Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Alicja Sokołowska
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
zwycięstwo Chojnowska Julia UKS Drako 79 Warszawa 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew +78 kg    
porażka Wolszczak Kinga WKS Śląsk Wrocław 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew +78 kg    
porażka Lis Wiktoria (2) KS Budowlani Sosnowiec 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew +78 kg    
zwycięstwo Sysa Olga Belarus , 15.09.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Sochaczew +78 kg    
porażka Lis Wiktoria (2) KS Budowlani Sosnowiec 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia +78 kg    
zwycięstwo Księżyk Julia (8) KS AZS AWF Katowice 10.06.2018 Puchar Polski Juniorek i Juniorów - Judo Baltic Cup Gdynia +78 kg    
porażka Madajewska Katarzyna (7) KS AZS AWFiS Gdańsk 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom +78 kg    
zwycięstwo ¦wi±tkiewicz Julia (1) UKJ Lemur Warszawa 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom +78 kg    
porażka Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom 16-17.03.2018 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Bytom +78 kg półfinał  
porażka Załęczna Anna (3) TKS Judo Toruń 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło +78 kg    
zwycięstwo Lis Wiktoria (9) KS Budowlani Sosnowiec 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło +78 kg    
porażka Madajewska Katarzyna (9) KS AZS AWFiS Gdańsk 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło +78 kg    
porażka ¦wi±tkiewicz Julia (4) UKJ Lemur Warszawa 17.02.2018 Puchar Polski Seniorek i Seniorów Mysiadło +78 kg    
zwycięstwo D±browska Ewa UKS Omega Gdynia 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia +78 kg    
zwycięstwo Lis Wiktoria (3) KS Budowlani Sosnowiec 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia +78 kg    
porażka Księżyk Julia (7) Pałac Młodzieży Katowice 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia +78 kg    
porażka Madajewska Katarzyna (8) KS AZS AWFiS Gdańsk 11.11.2017 XVI Judo Baltic Cup - PP juniorek i juniorów Gdynia +78 kg    
zwycięstwo Chobot Klaudia (8) ULKS Judo Kowala 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawa +70 kg    
zwycięstwo Pietraszewska Alicja (5) UKS Ronin-Team Warszawa 04.06.2017 Warszawska Olimpiada Młodzieży - Juniorzy Młodsi Warszawa +70 kg    
porażka Księżyk Julia (3) Pałac Młodzieży Katowice 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kimel Wiktoria UKS Judo Mysłowice 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski +70 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Kotlarska Dominika (12) UMKS Żak Kielce 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski +70 kg repasaże - finał  
porażka Demska Katarzyna (11) MKS Juvenia Wrocław 05-06.05.2017 OOM Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Gorzów Wielkopolski +70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Kubik Marzena MMKS Wojownik Skierniewice 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa +70 kg    
zwycięstwo Malinowska Zuzanna (6) KS Yawara Warszawa 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa +70 kg    
porażka Pietraszewska Alicja (11) UKS Ronin-Team Warszawa 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa +70 kg    
zwycięstwo Chobot Klaudia (8) ULKS Judo Kowala 13.04.2017 Eliminacje do OOM juniorów i juniorek młodszych Warszawa +70 kg    
porażka Dominika Fr±ckowiak (4) UKS Conrad Gdańsk 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Jaworska Weronika KSJ Gwardia Koszalin 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg repasaże - finał  
porażka Księżyk Julia (3) Pałac Młodzieży Katowice 25-26.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg o III miejsce  
zwycięstwo Malinowska Zuzanna (6) KS Yawara Warszawa 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg    
zwycięstwo Chobot Klaudia (12) ULKS Judo Kowala 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg    
zwycięstwo Cebieniak Oliwia (11) UKS 3 Piła 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg półfinał  
zwycięstwo Chobot Klaudia (12) ULKS Judo Kowala 18-19.03.2017 Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych Suchy Las +70 kg finał  
zwycięstwo Olechno Julia UKS Narew Łapy 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło +70 kg    
zwycięstwo Chobot Klaudia ULKS Judo Kowala 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło +70 kg    
porażka Pietraszewska Alicja (10) UKS Ronin-Team Warszawa 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło +70 kg    
zwycięstwo Malinowska Zuzanna KS Yawara Warszawa 04.02.2017 OMM Juniorów i Juniorek Mł. Mysiadło +70 kg    
zwycięstwo Demska Katarzyna MKS Juvenia Wrocław 20.11.2016 Judo Baltic Cup - U17 Gdynia +70 kg    
porażka Fr±ckowiak Dominika (6) UKS Conrad Gdańsk 20.11.2016 Judo Baltic Cup - U17 Gdynia +70 kg    
porażka Wolszczak Kinga (1) WKS Śląsk Wrocław 20.11.2016 Judo Baltic Cup - U17 Gdynia +70 kg    
porażka Gaj Aleksandra (3) GKS Czarni Bytom 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wi¶niewskiego) Bytom +70 kg    
zwycięstwo Cebieniak Oliwia (14) UKS 3 Piła 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wi¶niewskiego) Bytom +70 kg    
zwycięstwo Księżyk Julia (7) Pałac Młodzieży Katowice 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wi¶niewskiego) Bytom +70 kg    
porażka Wolszczak Kinga (1) WKS Śląsk Wrocław 05.11.2016 OPP Juniorek i Juniorów Mł. (Memoriał J. Wi¶niewskiego) Bytom +70 kg    
porażka Wolszczak Kinga (1) WKS Śląsk Wrocław 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań +70 kg    
porażka Ziętara Agnieszka (12) BKS Judo Bydgoszcz 30.10.2016 Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych - VIII Memoriał Jigoro Kano Poznań +70 kg    
zwycięstwo Orzechowska Kaja KS Budowlani Sosnowiec 04.06.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Opole +70 kg    
porażka Gaj Aleksandra (4) UKS 15 Krosno 04.06.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Opole +70 kg    
porażka Zawidzka Agnieszka (6) KS Gwardia Bielsko-Biała 04.06.2016 Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych Opole +70 kg półfinał  
porażka Rutkowska Anna (1) UKS Sakura Judo Płock 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las +70 kg II runda  
porażka Zawidzka Agnieszka (9) KS Gwardia Bielsko-Biała 20.03.2016 Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych Suchy Las +70 kg repasaże - II runda  
porażka Rutkowska Anna (1) UKS Sakura Judo Płock 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) Warszawa +70 kg    
zwycięstwo Chojnowska Julia (7) UKS Drako 79 Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) Warszawa +70 kg    
porażka Pietraszewska Alicja (14) UKS Ronin-Team Warszawa 12.03.2016 Warszawska Olimpiada Młodzieży (Juniorzy Młodsi) Warszawa +70 kg    
zwycięstwo Pogorzelec Pola KS AZS AWFiS Gdańsk 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 Gdynia +70 kg I runda  
porażka Redmann Paulina (13) UKS 10 Bydgoszcz 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 Gdynia +70 kg ćwierćfinał  
porażka Rutkowska Anna (1) UKS Sakura Judo Płock 14-15.11.2015 XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17 Gdynia +70 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Cebieniak Oliwia UKS 3 Piła 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń +70 kg    
zwycięstwo Kaszyńska Iga KS Gwardia Piła 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń +70 kg    
porażka Rutkowska Anna (3) UKS Sakura Judo Płock 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń +70 kg    
porażka Wolszczak Kinga (14) WKS Śląsk Wrocław 25.10.2015 OPP / VI Memoriał Jigoro Kano U17 Luboń +70 kg półfinał  

Polityka prywatności Judostat.pl