Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Iga Sienkiewicz
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Jarmuż Olga KS Akademia Judo Poznań 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -48 kg I runda  
zwycięstwo Gajdamakin Kaja (18) UKS Feniks Bytom 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Styrcz Weronika (2) UKS Arashi Łódź 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -48 kg półfinał  
zwycięstwo Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól 01-02.06.2018 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -48 kg finał  
zwycięstwo Halke Maja AZS OŚ Poznań 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -48 kg I runda  
zwycięstwo Lenarciak Justyna UKS Opty Gdynia 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Łukaszewicz Natalia UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -48 kg półfinał  
porażka Kutyła Oliwia KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 25.03.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - XV Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo Poznań -48 kg finał  
zwycięstwo Nogaj Weronika (11) ULKS Judo Kowala 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szlachta Nikola UKS Judo Wolbrom 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -48 kg półfinał  
zwycięstwo Grippa Lilly Niemcy 07.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -48 kg finał  
zwycięstwo Berda Paulina KJ Samuraj Koszalin 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -48 kg I runda  
porażka Janeczko Aleksandra (8) UKJ Arcus Warszawa 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Chojnacka Karolina GKS Czarni Bytom 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -48 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Pietrzak Klaudia (14) UKS Feniks Bytom 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -48 kg repasaże - finał  
porażka T±ta Jagoda (3) UKS Judo Pawłowice 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Olejnik Monika (11) KS AZS-AWF Poznań 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg ćwierćfinał  
porażka Kura¶ Marta (1) UKS Judo Wolbrom 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg półfinał  
porażka Pietrzak Klaudia (14) UKS Feniks Bytom 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg o III miejsce  
zwycięstwo Nogaj Weronika (17) ULKS Judo Kowala 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Styrcz Weronika UKS Arashi Łódź 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg półfinał  
porażka Janeczko Aleksandra (10) UKJ Arcus Warszawa 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -48 kg finał  
zwycięstwo Misiak Pola UKJ Yuko Józefów 20.11.2016 Judo Baltic Cup - U17 Gdynia -48 kg I runda  
zwycięstwo Szlachta Paulina (2) UKS Judo Wolbrom 20.11.2016 Judo Baltic Cup - U17 Gdynia -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kawecka Aleksandra (3) MKS Juvenia Wrocław 20.11.2016 Judo Baltic Cup - U17 Gdynia -48 kg półfinał  
porażka Kura¶ Marta (1) UKS Judo Wolbrom 20.11.2016 Judo Baltic Cup - U17 Gdynia -48 kg finał  
porażka Szlachta Paulina (3) UKS Judo Wolbrom 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wi¶niewskiego) Bytom -48 kg II runda  
zwycięstwo Kwa¶ny Gabriela UKS MOSiR Jasło 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wi¶niewskiego) Bytom -48 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Pietrzak Klaudia (21) UKS Feniks Bytom 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wi¶niewskiego) Bytom -48 kg repasaże - II runda  
porażka Kawecka Aleksandra (2) MKS Juvenia Wrocław 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wi¶niewskiego) Bytom -48 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Pietrzak Klaudia (24) UKS Feniks Bytom 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg pó?fina?  
zwycięstwo Żemła Paulina (7) KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -48 kg fina?  
porażka Kura¶ Marta (4) UKS Judo Wolbrom 15.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -48 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kuczek-feć Natalia KS Polonia Rybnik 15.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -48 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Pietrzak Klaudia UKS Feniks Bytom 15.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -48 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Olejnik Monika (19) KS AZS-AWF Poznań 15.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -48 kg o III miejsce  
porażka Halajova Alexandra Słowacja 24-25.09.2016 Warsaw Judo Open U17 Warszawa -48 kg I runda  
zwycięstwo Olejnik Izabela KS AZS-AWF Poznań 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -44 kg I runda  
zwycięstwo Wszołek Izabela (9) MOSiR Bochnia 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -44 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Szlachta Nikola (4) TS Wisła Kraków 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -44 kg półfinał  
zwycięstwo Nocula Natalia (10) UKS ASW-Judo Jasło 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -44 kg finał  
porażka Pietrzak Klaudia (13) UKS Feniks Bytom 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -44 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Polkowska Aleksandra (16) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -44 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Nocula Natalia (15) UKS ASW-Judo Jasło 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -44 kg o III miejsce  
porażka Kura¶ Marta UKS Judo Wolbrom 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -48 kg II runda  
zwycięstwo Makosz Dominika GKS Czarni Bytom 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -48 kg repasaże - I runda  
porażka T±ta Jagoda (10) UKS Judo Pawłowice 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -48 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Pietrzak Klaudia (16) UKS Feniks Bytom 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń -44 kg    
zwycięstwo Szlachta Nikola TS Wisła Kraków 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń -44 kg    
zwycięstwo Malcharczyk Miriam (12) UKS Feniks Bytom 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń -44 kg    
zwycięstwo Wszołek Izabela (16) MOSiR Bochnia 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń -44 kg półfinał  
zwycięstwo Szlachta Nikola TS Wisła Kraków 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń -44 kg finał  
zwycięstwo Makosz Dominika (14) GKS Czarni Bytom 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -44 kg II runda  
zwycięstwo Kwa¶ny Gabriela (20) UKS MOSiR Jasło 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -44 kg ćwierćfinał  
porażka Szlachta Nikola (3) TS Wisła Kraków 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -44 kg półfinał  
zwycięstwo Polkowska Aleksandra (20) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 03-04.10.2015 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Bochnia -44 kg o III miejsce  
zwycięstwo Bielecka Alicja MKS Zryw Łowicz 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -40 kg    
zwycięstwo Pietrzak Klaudia (10) UKS Feniks Bytom 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -40 kg    
zwycięstwo Malcharczyk Miriam (13) UKS Feniks Bytom 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -40 kg półfinał  
porażka Szlachta Nikola (5) TS Wisła Kraków 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -40 kg finał  
zwycięstwo Pietrzak Klaudia (18) UKS Feniks Bytom 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -40 kg    
zwycięstwo Pietrzak Zuzanna UKS Olimp Nowa Sól 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -40 kg    
porażka Kicek Andżelika UKS Olimp Nowa Sól 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -40 kg    
porażka Zaborowska Julia (17) UKJ AON Rembertów 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków ŁódĽ -44 kg II runda  
porażka Makosz Dominika GKS Czarni Bytom 23.05.2015 Puchar Polski - V MM Młodziczek i Młodzków ŁódĽ -44 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Szlachta Nikola (5) TS Wisła Kraków 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -40 kg    
zwycięstwo Pietrzak Klaudia (19) UKS Feniks Bytom 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -40 kg    
zwycięstwo Nocula Natalia (13) UKS ASW-Judo Jasło 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -40 kg    
zwycięstwo Gajecka Marlena (5) UKS MOSiR Jasło 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -40 kg półfinał  
porażka Szlachta Nikola (5) TS Wisła Kraków 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -40 kg finał  
zwycięstwo Kicek Andżelika UKS Olimp Nowa Sól 28.03.2015 Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las -40 kg I runda  
zwycięstwo Berda Paulina KJ Samuraj Koszalin 28.03.2015 Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las -40 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Polkowska Aleksandra (18) UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 28.03.2015 Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las -40 kg półfinał  
porażka Szlachta Nikola (5) TS Wisła Kraków 28.03.2015 Puchar Polski Młodzików i Młodziczek Suchy Las -40 kg finał  
zwycięstwo Gajecka Marlena UKS MOSiR Jasło 11.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -40 kg    
zwycięstwo Dru¶ Monika UKS Ronin-Team Warszawa 11.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -40 kg    
zwycięstwo Kura¶ Marta UKS Judo Wolbrom 11.10.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Wrocław -40 kg    
porażka Vorobeva Marina Rosja 27-28.09.2014 OPP - Warsaw Judo Open U14 Warszawa -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Bahle Leonie Niemcy 27-28.09.2014 OPP - Warsaw Judo Open U14 Warszawa -36 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Malcharczyk Miriam UKS Feniks Bytom 27-28.09.2014 OPP - Warsaw Judo Open U14 Warszawa -36 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Lukyanchuk Daryna Ukraina 27-28.09.2014 OPP - Warsaw Judo Open U14 Warszawa -36 kg o III miejsce  
zwycięstwo Dru¶ Monika UKS Ronin-Team Warszawa 29-30.03.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Luboń -36 kg I runda  
porażka Gajecka Marlena UKS MOSiR Jasło 29-30.03.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Luboń -36 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kuczek-feć Natalia UKS Dwójka Rydułtowy 29-30.03.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Luboń -36 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Berda Paulina KJ Samuraj Koszalin 29-30.03.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Luboń -36 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Potrykus Karolina UKS Galeon Gdynia 29-30.03.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Luboń -36 kg o III miejsce  
zwycięstwo Pracuchová Zuzana Czechy 28-29.09.2013 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -33 kg    
porażka Szlachta Nikola TS Wisła Kraków 28-29.09.2013 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -33 kg    
zwycięstwo Tsiganko Yana Rosja 28-29.09.2013 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -33 kg    
zwycięstwo Polkowska Aleksandra UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki 28-29.09.2013 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -33 kg półfinał  
zwycięstwo Szlachta Nikola TS Wisła Kraków 28-29.09.2013 Warsaw Judo Open U14 Warszawa -33 kg finał  

Polityka prywatności Judostat.pl