Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Szymon Strojec
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Przyborek Krystian KSJ Gwardia Koszalin 24.02.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Warszawa -90 kg I runda  
porażka Hollmann Robert Niemcy 08.10.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Ole¶nica -90 kg I runda  
porażka Zaj±czkowski Łukasz (10) UKS Targówek Warszawa 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Fr±ckowiak Patryk (7) UKS Conrad Gdańsk 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg repasaże - finał  
porażka Barańczyk Adrian MMKS Wojownik Skierniewice 09.09.2017 Puchar Polski Juniorów im. Tadeusza Naskręta Sochaczew -90 kg o III miejsce  
zwycięstwo Karczyk Filip (7) UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -90 kg II runda  
porażka Szewczyk Mateusz (4) GKS Czarni Bytom 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wi¶niowski Adam (13) KS Gwardia Białystok 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -90 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Dondalski Piotr (11) TS Gwardia Olsztyn 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -90 kg repasaże - finał  
porażka Węsierski Jakub (2) GKS Olimpia Grudziądz 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski -90 kg o III miejsce  
porażka Serwatka Jakub UKS 3 Piła 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -90 kg II runda  
zwycięstwo Gaumer Szymon UKS Junior Lipno 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -90 kg I runda  
zwycięstwo Zobniów Wiktor (12) WKSW Włocławek 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -90 kg ćwierćfinał  
porażka Węsierski Jakub (2) GKS Olimpia Grudziądz 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -90 kg półfinał  
zwycięstwo Kifert Karol UKS Ósemka Nowa Sól 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -90 kg o III miejsce  
porażka Węsierski Jakub (3) GKS Olimpia Grudziądz 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wi¶niewskiego) Bytom -90 kg    
porażka Szewczyk Mateusz (7) GKS Czarni Bytom 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wi¶niewskiego) Bytom -90 kg    
zwycięstwo Kłysz Michał UKS Dwójka Tarnowskie Góry 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wi¶niewskiego) Bytom -90 kg    
porażka Kubiak Kacper (10) KS Akademia Judo Poznań 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wi¶niewskiego) Bytom -90 kg    
zwycięstwo Popko Piotr (8) UKS Tomita Elbląg 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -90 kg    
zwycięstwo Carl Henry Francja 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -90 kg    
zwycięstwo Wojnarowski Kacper UKS Judo Tuliszków 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -90 kg    
zwycięstwo Szewczyk Mateusz (7) GKS Czarni Bytom 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -90 kg pó?fina?  
zwycięstwo Węsierski Jakub (5) GKS Olimpia Grudziądz 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań -90 kg fina?  
porażka Velkov Vadym Ukraina 15.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -90 kg    
porażka Herzog Nico Austria 15.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -90 kg    
zwycięstwo Juszczak Paweł (17) UKS 10 Bydgoszcz 15.10.2016 Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorek i Juniorów Młodszych Ole¶nica -90 kg    
porażka Surma Przemysław (22) UKS Sparta Sława 04.06.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Opole -90 kg    
porażka Szewczyk Mateusz (10) GKS Czarni Bytom 04.06.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Opole -90 kg    
zwycięstwo Majewski Mateusz (4) AZS-WSPiA Poznań 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -90 kg II runda  
porażka Węsierski Jakub (6) GKS Olimpia Grudziądz 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -90 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Juszczak Paweł (16) UKS 10 Bydgoszcz 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -90 kg repasaże - II runda  
zwycięstwo Skrzyński Marcin (11) UKS Galeon Gdynia 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -90 kg repasaże - finał  
porażka Grzegorzek Miłosz (3) KS Gwardia Bielsko-Biała 14-15.05.2016 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Elbl±g -90 kg o III miejsce  
porażka Ołdak Sebastian (5) KS AZS-AWF Warszawa 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -90 kg I runda  
porażka Węsierski Jakub (5) GKS Olimpia Grudziądz 09-10.04.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Piła -90 kg repasaże - I runda  
porażka Polny Kamil UKS Judo Orzeł Żyrardów 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las -90 kg II runda  
zwycięstwo Sowa Albert (19) UKJ AON Rembertów 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom -81 kg II runda  
porażka Sokół Jakub (12) UKS Judo Wolbrom 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom -81 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Wróbel Kacper KS Gwardia Bielsko-Biała 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom -81 kg repasaże - II runda  
porażka Kozak Jakub (27) UKS Drako 79 Warszawa 07.11.2015 OPP / Memoriał Józefa Wi¶niewskiego Bytom -81 kg repasaże - finał  
porażka Kubiak Kacper (12) KS Akademia Judo Poznań 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Ole¶nicy Juniorów Mł. Ole¶nica -81 kg II runda  
porażka Zaj±czkowski Łukasz AKS Strzegom 10.10.2015 OPP / Międzynarodowe Mistrzostwa Ole¶nicy Juniorów Mł. Ole¶nica -81 kg repasaże - II runda  
porażka Ołdak Sebastian (6) KS AZS-AWF Warszawa 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -81 kg II runda  
porażka Wachowiak Adrian KS AZS-AWF Poznań 20-21.06.2015 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Luboń -81 kg repasaże - I runda  
porażka Guzowski Hubert (34) TS Wisła Kraków 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -81 kg    
porażka Czarnecki Michał (9) WKSW Włocławek 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -81 kg    
porażka Ouerferlli Kerim (34) UKS Grot Kraków 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -81 kg    
porażka Jewtuch Konrad (17) UKS Dwunastka Leszno 30.05.2015 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Opole -81 kg    
porażka Skrzyński Marcin UKS Galeon Gdynia 18-19.04.2015 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las -81 kg II runda  
porażka Przyborek Krystian (14) KSJ Gwardia Koszalin 29.03.2015 Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych Suchy Las -81 kg II runda  
porażka Schmitz Sascha Niemcy 07.06.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -81 kg ćwierćfinał  
porażka Rybiński Mariusz UKS Junior Lipno 07.06.2014 OPP Juniorek i Juniorów Młodszych Opole -81 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Lignar Jakub TS Wisła Kraków 24.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -81 kg    
porażka Mazurczak Wiktor UMKS Żak Kielce 24.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -81 kg    
porażka Jaworski Dominik Klub Judo AZS Opole 24.05.2014 OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików ŁódĽ -81 kg    
zwycięstwo Altansukh Marcin GKS Czarni Bytom 29-30.03.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Luboń -81 kg ćwierćfinał  
porażka Kapusta Paweł UKS De La Salle Gdańsk 29-30.03.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Luboń -81 kg półfinał  
porażka Lignar Jakub TS Wisła Kraków 29-30.03.2014 Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek Luboń -81 kg o III miejsce  

Polityka prywatności Judostat.pl