Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Aleksander Jankowski
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Kos Kamil TS Gwardia Warszawa Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior (2003-2001) Warszawa -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Leśniewski Mateusz UKJ Arcus Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior (2003-2001) Warszawa -81 kg repasaże - finał  
porażka Zieliński Jacek Hato Judo Warszawa 23.05.2021 Warszawska Olimpiada Młodzieży-Junior (2003-2001) Warszawa -81 kg o III miejsce  
porażka Eiduks Aleksander AZS UW Warszawa 29.11.2020 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - WOM Junior Józefów -81 kg    
porażka Sławiński Franciszek AZS UW Warszawa 29.11.2020 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - WOM Junior Józefów -81 kg    
porażka Kos Kamil TS Gwardia Warszawa Warszawa 29.11.2020 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza - WOM Junior Józefów -81 kg    
porażka Kos Michał TS Gwardia Warszawa 19.05.2019 WOM Juniorzy Warszawa -81 kg    
porażka Sławiński Franciszek AZS UW Warszawa 19.05.2019 WOM Juniorzy Warszawa -81 kg    
porażka Kiereś Piotr MKS Truso Elbląg 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew -73 kg I runda  
porażka Dzierżek Konrad UKS Narew Łapy 12.05.2018 Eliminacje Regionu II do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa -66 kg II runda  
zwycięstwo Kroczyński Krzysztof KS Yawara Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U18 Warszawa -66 kg I runda  
zwycięstwo Dąbrowski Oskar UKJ Ryś Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U18 Warszawa -66 kg ćwierćfinał  
porażka Kowalczyk Michał (3) UKJ Ryś Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U18 Warszawa -66 kg półfinał  
porażka Janas Maksymilian UKJ Ryś Warszawa 28.04.2018 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2018 U18 Warszawa -66 kg o III miejsce  
porażka Szota Maciej UKS Olimp Nowa Sól 15.04.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM) Szczyrk -66 kg I runda  
porażka Przybyłowicz Bartosz TS Gwardia Olsztyn 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -73 kg I runda  
porażka Kosnowicz Patryk (16) UKJ ASzWoj Warszawa 03.02.2018 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło -73 kg ćwierćfinał  
porażka Prokopczuk Jakub UKJ Yuko Józefów 03.02.2018 Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów i Juniorek Młodszych Mysiadło -73 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Prymas Tomasz GKS Czarni Bytom 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -66 kg I runda  
porażka Pławecki Mateusz (37) MOSiR Bochnia 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -66 kg II runda  
zwycięstwo Batko Karol TS Wisła Kraków 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -66 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Wysocki Michał UKJ ASzWoj Warszawa 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Pintara Radosław (37) UKJ Ryś Warszawa 04.11.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - IV Memoriał Józefa Wiśniewskiego Bytom -66 kg o III miejsce  
porażka Kobierski Jakub (30) UKS Halinów Team Halinów 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawa -66 kg I runda  
porażka Śmietana Sławomir UKS Judo Team Modliborzyce 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa -66 kg II runda  
porażka Wiewióra Bartłomiej (13) UMKS Żak Kielce 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -66 kg I runda  
zwycięstwo Rybarczyk Michał (24) UKJ Lemur Warszawa 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -66 kg I runda  
zwycięstwo Kobierski Jakub (20) UKS Halinów Team Halinów 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -66 kg II runda  
zwycięstwo Ignaszak Kacper (34) KS Akademia Judo Poznań 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -66 kg III runda  
porażka Borzęcki Bartosz (6) UKJ Ryś Warszawa 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -66 kg ćwierćfinał  
porażka Pawlicki Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -66 kg repasaże - III runda  
porażka Brzeziński Mateusz ULKS Judo Kowala 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło -66 kg I runda  
zwycięstwo Sołkiewicz Hubert UMKS Żak Kielce 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) Bytom -66 kg I runda  
porażka Herrman Mateusz (20) UKS Nakano Pogwizdów 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) Bytom -66 kg II runda  
porażka Wiewióra Bartłomiej UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wiśniewskiego) Bytom -66 kg repasaże - II runda  
porażka Reneson Dawid KS Błękitni Tarnów 15.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych Oleśnica -66 kg I runda  
porażka Herrman Mateusz (25) UKS Nakano Pogwizdów 15.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych Oleśnica -66 kg repasaże - I runda  
porażka Platt Archie Wielka Brytania 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -66 kg I runda  
porażka Kostuniak Patryk (12) MKS Olimpijczyk Włocławek 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -66 kg I runda  
porażka Banaszek Kacper UKS Judo Fight Club Warszawa 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -66 kg I runda  
zwycięstwo Kwiatkowski Mikołaj UKJ Ryś Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) Warszawa -66 kg I runda  
porażka Bednarek Leon TS Gwardia Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) Warszawa -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kleszcz Dominik UKJ 225 Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) Warszawa -66 kg repasaże - I runda  
porażka Karpiński Adrian UKS Mokotovia Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) Warszawa -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Borysiak Jakub UKS Kodokan Toruń 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -60 kg I runda  
porażka Chryst Bartosz (5) GKS Czarni Bytom 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -60 kg II runda  
zwycięstwo Dutkiewicz Rafał KS MaKo Judo Wrocław 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -60 kg repasaże - II runda  
porażka Bunkiewicz Adam (8) Klub Judo AZS Opole 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -60 kg repasaże - III runda  
porażka Łukasik Szymon UKS Judo Wolbrom 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków Łódź -55 kg I runda  
zwycięstwo Wawer Damian AKS Strzegom 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków Łódź -55 kg repasaże - I runda  
porażka Wiśniewski Paweł PKS Olimpia Poznań 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków Łódź -55 kg repasaże - II runda  

Polityka prywatności Judostat.pl