Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Sebastian Ołdak
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Gwiazda Jakub KS AZS-AWF Warszawa 19.05.2019 WOM Juniorzy Warszawa -90 kg    
porażka Mamiński Łukasz UKS Safari 152 Warszawa 19.05.2019 WOM Juniorzy Warszawa -90 kg    
porażka Kozłowski Rafał (8) KS AZS-AWF Wrocław 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -90 kg I runda  
zwycięstwo Bolimowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -90 kg repasaże - I runda  
porażka Głowacki Michał (13) KŚ AZS Gliwice 05-06.10.2018 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów Warszawa -90 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Ochędalski Jan KS Pantera Brwinów 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 Warszawa -100 kg    
zwycięstwo Ochędalski Jan KS Pantera Brwinów 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 Warszawa -100 kg    
zwycięstwo Ochędalski Jan KS Pantera Brwinów 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U21 Warszawa -100 kg    
zwycięstwo Sworowski Filip GKS Olimpia Grudziądz 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -100 kg I runda  
zwycięstwo Szczepaniak Michał (14) WKS Śląsk Wrocław 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -100 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Sadło Kacper KS AZS-AWF Wrocław 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -100 kg półfinał  
porażka Kejza Paweł (1) KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom -100 kg finał  
porażka Baraniewski Iwo (3) UKJ 225 Warszawa 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -100 kg    
zwycięstwo Kućmierz Adam Klub Judo AZS Opole 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -100 kg    
zwycięstwo Michałkiewicz Michał (2) KS Judo Koch Szczecin 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -100 kg    
zwycięstwo Kejza Paweł (1) KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -100 kg półfinał  
porażka Baraniewski Iwo (3) UKJ 225 Warszawa 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -100 kg finał  
porażka Dzierżanowski Igor (8) UKJ ASzWoj Warszawa 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -100 kg I runda  
zwycięstwo Majowski Dominik (11) GKS Czarni Bytom 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -100 kg repasaże - I runda  
porażka Szczurowski Kacper (7) KŚ AZS Gliwice 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -100 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Kućmierz Adam Klub Judo AZS Opole 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -100 kg    
zwycięstwo Szewczyk Mateusz (10) GKS Czarni Bytom 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -100 kg    
zwycięstwo Sowa Albert (14) UKJ ASzWoj Warszawa 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -100 kg półfinał  
zwycięstwo Szewczyk Mateusz (10) GKS Czarni Bytom 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -100 kg finał  
zwycięstwo Polański Karol KS Pantera Brwinów 03.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Warszawa -90 kg    
zwycięstwo Zaj±czkowski Łukasz (11) AKS Strzegom 03.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Warszawa -90 kg    
zwycięstwo Ryciak Eryk (3) AZS UW Warszawa 03.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Warszawa -90 kg    
zwycięstwo Surma Przemysław UKS Sparta Sława 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -90 kg II runda  
zwycięstwo Jackiewicz Michał (10) UKJ ASzWoj Warszawa 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Drzewiecki Tomasz (2) UKS 3 Piła 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -90 kg półfinał  
porażka Ozimek Jakub (1) KS AZS-AWF Warszawa 01-02.04.2017 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Poznań -90 kg finał  
zwycięstwo Zaj±czkowski Łukasz AKS Strzegom 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -90 kg ?wier?fina?  
zwycięstwo Drzewiecki Tomasz (2) UKS 3 Piła 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -90 kg pó?fina?  
zwycięstwo Jackiewicz Michał UKJ ASzWoj Warszawa 11.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Luboń k/Poznania -90 kg fina?  
porażka Miller Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk 11.02.2017 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło -90 kg I runda  
zwycięstwo Maleta Jakub (15) PUKS Makowiec Skaryszew 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -90 kg    
porażka Drzewiecki Tomasz (3) UKS 3 Piła 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -90 kg    
zwycięstwo Baraniewski Iwo (15) UKJ 225 Warszawa 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -90 kg    
zwycięstwo Fr±ckowiak Patryk (11) UKS Conrad Gdańsk 19.11.2016 Judo Baltic Cup - U20 Gdynia -90 kg    
porażka Moliński Tomasz KS Gwardia Wrocław 16.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Ole¶nica -90 kg I runda  
zwycięstwo Rysik Aleh Białoruś 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -90 kg I runda  
zwycięstwo Szczepaniak Michał WKS Śląsk Wrocław 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -90 kg II runda  
porażka Baraniewski Iwo UKJ 225 Warszawa 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Nesvadba Marek Czechy 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -90 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo De vos Raymon Holandia 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -90 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Sabonis Donatas Litwa 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U20 Warszawa -90 kg o III miejsce  
zwycięstwo Sokół Jakub UKS Judo Wolbrom 03.09.2016 VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg ćwierćfinał  
porażka Resztak Mateusz AZS OŚ Łódź 03.09.2016 VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg półfinał  
zwycięstwo Szuba Mikołaj AZS UW Warszawa 03.09.2016 VIII Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów im.Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg o III miejsce  
zwycięstwo Sowa Albert UKJ AON Rembertów 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -90 kg I runda  
zwycięstwo ¦lusarz Norbert KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -90 kg II runda  
zwycięstwo Skrzyński Marcin (11) UKS Galeon Gdynia 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Węsierski Jakub (6) GKS Olimpia Grudziądz 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -90 kg półfinał  
zwycięstwo Sokół Jakub (8) UKS Judo Wolbrom 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -90 kg finał  
zwycięstwo Strojec Szymon MKS Juvenia Wrocław 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -90 kg I runda  
zwycięstwo Węsierski Jakub (5) GKS Olimpia Grudziądz 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szewczyk Mateusz (10) GKS Czarni Bytom 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -90 kg półfinał  
zwycięstwo Sadło Kacper (1) KS MaKo Judo Wrocław 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -90 kg finał  
zwycięstwo Skrzyński Marcin UKS Galeon Gdynia 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -90 kg II runda  
zwycięstwo Lignar Jakub TS Wisła Kraków 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Juszczak Paweł UKS 10 Bydgoszcz 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -90 kg półfinał  
zwycięstwo Grzegorzek Miłosz (4) KS Gwardia Bielsko-Biała 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -90 kg finał  
zwycięstwo Podgórski Mikołaj (11) UKS Grot Kraków 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -90 kg I runda  
porażka Pękala Miłosz (2) KS Gwardia Wrocław 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Maj Mikołaj KSJ Gwardia Koszalin 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -90 kg repasaże - I runda  
porażka Gdula Grzegorz (8) KS Gwardia Wrocław 05.03.2016 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Bydgoszcz -90 kg repasaże - finał  
porażka Fizel Marius Słowacja 26-27.09.2015 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -81 kg II runda  
zwycięstwo Wachowiak Adrian KS AZS-AWF Poznań 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -81 kg I runda  
zwycięstwo Strojec Szymon MKS Juvenia Wrocław 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -81 kg II runda  
zwycięstwo Guzowski Hubert (11) TS Wisła Kraków 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -81 kg ćwierćfinał  
porażka Jackiewicz Michał (4) UKJ AON Rembertów 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -81 kg półfinał  
zwycięstwo Rombel Michał UKJ AON Rembertów 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Krempeć Daniel UKJ Millenium Rzeszów 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg I runda  
zwycięstwo Kapusta Paweł (26) UKS De La Salle Gdańsk 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg II runda  
zwycięstwo Adamczewski Michał UKS Sparta Sława 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg III runda  
zwycięstwo Ouerferlli Kerim (35) UKS Grot Kraków 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg ćwierćfinał  
porażka Jackiewicz Michał (6) UKJ AON Rembertów 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg półfinał  
zwycięstwo Czarnecki Michał (10) WKSW Włocławek 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kapusta Paweł (26) UKS De La Salle Gdańsk 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -81 kg II runda  
zwycięstwo Czarnecki Michał (10) WKSW Włocławek 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -81 kg III runda  
zwycięstwo Jackiewicz Michał (6) UKJ AON Rembertów 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Jewtuch Konrad UKS Dwunastka Leszno 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -81 kg półfinał  
zwycięstwo Baraniewski Iwo (5) UKJ 225 Warszawa 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -81 kg finał  
zwycięstwo Guzowski Hubert TS Wisła Kraków 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -81 kg II runda  
zwycięstwo Juszczak Paweł UKS 10 Bydgoszcz 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -81 kg ćwierćfinał  
porażka Baraniewski Iwo (25) UKJ 225 Warszawa 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -81 kg półfinał  
zwycięstwo Ouerfelli Kerim MKS CM Jordan Kraków 08.11.2014 OPP Juniorów i Juniorek Młodszych Bytom -81 kg o III miejsce  
zwycięstwo Van den oetelaar Jasper Holandia 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -73 kg I runda  
porażka Volkovs Maxims Wielka Brytania 27-28.09.2014 XVI Warsaw Judo Open OPP U17 Warszawa -73 kg II runda  
porażka Wi¶niewski Radosław MKS Olimpijczyk Włocławek 26-27.04.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg I runda  
zwycięstwo Kubiak Kacper KS Akademia Judo Poznań 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg I runda  
porażka Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg II runda  
zwycięstwo Ignaczak Piotr WKS Gwardia Warszawa 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg repasaże - I runda  
porażka Sokół Dawid UKS Judo Wolbrom 23.03.2014 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Dworczyński Tomasz TS Wisła Kraków 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -73 kg II runda  
porażka Lipa Arkadiusz MOSiR Cieszyn 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -73 kg ćwierćfinał  
porażka Pirko Petr Czechy 12.10.2013 Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych Wrocław -73 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Neumann Felix Niemcy 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -73 kg I runda  
zwycięstwo Zaj±czkowski Dawid MOSiR Bochnia 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -73 kg II runda  
porażka Volobuev Kirill Rosja 28-29.09.2013 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Warsaw Judo Open Warszawa -73 kg III runda  
zwycięstwo Grzelak Filip KS Gwardia Łódź 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -66 kg I runda  
zwycięstwo Krempeć Daniel UKJ Millenium Rzeszów 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -66 kg II runda  
zwycięstwo Krauze Mateusz SGKS Wybrzeże Gdańsk 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -66 kg ćwierćfinał  
porażka Kowalski Konrad UKJ 225 Warszawa 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -66 kg półfinał  
porażka Kurek Łukasz UKJ Lemur Warszawa 20-21.04.2013 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -66 kg o III miejsce  
zwycięstwo Okupniak Filip UKS Chodzież 23.03.2013 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -66 kg II runda  
zwycięstwo Dyr Sambor GKS Czarni Bytom 23.03.2013 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -66 kg ćwierćfinał  
porażka Sokół Dawid UKS Judo Wolbrom 23.03.2013 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -66 kg półfinał  
porażka Kurek Łukasz UKJ Lemur Warszawa 23.03.2013 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -66 kg o III miejsce  
porażka Skrzat Marcin UKJ Millenium Rzeszów 10-11.11.2012 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych - Liberty Cup 2012 Bytom -60 kg II runda  
porażka Zaj±czkowski Dawid MOSiR Bochnia 29-30.09.2012 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -60 kg II runda  
zwycięstwo Kazokas Modestas Litwa 29-30.09.2012 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -60 kg repasaże - I runda  
porażka Kowalski Konrad UKJ 225 Warszawa 29-30.09.2012 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -60 kg repasaże - II runda  
porażka Dzwonka Hubert KS Start Radom 26.05.2012 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -55 kg I runda  
zwycięstwo Niedziela Filip GKS Czarni Bytom 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -50 kg I runda  
zwycięstwo Pi±tek Kamil KS Gwardia Bielsko-Biała 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -50 kg II runda  
zwycięstwo Punda Wojciech MKS Juvenia Wrocław 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -50 kg III runda  
zwycięstwo Baraniewski Iwo Akademia Judo KS Warszawa 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -50 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Jesionek Stanisław Klub Judo AZS Opole 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -50 kg półfinał  
porażka Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock 21-22.04.2012 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików Kraków -50 kg finał  
porażka Lochmajer Oliwier KŚ AZS Gliwice 18.03.2012 OPP Młodziczek i Młodzików Suchy Las -50 kg II runda  
porażka Dubina Ivan Białoruś 02-03.10.2010 Warsaw Judo Open U13 Warszawa -46 kg I runda  

Polityka prywatności Judostat.pl