Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Jakub Chmielak
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Matusiak Igor UKJ Yuko Józefów 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -66 kg II runda  
porażka Kotlewski Michał (15) TS Gwardia Olsztyn 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia -66 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Pauch Alekksander UKS Dwunastka Leszno 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -66 kg II runda  
porażka Kobierski Jakub (19) UKS Halinów Team Halinów 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -66 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Ziółkowski Jakub UMKS Ostrowia Ostrowiec Św. 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -66 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Borysiak Jakub UKS Kodokan Toruń 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -66 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Khudoev Muraz Gruzja 09.06.2018 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych - Judo Baltic Cup Gdynia -66 kg o III miejsce  
porażka Bernacki Samuel MKS Juvenia Wrocław 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -66 kg I runda  
porażka Banaszczak Łukasz GKS Czarni Bytom 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -66 kg II runda  
zwycięstwo Jabłoński Paweł UKS Narew Łapy 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -60 kg ćwierćfinał  
porażka Kozak Krzysztof (2) MOSiR Bochnia 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -60 kg półfinał  
porażka Jesionek Jan Klub Judo AZS Opole 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia -60 kg o III miejsce  
zwycięstwo Switlik Tymoteusz UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -60 kg I runda  
porażka Onuszkiewicz Hubert UKS Judo Panda Warszawa 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów młodszych Gdynia -60 kg II runda  
zwycięstwo Sultanli Nihad Azerbejdżan 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Ole¶nica -60 kg I runda  
porażka Abdimalik Ramazan Kazachstan 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Ole¶nica -60 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Cwek Emil (9) MKS Juvenia Wrocław 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Ole¶nica -60 kg repasaże - I runda  
porażka Dampc Mateusz (22) UKS Conrad Gdańsk 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Ole¶nica -60 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Starypan Rafał UKS Okay Opole 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -60 kg II runda  
zwycięstwo Gabor Oskar TS Wisła Kraków 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -60 kg III runda  
porażka Kowalski Marcin UKJ Lemur Warszawa 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -60 kg ćwierćfinał  
porażka Graca Dawid GKS Czarni Bytom 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -60 kg repasaże - III runda  
zwycięstwo Drygała Wojciech (15) UKS 3 Piła 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -60 kg II runda  
porażka Pyznarski Konrad KS Akademia Judo Łódź 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -60 kg III runda  
porażka Zgrajka Kacper UKS Spartakus Lublin 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -55 kg I runda  
porażka Mayerhofer Jakob Austria 15.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -55 kg II runda  
zwycięstwo Matkowski Grzegorz TS Gwardia Opole 04.06.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Opole -55 kg II runda  
porażka Szota Maciej (9) UKS Olimp Nowa Sól 04.06.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Opole -55 kg ćwierćfinał  
porażka Batko Karol TG Sokół Myślenice 04.06.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Opole -55 kg repasaże - II runda  
porażka Penkala Damian (7) KS Polonia Rybnik 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -55 kg II runda  
porażka Pawlicki Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -55 kg repasaże - I runda  
porażka Łukaszewicz Sebastian UKS Conrad Gdańsk 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -55 kg I runda  
zwycięstwo Lewandowski Jakub WKSW Włocławek 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -55 kg I runda  
porażka Korzeniewski Kacper (20) UKS Sakura Judo Płock 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -55 kg II runda  
porażka Pieczyński Hubert (1) UKS Górnik Judo Konin 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 Gdynia -50 kg    
porażka Szota Maciej UKS Olimp Nowa Sól 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 Gdynia -50 kg    
zwycięstwo Okhwat Andrei Rosja 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 Gdynia -50 kg    
zwycięstwo Górka Szymon (37) UKS Siódemka Sochaczew 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń -50 kg    
porażka Pieczyński Hubert (2) UKS Górnik Judo Konin 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń -50 kg    
zwycięstwo Ję¶ko-białek Szymon UKS 3 Piła 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń -50 kg    
porażka Kowalczyk Michał UKJ Ryś Warszawa 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń -50 kg półfinał  
porażka Kocioł Albin (2) TS Wisła Kraków 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -50 kg I runda  
porażka Jasiński Aleksander (9) UKS Galeon Gdynia 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -46 kg II runda  
porażka Kowalski Marcin UKJ Lemur Warszawa 28.03.2015 Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las -46 kg I runda  
zwycięstwo Kubacki Kajetan PKS Olimpia Poznań 28.03.2015 Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las -46 kg repasaże - I runda  
porażka Pietras Dawid MUKS Kokoro Łódź 28.03.2015 Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las -46 kg repasaże - II runda  

Polityka prywatności Judostat.pl