danuta (2) UKS Grot Kraków 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -48 kg æwieræfinał  
zwycięstwo Głu¶niewska Aleksandra (27) UKJ AON Rembertów 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -48 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Nocula Joanna (10) UKS ASW-Judo Jasło 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -48 kg repasaże - finał  
porażka Kawecka Aleksandra (12) MKS Juvenia Wrocław 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Czerniecka Natalia KJ Samuraj Koszalin 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg II runda  
porażka Walczyk Wiktoria (6) GKS Czarni Bytom 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg æwieræfinał  
zwycięstwo Kamińska Gabriela UKS Narew Łapy 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Kwiatek Karina TKS Judo Toruń 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg repasaże - finał  
porażka Matejko Natalia (9) GKS Czarni Bytom 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kolbusz Katarzyna UKS ASW-Judo Jasło 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -48 kg II runda  
porażka Kropska Natalia (2) GKS Czarni Bytom 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -48 kg æwieræfinał  
zwycięstwo Suchecka Gabriela MMKS Wojownik Skierniewice 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -48 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Głu¶niewska Aleksandra UKJ AON Rembertów 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -48 kg repasaże - finał  
porażka Matejko Natalia (9) GKS Czarni Bytom 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -48 kg o III miejsce  
porażka Matejko Natalia GKS Czarni Bytom 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -48 kg I runda  
zwycięstwo Gut Gabriela Pałac Młodzieży Tarnów 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -48 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Majcher Danuta (1) MKS CM Jordan Kraków 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -48 kg repasaże - finał  
porażka Błaszczyk Małgorzata (20) UKS Nakano Pogwizdów 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -48 kg o III miejsce  
porażka Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom 11.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -48 kg II runda  
zwycięstwo Boot Yentel Holandia 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -44 kg I runda  
porażka Kincelová Dominika Słowacja 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -44 kg æwieræfinał  
porażka Palyvoda Anzhelika Ukraina 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -44 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Jakubowska Julia KJ Samuraj Koszalin 29-30.03.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Luboń -44 kg II runda  
zwycięstwo Kucharska Natalia SGKS Wybrzeże Gdańsk 29-30.03.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Luboń -44 kg æwieræfinał  
zwycięstwo Kropska Natalia GKS Czarni Bytom 29-30.03.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Luboń -44 kg półfinał  
zwycięstwo Matejko Natalia GKS Czarni Bytom 29-30.03.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Luboń -44 kg finał  
porażka Niedo¶piał Magdalena MKS Juvenia Wrocław 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -44 kg    
porażka Kropska Natalia GKS Czarni Bytom 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -44 kg    
porażka Zasada Wiktoria WTJ Włocławek 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -44 kg    
porażka Kowalczyk Anna LKS Wyzwolenie Simoradz 28-29.09.2013 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -40 kg II runda  
zwycięstwo Pierzchała Monika KS Budowlani Sosnowiec 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -36 kg I runda  
zwycięstwo Br±giel Oliwia UKS ASW-Judo Jasło 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -36 kg æwieræfinał  
porażka Wróbel Karolina MKS Olimpijczyk Włocławek 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -36 kg półfinał  
zwycięstwo Bober Anna KS Polonia Rybnik 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -36 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kropska Natalia GKS Czarni Bytom 23.03.2013 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -40 kg I runda  
porażka Nocula Joanna UKS ASW-Judo Jasło 23.03.2013 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -40 kg æwieræfinał  
zwycięstwo Kownacka Maja KS MaKo Judo Wrocław 23.03.2013 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -40 kg repasaże - finał  
zwycięstwo PrzewoŒnik Klaudia UKS ASW-Judo Jasło 23.03.2013 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -40 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kosakowska Weronika UKJ 225 Warszawa 29-30.09.2012 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -36 kg æwieræfinał  
porażka Karman Andrea Węgry 29-30.09.2012 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -36 kg półfinał  
porażka Kolbusz Katarzyna UKS ASW-Judo Jasło 29-30.09.2012 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -36 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl