Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Maria Bączek
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Marciniak Wiktoria GKS Czarni Bytom 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -70 kg I runda  
zwycięstwo Grygiel Aleksandra MKS Juvenia Wrocław 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -70 kg ćwierćfinał  
porażka Pogorzelec Daria (6) SGKS Wybrzeże Gdańsk 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -70 kg półfinał  
zwycięstwo Jaśkiewicz Julia (7) SGKS Wybrzeże Gdańsk 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Dudek Alicja (10) SGKS Wybrzeże Gdańsk 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -70 kg ćwierćfinał  
porażka Tomczak Wiktoria (11) MKS Olimpijczyk Włocławek 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -70 kg półfinał  
zwycięstwo Orzechowska Kaja KS Budowlani Sosnowiec 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -70 kg o III miejsce  
porażka Śliwa Justyna UKJ ASzWoj Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 Warszawa -78 kg    
zwycięstwo Pietraszewska Alicja (5) UKS Ronin-Team Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 Warszawa -78 kg    
porażka Dudek Alicja (14) SGKS Wybrzeże Gdańsk 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -70 kg I runda  
zwycięstwo Dyba Anna (15) KS MaKo Judo Wrocław 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Sokołowska Aleksandra KJ Politechniki Białostockiej Białystok 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -70 kg półfinał  
porażka Śliwa Justyna (2) UKJ ASzWoj Warszawa 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -70 kg finał  
zwycięstwo Lickun Sandra (2) AZS UW Warszawa 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -70 kg ćwierćfinał  
porażka Wróblewska Eliza (4) KS Akademia Judo Poznań 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -70 kg półfinał  
porażka Hofman Urszula (5) KS AZS-AWF Wrocław 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Perajska Konstancja UKS Narew Łapy 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Dyba Anna (18) KS MaKo Judo Wrocław 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -70 kg półfinał  
porażka Szota Patrycja (7) UKS Olimp Nowa Sól 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -70 kg finał  
porażka Śliwa Justyna UKJ ASzWoj Warszawa 21.10.2017 Otwarte Mistrzostwa Regionu Centralnego Warszawa +62 kg    
zwycięstwo Knioła Ewa KŚ AZS Gliwice 21.10.2017 Otwarte Mistrzostwa Regionu Centralnego Warszawa +62 kg    
zwycięstwo Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica -70 kg I runda  
zwycięstwo Neuhold Jasmin Niemcy 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica -70 kg ćwierćfinał  
porażka Kulik Barbara (6) UKJ 225 Warszawa 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica -70 kg półfinał  
porażka Reddig Mareike Niemcy 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Oleśnica -70 kg o III miejsce  
porażka Hofman Urszula KS AZS-AWF Wrocław 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -70 kg I runda  
porażka Grygiel Aleksandra (7) ULKS Ippon Jarocin 22-23.09.2017 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Opole -70 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Aniszewska Marta UKJ 225 Warszawa 03.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Warszawa -70 kg    
zwycięstwo Makowska Aleksandra KS Start Radom 03.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Warszawa -70 kg    
zwycięstwo Kulik Barbara (5) UKJ 225 Warszawa 03.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Warszawa -70 kg    
zwycięstwo Śliwa Justyna (4) UKJ ASzWoj Warszawa 03.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Warszawa -70 kg    
porażka Śliwa Justyna (5) UKJ ASzWoj Warszawa 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -70 kg    
porażka Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -70 kg    
porażka Grygiel Aleksandra (9) ULKS Ippon Jarocin 27.05.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Luboń k/Poznań -70 kg    
porażka Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -70 kg I runda  
zwycięstwo Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -70 kg I runda  
porażka Wróblewska Eliza (2) KS Akademia Judo Poznań 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -70 kg ?wier?fina?  
zwycięstwo Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -70 kg repasa?e - fina?  
porażka Miller Karolina (1) KS AZS AWFiS Gdańsk 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -70 kg o III miejsce  
porażka Hanelt Kasandra (7) KU AZS UKW Bydgoszcz 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -70 kg    
porażka Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -70 kg    
porażka Białas Barbara (4) GKS Czarni Bytom 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -70 kg    
porażka Kabata Klaudia (6) GKS Czarni Bytom 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -70 kg    
porażka Miller Karolina (2) KS AZS AWFiS Gdańsk 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -70 kg    
porażka Wróblewska Eliza (5) KS Akademia Judo Poznań 16.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Oleśnica -70 kg    
zwycięstwo Findeis Raphaela Austria 16.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Oleśnica -70 kg    
porażka Kabata Klaudia (6) GKS Czarni Bytom 16.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Oleśnica -70 kg półfinał  
porażka Woźniak Oliwia (16) GKS Czarni Bytom 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -70 kg    
porażka Kabata Klaudia (13) GKS Czarni Bytom 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -70 kg    
porażka Hanelt Kasandra (1) KU AZS UKW Bydgoszcz 05.06.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Opole -70 kg    
zwycięstwo Jaroszewska Julia (17) MKS Juvenia Wrocław 04.06.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Opole -70 kg ćwierćfinał  
porażka Głogowska Karolina (12) GKS Czarni Bytom 04.06.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Opole -70 kg półfinał  
porażka Licznerska Nel (4) BKS Judo Bydgoszcz 04.06.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Opole -70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Głogowska Karolina (11) GKS Czarni Bytom 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbląg -70 kg I runda  
zwycięstwo Wojtelewicz Patrycja (6) UKJ 225 Warszawa 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbląg -70 kg ćwierćfinał  
porażka Wróblewska Eliza (3) KS Akademia Judo Poznań 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbląg -70 kg półfinał  
zwycięstwo Marciniak Wiktoria (2) GKS Czarni Bytom 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbląg -70 kg o III miejsce  
porażka Martynów Rozalia (17) UKS Olimp Nowa Sól 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -70 kg II runda  
zwycięstwo Nolewajka Martyna (11) GKS Czarni Bytom 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -70 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Głogowska Karolina (13) GKS Czarni Bytom 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -70 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Hulin Karolina (15) UKS Judo Mysłowice 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pracka Małgorzata (9) MMKS Wojownik Skierniewice 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wojtelewicz Patrycja (6) UKJ 225 Warszawa 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -70 kg półfinał  
porażka Wróblewska Eliza KS Akademia Judo Poznań 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -70 kg finał  
zwycięstwo Łukasiak Emilia (15) UKS Ronin-Team Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) Warszawa -70 kg    
zwycięstwo Wojtelewicz Patrycja (6) UKJ 225 Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) Warszawa -70 kg    
zwycięstwo Czarniecka Karolina KS Gwardia Bielsko-Biała 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -70 kg II runda  
zwycięstwo Nolewajka Martyna (15) GKS Czarni Bytom 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Woźniak Oliwia (7) GKS Czarni Bytom 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -70 kg półfinał  
porażka Marciniak Wiktoria GKS Czarni Bytom 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -70 kg finał  
zwycięstwo Perić Viktoria (14) KSJ Gwardia Koszalin 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -70 kg I runda  
zwycięstwo Filipiak Roksana MKS Juvenia Wrocław 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -70 kg II runda  
zwycięstwo Pracka Małgorzata MMKS Wojownik Skierniewice 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -70 kg ćwierćfinał  
porażka Pečoler Zala Słowacja 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -70 kg półfinał  
porażka Hunger Marlene Austria 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy Juniorów Mł. Oleśnica -70 kg o III miejsce  
porażka Woźniak Oliwia (9) GKS Czarni Bytom 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -70 kg ćwierćfinał  
porażka Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -70 kg repasaże - finał  
porażka Osmęda Karolina (9) UKS Judo Wolbrom 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -70 kg    
porażka Przyczyna Paulina (3) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -70 kg    
porażka Hanelt Kasandra (2) KU AZS UKW Bydgoszcz 05.09.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -70 kg    
porażka Miller Karolina (7) KS AZS AWFiS Gdańsk 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Licznerska Nel BKS Judo Bydgoszcz 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -70 kg repasaże - I runda  
porażka Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -70 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Łukasiak Emilia UKS Ronin-Team Warszawa 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg I runda  
porażka Dziopa Paulina (3) GKS Czarni Bytom 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Licznerska Nel BKS Judo Bydgoszcz 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg repasaże - I runda  
porażka Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Gunia Jagoda (20) UKS 15 Krosno 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -70 kg I runda  
porażka Dziopa Paulina (4) GKS Czarni Bytom 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kotlarska Dominika UMKS Żak Kielce 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -70 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Jaśkiewicz Julia (6) SGKS Wybrzeże Gdańsk 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -70 kg repasaże - finał  
porażka Miller Karolina (12) KS AZS AWFiS Gdańsk 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Nolewajka Martyna GKS Czarni Bytom 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -70 kg I runda  
porażka Gunia Jagoda UKS 15 Krosno 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Hofman Aleksandra (8) MKS Juvenia Wrocław 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -70 kg repasaże - I runda  
porażka Głogowska Karolina GKS Czarni Bytom 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -70 kg repasaże - finał  
porażka Hanelt Kasandra KU AZS UKW Bydgoszcz 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -70 kg    
porażka Pękala Natalia UKS Sokół Pisarzowice 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -70 kg    
zwycięstwo Gawron Oliwia KS Akademia Judo Poznań 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -70 kg    
porażka Śliwa Justyna UKJ AON Rembertów 06-07.09.2014 VI Otwarty Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -70 kg półfinał  
porażka Kaźmierczak Martyna KS Gwardia Łódź 25.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -70 kg    
zwycięstwo Jurcenko Inesa Litwa 25.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -70 kg    
porażka Hanelt Kasandra KU AZS UKW Bydgoszcz 25.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Juniorek i Juniorów Łódź -70 kg półfinał  
zwycięstwo Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg I runda  
porażka Gawron Oliwia KS Akademia Judo Poznań 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg ćwierćfinał  
porażka Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg repasaże - finał  
porażka Gawron Oliwia KS Akademia Judo Poznań 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -70 kg I runda  
porażka Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -70 kg I runda  
porażka Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom 09.11.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup Bytom -70 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -70 kg I runda  
porażka Bień Aleksandra TS Wisła Kraków 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -70 kg ćwierćfinał  
porażka Matejickowa Alice Czechy 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -70 kg repasaże - I runda  
porażka Christiaens Leen Belgia 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -70 kg I runda  
zwycięstwo Otolińska Patrycja UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -70 kg repasaże - I runda  
porażka Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -70 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Chojnowska Julia UKS Drako 79 Warszawa 25.05.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek Łódź -70 kg    
porażka Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom 25.05.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek Łódź -70 kg    
zwycięstwo Jabłońska Karolina UKS Narew Łapy 25.05.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek Łódź -70 kg    
zwycięstwo Ginter Natalia UKS Judo Mysłowice 25.05.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek Łódź -70 kg    
zwycięstwo Sobalska Karolina TS Wisła Kraków 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -70 kg II runda  
porażka Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -70 kg ćwierćfinał  
porażka Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom 27.04.2013 Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych Suchy Las -70 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Ginter Natalia UKS Judo Mysłowice 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -70 kg I runda  
zwycięstwo Proksa Gabrielle UKS ASW-Judo Jasło 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -70 kg ćwierćfinał  
porażka Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -70 kg półfinał  
zwycięstwo Samonek Magdalena KŚ AZS Gliwice 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Maruszczak Klara UKS Gimnazjon Suchy Las 23.03.2013 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -70 kg    
zwycięstwo Jaśkiewicz Julia UKS Conrad Gdańsk 23.03.2013 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -70 kg    
zwycięstwo Ginter Natalia UKS Judo Mysłowice 23.03.2013 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -70 kg    
zwycięstwo Woźniak Oliwia GKS Czarni Bytom 23.03.2013 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -70 kg    
zwycięstwo Rylska Zuzanna UKS Judo Fight Club Warszawa 29-30.09.2012 Warsaw Judo Open U14 Warszawa +63 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Winiarska Klaudia UKS Ronin-Team Warszawa 29-30.09.2012 Warsaw Judo Open U14 Warszawa +63 kg półfinał  
porażka Świątkiewicz Julia UKJ Lemur Warszawa 29-30.09.2012 Warsaw Judo Open U14 Warszawa +63 kg finał  
zwycięstwo Kaźmierczak Paulina MKS Pałac Młodzieży Łódź 26.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików Łódź -63 kg I runda  
porażka Wojtelewicz Patrycja UKJ AON Rembertów 26.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików Łódź -63 kg ćwierćfinał  
porażka Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól 26.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików Łódź -63 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Zwolska Adrianna KJ Politechniki Białostockiej Białystok 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -63 kg I runda  
zwycięstwo Bill Sandra STS Gryf-3 Słupsk 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -63 kg ćwierćfinał  
porażka Kabata Klaudia GKS Czarni Bytom 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -63 kg półfinał  
zwycięstwo Klimczak Marta GKS Czarni Bytom 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -63 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl